فعال ریحانه Fathima که در تلاش برای ورود Ayyappa معبد فرستاده شده در بازنشستگی اجباری توسط BSNL

این فعال سیاسی گفت: او را به چالش اجباری بازنشستگی منظور صادر شده به او توسط
شرکت در مناسب فروم. (ANI)

دولتی ارتباطات از راه دور شرکت BSNL است دستور اجباری بازنشستگی کارکنان آن و فعال ریحانه Fathima که تا به حال اقدام به وارد خداوند Ayyappa معبد در Sabarimala برای او “عمدی” عمل
outraging احساسات مذهبی جانبازان از طریق رسانه های اجتماعی پست. Fathima یک تکنسین مخابرات با BSNL به حالت تعلیق شد از خدمات پس از دستگیری او در نوامبر سال 2018 به اتهام صدمه زدن به احساسات مذهبی از طریق Facebook posts.

محکوم کردن تصمیم های فعال گفت: او را به چالش اجباری بازنشستگی منظور صادر شده به او توسط
شرکت در مناسب فروم. در گفتگو با خبرنگاران او اتهام سیاسی مداخله در پشت این تصمیم است. در آن منظور صادر شده به Fathima این شرکت گفت: در آن زمان این تصمیم پس از انجام یک داخلی تحقیق در رفتار او.

اخبار مرتبط

این شرکت گفت: وجود دارد بسیاری از کتاب در برابر ورود زنان به معبد در طول Sabarimala
زیارت فصل در سال 2018 و در طول این دوره Fathima A S, “زن بودن BSNL کارمند انجام شده و خودش را در یک شیوه ای است که تا به حال منجر به یک پرونده جنایی بودن در برابر او و پس از آن بازداشت.”

“یک مقام رسمی مشغول به کار در BSNL است که همیشه انتظار می رود برای انجام در بهترین منافع BSNL. از این رو چنین عمل می کند در بخشی از Fathima A S در حال خرابکارانه از نظم و انضباط و مقدار به سوء” این شرکت گفت: در آن منظور صادر شده به Fathima. “من پیدا کردن که عمل می کند در بخشی از Fathima بودند عمدی و اتفاقی نیست” معاون مدیر کل
(مالیات/ITA و شهری) گفت: در سفارش. این فعال بازداشت شده بود در Pathanamthitta در سال 2018 در شکایت است که برخی از Facebook posts صدمه احساسات مذهبی.

با توجه به اعتراض او توسط جانبازان از خداوند Ayyappa و BJP فعالان BSNL قبلا انتقال او به Palarivattom تلفن در شهرستان که در آن مکان تماس مورد نیاز است. یک جنجال تا به حال فوران در کرالا بعد از Fathima ساخته شده تلاش برای ورود به Sabarimala معبد که در آن به صورت ماهانه puja در ماه اکتبر 2018 پس از دیوان عالی کشور به منظور اجازه ورود زنان در گروه سنی 10-50.

Fathima که او نیز بخشی از ‘بوسه عشق’ جنبش در کوچی در سال 2014 در برابر اتهام پلیس اخلاقی بود
در میان دو زن که تا به حال رسیده تپه در اکتبر 19, اما تا به حال برای بازگشت به قبل از رسیدن به خلوتگاه سنکتروم با توجه به تظاهرات گسترده توسط Ayyappa جانبازان. Fathima و حیدرآباد-روزنامه نگار بر اساس Kavitha گرفته شد به تپه تحت سنگین پلیس حمایت می کند.

در 28 سپتامبر سال 2018 دادگاه راس تا به حال برداشته صد ساله ممنوعیت ورود زنان قاعدگی عصر
به حرم. تصمیم به چالش کشیده شد توسط جانبازان. دیوان عالی کشور تشکیل شده است و نه قاضی قانون اساسی نیمکت به ریاست رئیس دادگستری S A Bobde به شنیدن این موضوع از اجازه دادن به زنان و دختران در تمام سنین را وارد کنید Sabarimala معبد همراه با دیگر مسائل را از اتهام تبعیض علیه مسلمانان و پارسی زنان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>