برزیل می گذرد فرانسه در coronavirus موارد برای تبدیل شدن به 6th بدترین آمار کشور

برازیلیا May 13

برزیل ثبت یک رکورد تعداد موارد جدید از رمان coronavirus در چهارشنبه فراتر فرانسه شمارش برای تبدیل شدن به ششم-بدترین آمار کشور به عنوان بیماری می فرستد اقتصاد به سمت خود بدترین سال پس از حداقل 1900.

دولت را تایید کرد 11,385 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع آن تعداد به 188,974 موارد coronavirus پس از وقوع آغاز شد. اوایل روز چهارشنبه فرانسه آن تجدید نظر تعداد تایید و موارد مشکوک را پایین 0.3% به 177,700.

این بیماری همه گیر است کتک برزیل اقتصاد به عنوان ساکنان پناهگاه در خانه و بسیاری از دولت های ایالتی و محلی دستور اکثر کسب و کار برای نزدیک به سرعت گسترش ویروس.

رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro دارای قفل شاخ با دولت فرمانداران برای هفته بیش از این مستندات گفته آنها باعث آسیب بیشتر از طریق مشاغل از دست رفته از این بیماری است.

روز چهارشنبه وزارت اقتصاد پیش بینی کرد که اقتصاد برزیل خواهد قرارداد 4.7 درصد در سال 2020 بزرگترین سقوط سالانه از زمان شروع ثبت بیش از یک قرن پیش.

وزارت تخمین می زند هر اضافی هفته قرنطینه اقدامات هزینه های اقتصاد 20 میلیارد reais ($3.40 میلیارد دلار).

“آن را به نقطه که در آن گرسنه مردم را به خیابان” Bolsonaro روز چهارشنبه گفت:.

او تشدید مبارزه در این هفته با اعلام ورزشگاه و سالن های زیبایی به عنوان “ضروری” خدمات است که می تواند برای کسب و کار باز تهدید به اقدام قانونی علیه دولت های محلی است که نمی منطبق هستند.

سائو پائولو, برزیل پرجمعیت ترین حالت و با بیشترین موارد ویروس نمی خواهد مطابق با Bolsonaro فرمان فرماندار جاو Doria گفت: انعکاس نظرات حداقل 10 دیگر فرمانداران.

پنج کشور که ثبت نام کرده اند بیشتر عفونت های از برزیل به ایالات متحده آمریکا, اسپانیا و روسیه و انگلستان و ایتالیا.

برزیل ثبت 749 جدید و میر ناشی از کروناویروس در چهارشنبه آوردن کلی تلفات به 13,149. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>