واتساپ را پرداخت سیستم: دادگاه عالی به دنبال پاسخ از وزارت NPCI RBI

Seeking a ban on WhatsApp Pay, senior counsel Krishnan Venugopal, appearing for GGC, argued that the instant messaging app should be punished for “breaches and non-compliance”.به دنبال ممنوعیت واتساپ پرداخت ارشد مشاوره کریشنان Venugopal ظاهر می شود برای GGC استدلال که پیام های فوری برنامه باید مجازات برای “نقض و عدم رعایت”.

موافقت خود را برای شنیدن یک پیل به دنبال ممنوعیت واتساپ را پرداخت سیستم در هند دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه به دنبال پاسخ از وزارت دارایی ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI), RBI و دیگران که چرا سرویس پیام های فوری باید برای نقض و آشکار نقض هنجارهای قانونی و نیز خواست تا با رعایت تمام قوانین و مقررات قبل از راه اندازی نهایی پرداخت آن دور شو.

یک نیمکت رهبری توسط رئیس دادگستری SA Bobde صادر شده توجه به WhatsApp آن پدر و مادر Facebook, the RBI NPCI ICICI بانک و وزارتخانه های امور مالی الکترونیک و اطلاعات و دادگستری و امور.

اخبار مرتبط

اما دادگاه راس گفت که تعلیق از پیل نمی خواهد آمد در راه RBI اعطای تصویب به واتساپ بیش از آن پرداخت سیستم به نام WhatsApp پرداخت. “از آن ساخته شده است روشن است که وجود خواهد داشت بدون ماندن از رسیدگی با توجه به استفاده از Whats App توسط دولت است که باید پردازش مطابق با قانون” SC گفت: در مختصر خود را سفارش دهید.

آن را نیز برچسب پیل ظ توسط حکومت داری خوب Chambers (GGC) یک مخزن فکر می کنم با یکی دیگر در حال بررسی درخواست است که می آفریند شماره از واتساپ را مطابق با اطلاعات محلی سازی هنجارها و رمزگذاری داده ها.

ارشد مشاوره Kapil Sibal ظاهر می شود برای واتساپ نیز به عهده گرفت که Facebook متعلق به نرم افزار پیام رسانی خواهد شد “نه برو جلو با پرداخت’ طرح بدون مطابق با تمام قوانین و مقررات در نیروی”.

از Facebook متعلق به نرم افزار پیام رسانی است که بنا به گزارش راه اندازی آن پرداخت گزینه با مشارکت سه بانک های خصوصی در هند به زودی.

بالا بردن امنیت و حفظ حریم خصوصی دادخواست توسط GGC گفت: WhatsApp داده شد beta مجوز در فوریه 2018 برای راه اندازی یک “اختصاصی برنامه” برای فردا معاملات. اما به جای توسعه یک جداگانه و “اختصاص داده شده نرم افزار” WhatsApp تعبیه شده در آن پیام رسانی سرویس آپی معاملات ویژگی های. این درخواست متحده است “آشکار و عمدی نقض” اجباری دستورالعمل ها و هنجارهای قانونی است که به صورت اصول بسیار از این واحد پرداخت و رابط کاربری (آپی) سیستم در نتیجه به عنوان یک تهدید جدی برای سیاست های پولی کشور است.

علاوه بر این از ترکیب دو خدمات در همان برنامه شامل چندین عوارض جایی که اطلاعات حساس کاربر را در معرض خطر آن استدلال کرد.

“با وجود این ادعا را امن و امن تکنولوژی رابط کاربری و زیرساخت WhatApp شناخته شده است به پرداخت امن اطلاعات حساس از کاربران خود و حتی پس از آن موفق به فرض پاسخگویی و مسئولیت همان” این پیل اعلام کرد و افزود که اتهام نقض توسط WhatsApp با رسیدن به آن بیش از 400 میلیون کاربر فعال در هند می تواند تهدیدی برای امنیت و حفظ حریم خصوصی از کرور از کاربران است.

علاوه بر GGC استدلال کرد که WhatsApp را نقض کرده است انواع دیگر تنظیم مقررات و هنجارهای حاکم بر تامین امنیت کاربر مالی داده ها, محلی سازی, دو عامل احراز هویت فرآیندهای سیستم برای اسکان compliants و د-ثبت نام از فردا حساب مرتبط.

به دنبال ممنوعیت واتساپ پرداخت ارشد مشاوره کریشنان Venugopal ظاهر می شود برای GGC استدلال که پیام های فوری برنامه باید مجازات برای “نقض و عدم رعایت”.

Flaying رفتار RBI و NPCI این اتاق فکر نیز گفته است که به جای مجازات های NPCI و RBI شده اند به درمان ترجیحی برای واتساپ با اعطای مجوز برای انجام فعالیت های خود و گسترش آن کاربر پایه به 10 میلیون در بی توجهی کامل و خلاف سیاست های عمومی و رفاه شهروندان هند است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>