در سراسر اروپا و بازگشایی مرزها در زمان تابستان

با عفونت های جدید شروع به عقب رفتن و دولت از ریگا به رم کاهش مستندات و نگرانی در حال حاضر نسبت به از سرگیری مرزی سفر تعطیلات که شده بود انتظار می رود برای تولید 2020 هزینه 1.3 میلیارد یورو و یا معادل 1.4 میلیارد دلار قبل از مرز مستندات.

هزینه های این امر به ویژه مهم است در طول ماه های تابستان زمانی که اروپایی ها شاتر مغازه های خود و جمعی زمان طولانی تمسخر در طرف دیگر اقیانوس اطلس به عنوان یک منحط زیاده — اما ضروری برای اقتصاد بسیاری از کشورهای عضو.

“ما در حال کمک به اروپا گردشگری در مسیر بازگشت در حالی که ماندن سالم و امن” گفت: تیری برتون کمیسر اروپا در امور داخلی بازار در بیانیه ای اعلام دستورالعمل با هدف کمک به اتحادیه اروپا 27 کشور عضو بازگشایی مرزهای خود را. “امروز ما پیشنهاد مشترک اروپا در رویکرد به مدیریت آنچه باقی می ماند یک مشکل 2020 فصل تابستان است.”

اما توصیه از کمیسیون اجرایی اتحادیه اروپا الزام آور نیست و تنها. آنها افزایش خطر که هر دولت عضو خواهد شد یا ایجاد سیاست های مستقل خود را یا به صورت حباب در میان شرکای همفکر ایجاد یک درهم آمیخته از اقدامات است که می تواند اشفته برنامه ریزی و بهداشت عمومی را به مخاطره می اندازد.

برخی از اولین کشورها برای بازگشایی انجام داده اند به صورت محدود با موافقت نامه زده در میان کشورهای همسایه و محدودیت های باقی مانده در محل برای هر کسی که در تلاش برای ورود از بیشتر afield. محدودیت نیز در محل برای کسانی که رفتن به و از ایتالیا و اسپانیا و اتحادیه اروپا سخت ترین ضربه اعضا — و اغلب آن محبوب ترین مقصد توریستی.

وزیر کشور Horst Seehofer آلمان گفت که همراه با اتریش و فرانسه و سوئیس کشور آغاز خواهد شد کاهش در مرز محدودیت آغاز روز شنبه با هدف بلند کردن آنها را به طور کامل در ماه ژوئن 15. مسافران هنوز هم نیاز به یک دلیلی برای عبور از مرز در ماه آینده, اما پلیس انجام خواهد داد تنها نقطه چک Seehofer گفت.

ایده این است که اجازه می دهد آزادی بیشتر جنبش در مناطق مرزی که در آن خانواده ها و همکاران تقسیم شده اند از اواسط ماه مارس و شروع تخمگذار زمینه را برای بازگشت به طور کامل افتتاح مرز در زمان برای تعطیلات تابستان — در کشورهای با نرخ مشابه از coronavirus عفونت است.

“از اواسط ماه ژوئن ما می خواهیم برای دیدن سفر رایگان در اروپا دوباره” Seehofer به خبرنگاران گفت:. “که هدف ما است.”

اما Seehofer نیز گفت: این یک هدف باقی مانده است و مشروط به توانایی مدیریت از گسترش این ویروس در هر دو طرف مرز مشترک.

چشم انداز نامحدود مسافرتی تعطیلات حتی با محدودیت های که شامل اضافی اقدامات بهداشتی مانند ماسک و اجتماعی فاصله ندارد و درخواست به ایتالیا یا اسپانیا است.

بیش از 27 میلیون نفر در اتحادیه اروپا و یا 12 درصد از بلوک نیروی کار شغل دارند در گردشگری. در جنوب کشورهای عضو است که فقط شروع به بهبود از تاثیرات منفی بحران بدهی یک دهه پیش درآمد تولید شده توسط گردشگری حساب به اندازه 20 درصد از اقتصاد خود را.

حتی ثروتمندتر کشورها مانند اتریش مشتاق به استقبال گردشگران اروپایی. صدراعظم Sebastian Kurz سخت تحت فشار قرار دادند برای رسیدن به یک توافق برای بازگشایی مرزهای خود با آلمان است. مدل اول کاهش بازرسی و پس از آن به طور کامل بازگشایی مرزها در اصل “آزادی به همان اندازه که ممکن است و به عنوان بسیاری از محدودیت های لازم” می تواند در خدمت به عنوان یک طرح برای موافقت نامه های خود را با دیگر همسایگان او گفت:.

بیشتر شرق بالتیک لتونی و لیتوانی توافق کرده اند که اجازه می دهد تا سفر در میان آنها را آغاز جمعه. هر کسی وارد از خارج از منطقه خواهد بود و نیاز به صرف 14 روز در قرنطینه.

اما کرواسی که دچار 99% کاهش بازدید و 88 درصد سقوط در یک شب می ماند در بهار امسال در مقایسه با آوریل سال گذشته امیدوار است برای جذب نور خورشید-دنبال کنندگان قادر به رسیدن به ایتالیا یا اسپانیا است.

این کشور معرفی کرده است استثنا در آن مرز تعطیلی است و در مذاکرات با کشورهای مختلف از جمله کشورهای همسایه اسلوونی و دیگران به اطمینان حاصل شود که آنها قادر خواهد بود به بازدید از کشور ساحل دالماسی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است گفت کرواتی گردشگری وزیر Gari Cappelli.

“این بسیار روشن است — شما می توانید به یک هتل, کمپ خصوصی, محل اقامت, شما می توانید غذا خوردن در رستوران در داخل و خارج. شما می توانید اجاره یک قایق و قایقرانی; تفرجگاه باز هستند” Cappelli در مصاحبه با گفت: دولت متعلق به رسانه ها. “کرواسی از امروز تنفس گردشگری است.”

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>