مالزی بازداشت صدها نفر از مهاجران در آخرین مستند حمله

مردم از اندونزی و هند و پاکستان و میانمار و بنگلادش گرد شده بودند در منطقه ای در نزدیکی یک بازار بزرگ فقط در خارج از پایتخت مالزی کوالالامپور اداره مهاجرت گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

حمله روز دوشنبه که شامل 261 زنان و 98 کودکان به دنبال یک شبیه خلاصه اخبار هفته گذشته که احساس خطر سازمان ملل و گروه های حقوق بشر.

این مهاجران جرائم شامل فاقد مناسب شناسایی overstaying و برگزاری کاذب مقالات, مقامات گفت. آنها در دفاع از این دستگیری به عنوان لازم برای حفظ قانون و جلوگیری از مهاجران از سفر.

با 6,742 موارد و 109 مرگ مالزی کاسته جنبش محدودیت در اوایل این ماه اما نگه داشته است تنگ محدودیت در مناطق مختلف که در آن وجود داشته است شیوع بیماری های جدید از COVID-19 بیماری است.

آسیا و اقیانوس آرام پناهندگان حقوق شبکه (APRRN) گفت: بسیاری از کسانی که دستگیر شدهاند در روز دوشنبه بودند پناهندگی پناهجویان به طور رسمی ثبت شده توسط سازمان ملل متحد آژانس پناهندگان UNHCR.

“این واقعا قرار می دهد و آنها را در یک وضعیت مخاطره آمیز است زیرا آنها به سادگی طبقه بندی شده به عنوان مستند نشده مهاجران زمانی که آنها در حال فرار از خطر قریب الوقوع” APRRN برنامه افسر راشل قهوهای مایل به زرد و گفتگو کرد.

در سراسر جهان مهاجر شده اند به ویژه آسیب پذیر در طول بیماری همه گیر. در کشور همسایه یعنی سنگاپور هزاران نفر از عفونتهای مرتبط شده اند به مهاجر کارگر خوابگاه.

هفته گذشته سازمان ملل متحد خواست مالزی برای جلوگیری از بازداشت مهاجران و آزادی همه کودکان و مراقبان آنها هشدار داد که بسته بندی شده بازداشتگاه افزایش عفونت خطرات.

اداره مهاجرت را مدیر کل Khairul Dzaimee داوود گفت: در بیانیه ای که همه از آن به نمایش در آمد و پس از بازداشت روز دوشنبه حمله تست منفی است.

منطقه دور Selayang عمده فروشان بازار که در آن بسیاری از مهاجران کار شده است تحت مستند از تاریخ 20 آوریل با کسب و کار بسته و ساکنان محدود به خانه پس از یک کلاستر جدید از موارد گزارش شده وجود دارد.

مالزی حدود دو میلیون ثبت نام کارگران خارجی اما مقامات می گویند که بسیاری از وجود دارد بدون اسناد و مدارک مناسب. مالزی نه به طور رسمی و تشخیص پناهندگان در مورد آنها را به عنوان مهاجران غیر قانونی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>