استفاده از مردم COVID-19 به عنوان سلاح آمریکا mull جنایی سرکوب

تهدید گسترش COVID-19 رخ داده است از ساحل به ساحل, بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا متحده حرکت خواهد کرد به criminalise این weaponisation از رمان coronavirus راه بیش از نیمی از ایالات آمریکا ساخته شده نامعلومی HIV قرار گرفتن در معرض جرم زمانی که بحران ایدز فوران در 1980s.

یک مرد میشیگان محو خود بینی و صورت بر روی پیراهن یک کارمند فروشگاه که در تلاش بود برای به اجرا درآوردن یک ماسک-پوشیدن مورد نیاز است. 68 ساله بود به اتهام تخطی از قانون حمله و باتری و اگر محکوم چهره سه ماه پشت میله های زندان و 500 دلار جریمه نقدی.

در سنت پترزبورگ فلوریدا یک مرد سرفه و تف بر پلیس و تهدید به گسترش این ویروس به عنوان آنها در پاسخ به خشونت خانگی تماس به خانه اش. او چهره تا پنج سال در زندان فدرال به اتهام ارتکاب یک سلاح های بیولوژیکی جعل پس از آزمون نتایج برگشتم منفی است.

یک San Antonio, Texas, مرد ادعا کرد در یک Facebook پست که به او پرداخت می شود کسی به گسترش coronavirus در فروشگاه های مواد غذایی. در حالی که خود تهدید تلقی نادرست او نیز دستگیر شد و متهم با سلاح های بیولوژیکی جعل. او ادعا کرد که او در تلاش برای بازداشتن مردم از مراجعه به فروشگاه ها در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس دادستان فدرال در تگزاس گفت.

نیوجرسی است که در میان اولین متحده را در نظر بگیرید و آن را یک جرم به موضوع “تهدید به دیگری آلوده با COVID-19 یا مشابه بیماری عفونی است که باعث عمومی اورژانس گفت:” یک سخنگوی کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی.

طرفداران برای افراد HIV مثبت گفت متحده پیش نویس چنین قوانینی باید مراقب باشید به آنها را آنقدر گسترده است که آنها مجازات فقیر و جوامع اقلیت به عنوان مطالعات نشان می دهد اچ آی وی جرم است و با توجه به ویلیامز موسسه در گرایش جنسی و هویت جنسیتی در قانون و سیاست عمومی در دانشگاه UCLA مدرسه قانون است.

بیش از چهار دهه گذشته حداقل 26 متحده تصویب قوانین به جرم HIV قرار گرفتن در معرض. جنایات طیف وسیعی از گاز گرفتن به اهدای خون و در اکثر موارد هیچ عفونت HIV مورد نیاز است برای یک فرد به اتهام “جنایی انتقال HIV.”

مطالعات متعدد نشان داده اند HIV جرم قوانین هدفمند اقلیت گفت: Brad سیرز, دانشیار دانشکده حقوق منافع عمومی در UCLA مدرسه قانون است. این قوانین ایجاد شد در پاسخ به منفی کلیشه ای “درنده گی و یا دوجنسی, مرد,” او گفت:.

جرم COVID-19 سوی دیگر است نه به دست آوردن فوری شتاب دلیل آن عمدتا بر افراد مسن و کسانی که با شرایط از پیش موجود سیرز گفت.

اما او گفت که این بیماری همه گیر است که به طور فزاینده ای متمرکز در آمریکایی های فقیر و مردم از رنگ است که می تواند تغییر متحده اشتهای جرم تلاش.

“است که می تواند خطر را افزایش می دهد که قانونگذاران ایالتی تصویب قوانین کیفری به نوعی قربانی بسیار افرادی که نیاز به محافظت می شود” سیرز گفت.

در نیوجرسی جمهوری خواه سناتور کریستین Corrado لایحه به مجازات هر کسی به جرم تهدید به گسترش COVID-19 تا 10 سال پشت میله های زندان و $150,000 خوب بود قبل از سنا بودجه و تخصیص بودجه در این هفته.

“به کسانی که فکر می کنم آن است که دارای گونه های برامده به جلو و یک بیمار شوخی شبیه به این – شما را رنج می برند عواقب ناشی از تصمیم گیری های ضعیف,” Corrado در بیانیه ای گفت.

“این تهدید را نمی خواهد به آرامی گرفته شده و کسانی که مجرم شناخته شود و به حد کمال از قانون است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de