آمازون برنامه quiz answers امروز (14 ماه مه): شما می توانید برنده 20 ، 000 تومان; بررسی واجد شرایط بودن پاسخ اینجا

amazon app quiz, amazon, amazon india, amazon india quiz, amazon fun zone, how to win on amazon quiz, amazon quiz May 14, amazon quiz answers, amazon quiz today answers, amazon quiz May 14 answersمسابقه برگزار می شود توسط e-commerce غول روزمره است.

آمازون برنامه امتحان: E-commerce های غول پیکر آمازون است سازماندهی آزمونها در آن برنامه هر روز بین 8 صبح تا 12 ظهر با جوایز مختلف هر روز. این مسابقه بخشی از آمازون منطقه سرگرم تنها می توان در آمازون برنامه و هر کسی که مایل به شرکت نیاز به ثبت نام و یا ورود به برنامه در طول زمان مسابقه است. این مسابقه شامل پنج سوال و به منظور واجد شرایط برای دریافت جایزه به شرکت کنندگان نیاز به پاسخ به تمام سوالات به درستی.

آمازون مسابقه: چه کسی واجد شرایط برای شرکت در ؟

شرکت کنندگان باید ساکنان هند و بالاتر از سن 18 سالگی با مدرک معتبر از هویت و سنی است که می تواند خواستار آمازون در مورد یک فرد برنده این جایزه است. شرکت کنندگان نیز نباید آمازون کارمند و یا نسبی از یک کارمند و باید آدرس صورتحساب در خاک.

اخبار مرتبط

آمازون Fun Zone: May 14 جایزه پرسش و پاسخ

امروز جایزه برای مسابقه 20 ، 000 تومان خواهد بود که اضافه شده به برنده آمازون پرداخت حساب. برندگان مسابقه را اعلام خواهد کرد در مارس 31, پس از یک قرعه کشی برگزار خواهد شد به انتخاب دو نفر از برندگان از همه شرکت کنندگان که پاسخ به تمام سوالات به درستی. سوالات چند گزینه ای پاسخ و شرکت کنندگان ملزم به صحیح را انتخاب کنید.

در اینجا پاسخ به سوال امروز مسابقه.

 1. در طنزهای تلویزیونی, دوستان, Ursula بود یک دوقلو, خواهر, از کدام شخصیت ؟
  پاسخ – قمر
 2. در این مستند که نویسنده مشهور که خواندن یک سری از داستان های کوتاه در هوا با عنوان “پیوند بیش از رادیو’?
  پاسخ – رسکین باند
 3. چه نام راهنمای چند رسانه ای در COVID-19 راه اندازی توسط اتحادیه بهداشت وزیر ؟
  پاسخ – COVID Katha
 4. آبی و زرد و سیاه و سبز و قرمز این رنگ به نظر می رسد در آرم که از زیر ؟
  جواب – بازی های المپیک
 5. که سه کشور خواهد شد شرکت میزبان مردان 2026 فیفا جام جهانی ؟
  پاسخ – ایالات متحده آمریکا, کانادا, مکزیک

مسابقه برگزار می شود توسط e-commerce غول روزمره و جوایز هیجان انگیز مانند گوشی های هوشمند, smartwatches, پارتی, سیستم ها و ابزارهای دیگر نیز با توجه به دور به عنوان جایزه. مسابقه برای امروز زندگی می کنند در حال حاضر, بنابراین بیش از Amazon app برای شرکت در مسابقه و برنده جایزه بزرگ!

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de