که در آن خفاش ها هنوز هم در منوی اگر دیگر بهترین فروشنده

برخی از قصابان نیز کشتار سگ — بسیاری از آنها حیوانات خانگی ربوده از خیابان های شهر — توسط چماقی آنها را به مرگ و سوزاندن چربی پوست خود را با blowtorches.

برای سال, دوستداران حیوانات و حیات وحش فعالان خواسته اند که مقامات نزدیک به بازار boastfully شناخته شده به عنوان تمهن شدید بازار است. در حال حاضر این بیماری همه گیر کوروناویروس قرار دادن مجدد فشار بر مقامات در نهایت به عمل آورند.

“بازار است که مانند یک کافه تریا برای حیوانات پاتوژن گفت:” سرب متخصص اندونزی coronavirus وظیفه نیروی Wiku Adisasmito که از دولت خواست به این کشور حیات وحش ایران ، “مصرف حیوانات وحشی همان است که بازی با آتش است.”

اولین خوشه از coronavirus موارد در شیوع جهانی در ارتباط بود به یک بازار در ووهان چین که در آن حیوانات زنده نگه داشته شدند نزدیک به هم ایجاد فرصت برای این ویروس به پرش به انسان است. ویروس سارس است که به کشته شدن 800 نفر در سراسر جهان اعتقاد بر این است که منشأ در خفاش ها قبل از گسترش به civets در حیات وحش بازار در چین و در نهایت آلوده کردن مردم در سال 2002.

چین دستور بسته شدن تمام آن, حیات وحش, بازار پس از ووهان شیوع در ماه دسامبر. در حال حاضر اندونزی تمهن بازار یکی از منطقه بزرگترین به فروش حیات وحش برای مواد غذایی است.

بسیاری از حیوانات وحشی در تمهن کشتار می شوند قبل از رسیدن به بازار است. این است که عمدتا سگ که در حال زنده نگه داشته و در قفس و کشته شدن در نقطه ای برای مشتریان که می گویند که آنها طعم بهتر که تازه کشته شدند.

“آن را مانند یک بمب ساعتی” گفت: Billy Gustafianto Lolowang مدیر Tasikoki مرکز نجات حیات وحش در نزدیکی شهر بیتونگ. “ما فقط می توانیم صبر کنید تا زمانی که ما تبدیل شدن به کانون یک بیماری همه گیر مانند ووهان.”

ساکنان محلی بر این باورند برخی از حیوانات دارای خواص دارویی از جمله خفاش که گفت: برای درمان آسم است. در سولاوسی شمالی که عمدتا مسیحی استان که شامل تمهن خار گوشت است مانند بخش بزرگی از رژیم غذایی محلی که مار و خفاش گوشت اغلب در سوپر مارکت ها به فروش می رسد.

“قبل از این ویروس در خفاش ها شد, محبوب ترین, به دنبال موش و pythons” گفت: روی ننگکا, 40 کار کرده است که به عنوان یک قصاب در تمهن از سال 1999. “در حال حاضر مردم بیشتر به خرید گوشت خوک و گراز.”

اندونزی که چهارم جهان را دارا است-بزرگترین جمعیت بود آهسته به اذعان تهدید coronavirus همه گیر و فاصله زیادی در پشت کشورهای دیگر در تست. آن را دیر تحمیل سفر و اجتماعی فاصله محدودیت و این ویروس گسترش یافته به هر استان.

به عنوان چهارشنبه و اندونزی ثبت کرده بود 15,438 موارد و 1,028, مرگ و میر, دومین-بیشترین تعداد تلفات در شرق آسیا پس از چین است. برخی از مقامات می گویند در بسیاری از موارد و مرگ و میر رفته اند کشف نشده و گزارش نشده.

روز سه شنبه یک ائتلاف از گروه های مدافع حقوق حیوانات به نام گوشت سگ رایگان اندونزی خواست ملت رئیس جمهور, Joko Widodo به حیات وحش بازار برای جلوگیری از ظهور یک پاتوژن.

“این تکان دهنده است برای دیدن بازارهای فروش حیات وحش و حیوانات اهلی در تمام عملیات” گروه گفت: در نامه ای به Joko. “اگر ما نمی کنند سوال این است که آیا مشابه دیگر همه گیر ظهور خواهد کرد اما زمانی که.”

هر گونه تصمیم گیری به شاتر اندونزی حیات وحش بازارهای مسئولیت از مقامات محلی گفت: Indra Exploitasia مدیر حفاظت از تنوع زیستی اندونزی وزارت محیط زیست و جنگلداری. او گفت: وزارت تشویق کرده بود مقامات محلی به آنها نزدیک است.

تحقیقات نشان می دهد که خفاش ها موش ها و مارها “بازی در یک نقش به عنوان یک مخزن” برای بیماری های است که می تواند باعث بیماری در انسان, او گفت:.

دفتر شناسایی هفت بازارهای بزرگ در جزایر جاوه سوماترا بالی و Sulawesi که فروش حیات وحش برای مصرف. فعالان می گویند بسیاری از کوچکتر بازار نیز فروش گوشت حیات وحش.

بسیاری از بازارهای بهترین و شناخته شده برای فروش پرندگان گرفته شده از طبیعت در رونق تجارت غیر قانونی را که نوار اندونزی جنگل ها حدود 20 میلیون پرندگان در سال است.

در دپک بازار محبوب پرندگان و حیات وحش, بازار, در, شهر, خود ارضایی, مقامات محلی دستور حذف نزدیک به 200 خفاش ها بیش از coronavirus نگرانی.

خفاش ها کشته شدند, در ماه مارس توسط drugging و سوزاندن آنها زنده, گفت:, گروه, شهرستان, دبیر و COVID-19 نیروی کار رهبر Ahyani که مانند بسیاری از اندونزیایی با استفاده از یک نام است. در دپک بازار باز می ماند اما دیگر خفاش ها به فروش می رساند.

مقامات در تمهن و دیگر محلات که در برابر تماس های نزدیک به این بخش از بازار فروش حیات وحش از آنجا که آنها ارائه یک منبع مهم مواد غذایی سنتی و درآمد.

کیفیت غذا در منطقه تعیین شده است تنوع حیوانات در حال خدمت, بنابراین ساکنان محلی علاقه مند به ارائه مهمانان انواع گوشت. گوشت بوش اغلب هزینه های به اندازه و یا بیشتر از مزرعه مطرح گوشت.

در تمهن شدید بازار است که بخشی از یک بازار بزرگتر — در تمهن وفادار Wilken بازار, نام, هاردکور, آنال, missionary — که مبادرت به فروش همه نوع از اقلام از جمله میوه ها و سبزیجات, سخت افزار, لباس, و گوشی های تلفن همراه.

شهرستان تمهن مقامات در پاسخ به coronavirus برش بازار ساعت بیش از نیمی از در ماه مارس به کاهش تماس های اجتماعی.

در حیات وحش بخش حدود 120 قصابی کار در استوایی گرما به حک کردن گونه های مختلف آنها را از جمله pythons اندازه گیری تا 20 فوت, مانیتور, مارمولک whitetail موش نر وحشی و برنج-رشته قورباغه ها.

در علاوه بر این به ترویج گوشت بوش تجارت بازار نیز مورد حمله قرار می آیند برای راه برخی از فروشندگان تهیه و کشتن گربه ها و سگ ها.

بسیاری از حیوانات ربوده شده, حیوانات خانگی, فعالان می گویند. یک سال 2016 بررسی توسط گروه غیر انتفاعی حیوان دوستان مانادو اندونزی یافت می شود که 90 درصد از سولاوسی شمالی صاحبان حیوان خانگی گزارش شده است داشتن یک سگ یا گربه به سرقت رفته است.

پلیس محلی به ندرت به دنبال حیوان خانگی مورد سرقت زیرا آنها را در نظر نمی آن را یک جرم جدی گفت: فرانک دلنو مانوس گروه مدیر برنامه.

مانوس و Lolowang از Tasikoki نجات حیات وحش گفت: مرکز حیوانات گاهی اوقات برای به فروش می رسد گوشت در تمهن و دیگر بازارهای در سولاوسی شمالی متعلق به گونه های محافظت شده مانند کوتوله cuscus زیادی چشم جانور کیسه دار است; anoa یک نفر پست قد, بوفالو ؛ Sulawesi کاکل سیاه, نوعی میمون دنیای قدیم محلی شناخته شده به عنوان yaki; و babirusa یا گوزن-خوک که مشهور است برای آن بزرگ tusks.

او گفت که او امیدوار است که این بیماری همه گیر خواهد هشدار مردم به خطرات ناشی از مصرف گوشت بوش و کمک به آنها متوجه است که کشتار حیات وحش برای مواد غذایی است و نه پایدار عمل.

اما او انتظار ندارد آنها را به رها کردن سنت خود را به راحتی.

“اکثر مردم در سولاوسی شمالی مصرف حیوانات وحشی گوشت,” او گفت:. “وجود خواهد داشت یک اعتراض عمومی اگر آنها تعطیل حیات وحش در بازار کاملا.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>