محرک مستند خروج از برنامه کمک خواهد کرد که ارزیابی کامل Covid تاثیر: Uday Kotak معاون اجرایی رئیس و MD, Kotak Mahindra Bank

Uday Kotak, executive vice-chairman and MD, Kotak Mahindra Bank (File image)Uday Kotak معاون اجرایی رئیس و MD, Kotak Mahindra Bank (فایل تصویر)

یک ارزیابی کامل از Covid و تاثیر آن بر Kotak Mahindra وام بانک کتاب امکان پذیر خواهد بود و پس از شفافیت در بودجه دولت جریان به بخش های مختلف اجرایی نایب رئیس و مدیر عامل Uday Kotak به خبرنگاران گفت:. از دست دادن شغل ممکن است تحت فشار قرار داده و در نا امن بخش خرده فروشی ، ویرایش گزیده ای:

چه نوع تست استرس شما انجام شده به منظور ارزیابی تاثیر کامل Covid?

اخبار مرتبط

ما باید تقسیم آن به دو مجموعه — تا 31 مارس و پس از 31 مارس است. اگر شما نگاهی به Covid تأمین plus استاندارد دارایی تهیه و به همراه دیگر تأمین است که ما برای تاکید بخش کل تأمین دیگر از مستقیم NPA تأمین ما طول می کشد مراقبت از شبکه NPAs به طور کامل. که بدان معنی است که اگر شما ما را ناخالص NPA یا تأمین که ما انجام داده اند نسبت به حساب های خاص است که به شما می دهد net NPA — 0.71% — و سپس شما نگاه کنید ما استاندارد تأمین plus Covid تأمین و دیگران که مستقل از تامین مستقیم کل تأمین بیش از کل خالص NPA. بنابراین ما شروع به تاریخ 1 آوریل سال 2020 با یک تخته سنگ پاک در نظر ترازنامه از نقطه نظر همه تامین که ما احساس لازم بود و در واقع بیش از خالص NPA شکل خود را. حالا سوال بعدی این است چگونه سال جاری نگاه می کنید ؟ ما در یک به طور کامل در قلمرو ناشناخته است. ما می توانیم بحث و بیرون آمدن با هر تعداد و با اشاره به بخش های مختلف است. در حالی که ما باید انجام کار در بخش های مختلف بسیاری نیز بستگی دارد که چگونه به باز کردن از مستند اتفاق می افتد که چگونه محرک داده است که بخشهای در حال رفتن به آن را دریافت, زمان مناسب برای تست استرس خواهد شد هنگامی که شما یک دسته بهتر در چگونه جریان منابع مالی از دولت به سیستم اتفاق خواهد افتاد.

پیشرفت های خود را رشد 7% y-o-y در Q4 و کارت اعتباری نمونه کارها است د-رشد پی در پی. آیا شما با رفتن آهسته در نا امن وام های خرده فروشی?

ما تا به حال تبدیل شدن به محافظه کار حتی محتاط در پیشرفت و قبل از این رویداد. بنابراین رشد ما در پیشرفت طراحی شد بیشتر کالیبره شده از خیابان به طور کلی. من بر این باور اند که خرده فروشی های نا امن است که در آن در برخی از نقطه از زمان فشار در حال رفتن به آمده است. ما اوراق بهادار در نا امن خرده فروشی مصرف کننده واقع شده است به مراتب بیشتر محافظه کار از ما زودتر چشم انداز. پست-Covid عصر ما کمک می کند تا کاهش تاثیر بالقوه بار که ممکن است از استرس به خصوص در نا امن خرده فروشی است که بسیار حساس به مستند و رکود در اقتصاد است. بنابراین ما منتظر محرک.

است وجود دارد یک ballpark را رشد اعتبار شکل شما به دنبال برای این سال مالی?

در این مرحله ما در حال انتظار برای دیدن چگونه اقتصاد اشکال است. ما دریافت کرده اند بسیار گسترده ای برآورد شده توسط کارشناس اقتصاددانان بر رشد برای سال جاری است. ما عمدی هر روز در مورد چگونه ما می تواند حرکت و چه فرصت هایی می تواند ما را. نظر ما خواهد بود که ما از بیرون رفتن وجود دارد و حمایت از اقتصاد ارائه شده ما حق آسایش در مورد خطرات ما را.

وجود دارد هر بخش که در آن شما برنامه را به من قرض بدهید و یا جایی که می خواهد ده-رشد کتاب خود را?

اگر شما راه ما را ساخته اند ما کتاب شما می بینید که ما رفته اند محتاط برای برخی از زمان در حال حاضر در نا امن وام های مصرف کننده. این چیزی است که ما را محتاط در مورد این دلیل که ما فقط می خواهم به مطمئن شوید که مصرف کننده است که به خوبی محافظت شده است. فقط به عنوان یک تاجر کوچک شدن است به دردسر بنابراین اگر بسیاری از شرکت ها شروع به retrenching مردم که چیزی است که شما می توانید فرض کنیم اتفاق نمی افتد اما باید اتفاق می افتد که حتی وام های نا امن به حقوق و مزایای مشتریان خواهد آمد تحت فشار است. من می خواهم برای دیدن طرف مصرف کننده گرفتن راحت تر و پس از آن ما خواهد بود آماده به تماس.

البته بخش بیشتر به طور مستقیم تحت تاثیر Covid را نیز تماشا می شود آن را گردشگری مهمان نوازی و یا مراکز خرده فروشی. اما ما باید ذهن باز و آماده برای تغییر دیدگاه ما باید حقایق را تغییر دهید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>