پروفسور شبلي Rubayat از دانشگاه داکا است برای تبدیل شدن به SEC رئیس

پروفسور شبلي است که عنوان Sadharan بیما شرکت به عنوان رئیس آن حدود سه سال و نیم است که در ماموریت جدید به عنوان رئیس وقت M Khairul Hossain تصدی در حال آمدن است به پایان دو منابع بسیار قرار داده شده را تایید کرده اند.

Khairul نه سال از روی لئامت دادن در این کمیسیون پایان دادن به در مارس 14. این دانشگاه داکا سرمایه گذاری معلم تا به حال سه نظر در ثانیه.

وزارت مالیه فرستاده است یک پیشنهاد به دفتر نخست وزیر معرفی نام برای BSEC رئیس و سه کمیسیون رسمی با آگاهی از این موضوع گفت. SEC دارای چهار موقعیت کمیسر.

شبلي تبدیل شدن به رئیس بازار سهام تنظیم کننده است که “تقریبا قطعی” این مقام گفت.

عمومی اداره وزارت در صدور حکم در قرار ملاقات خود را در تصویب از نخست وزیر, او اضافه شده است.

پروفسور شبلي صرف بیش از دو دهه تدریس مالی و بانکداری و بیمه و نقش کلیدی در بسیاری از کسب و کار اتاق و تحقیقات مربوط به او در زمینه های مختلف در خانه و خارج از کشور.

پروفسور شبلي بیش از 16 نشریات پژوهشی در این زمینه خود را و پنج تحقیقات بین المللی مقالات را به نام خود. او نویسنده “بانکداری الکترونیکی و تجارت الکترونیکی” کتاب برای سطح سوم و “امور مالی و بانکداری” یک کتاب درسی برای دانش.

او متخصص در قانون و عمل از بانکداری خرده فروشی و e-بانکداری و ارز و بانکداری بین المللی, شرکت, اداره, حقوقی, جنبه های کسب و کار و اصول بیمه.

او استاد مهمان در سیچوان دانشگاه در چنگدو در چین تا سال 2021. او همچنین جایزه بهترین مقاله پژوهشی ارائه شده در BAKUMSEM کنفرانس.

پروفسور شبلي همچنین تحقیقات مدارک تحصیلی دیپلم و آموزش در انگلستان و استرالیا و کره جنوبی.

همسر خود را Shenin Rubayat یک دانشکده در برک دانشگاه گروه زبان و ادبیات انگلیسی است سخنگو در BTV.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de