لایحه در کنگره آمریکا به دنبال تحریم در چین

واشنگتن May 13

نه با نفوذ سناتور آمریکایی معرفی شده اند یک قانون در کنگره به دنبال authorise جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعمال تحریم در چین اگر نتواند به همکاری در ارائه یک حسابداری کامل از حوادث منجر به شیوع کروناویروس.

ما در بدترین آمار کشور با بیش از 80 ، 000 مرگ و میر و 1.4 میلیون نفر. این Covid-19 پاسخگویی عمل نوشته شده توسط سناتور لیندسی گراهام و co-اسپانسر شده از طرف هشت نفر دیگر معرفی شده در مجلس سنا — این اتاق فوقانی کنگره در روز سه شنبه.

این حکم رئیس جمهور به یک گواهینامه به کنگره ظرف مدت 60 روز است که چین ارائه شده و کامل کامل حسابداری به هر Covid-19 پروب به رهبری آمریکا و متحدان آن و یا وابسته به سازمان ملل متحد مانند سازمان بهداشت جهانی و بسته شده است همه عامل مرطوب بازار است که باید از این پتانسیل به افشای انسان به خطرات بهداشتی از طریق معرفی انسان و دام بیماری به جمعیت انسانی است.

بدون گواهینامه, رئیس جمهور خواهد بود و مجاز به اعمال طیف وسیعی از تحریم ها مانند دارایی انجماد ممنوعیت سفر, ویزا, revocations محدود کردن ما موسسات مالی از ساخت وام و یا تعهد به کسب و کار چینی و منع شرکت های چینی از فهرست شده در بورس سهام ایالات متحده.

“من متقاعد شده است که بدون حزب کمونیست چین فریب این ویروس را نمی توان در اینجا در ایالات متحده گفت:” گراهام.

“چین حاضر اجازه می دهد تا جامعه بین المللی برای رفتن به ووهان آزمایشگاه به بررسی. آنها حاضر اجازه می دهد تا محققان به مطالعه و بررسی چگونگی این بیماری آغاز شده است. من معتقدم چین هرگز با همکاری جدی بررسی مگر اینکه آنها در حال ساخته شده به انجام این کار. این سخت هدف قرار دادن قطعه ای از قوانین را تحریم چین تا زمانی که آنها از همکاری با محققان,” او گفت:.

“این COVID-19 پاسخگویی به قانون را به زور چین به ارائه یک حساب پر از حوادث منجر به این ویرانگر شیوع. امریکا قوی است و ما را به بیرون آمدن از این بحران اما چین باید مجبور به رویارویی با حقایق و پاسخگویی را برای اقدامات خود را,” او گفت:. — PTI

5 آفت از چین در 20 سال می گوید: ما NSA

به عنوان بسیاری از پنج آفت در آمده اند به خارج از چین در 20 سال گذشته و در برخی از نقطه آن را به توقف امنیت ملی آمریکا و مشاور رابرت اوبراین گفت: برگزاری این کشور مسئول منشاء این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 2,90,000 مردم در سطح جهان است.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>