چین گزارش جدید 15 COVID-19 موارد ووهان آغاز می شود توده تست

پکن/ووهان May 14

چین در گزارش جدید 15 COVID-19 نفر از جمله 12 بدون علامت عفونت مقامات بهداشت گفت: در روز پنج شنبه به عنوان جرم آزمایش مرگبار coronavirus شروع برای 11 میلیون نفر در شهر ووهان در میان دغدغه در مورد موج دوم این بیماری همه گیر.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) سه مورد جدید در حال داخل کشور منتقل می شود با دو گزارش در استان لیائونینگ و یک در استان جیلین.

همانطور که از چهارشنبه کلی موارد تایید شده در سرزمین اصلی رسیده بود 82,929 از جمله 101 بيمار هنوز در حال درمان است. به طور کلی مرگ و میر در چین بود در 4,633 این NHC گفت.

پس سنبله در موارد مقامات در شهر جیلین در شمال شرقی چین, Jilin استان به تصویب رسید تعدادی از اقدامات سختگیرانه تر برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

Gai Dongping معاون شهردار تلويزيون به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه در این شهرستان گزارش شده بود در مجموع از 21 جامعه موارد با دو بدون علامت بیماران پس از اولین خوشه عفونت گزارش شده بود یک هفته پیش.

“از زمان شیوع بسیار جدی و پیچیده و شمار عمده خطر گسترش بیشتر. به منظور پیشگیری و جلوگیری از گسترش این اپیدمی تلويزيون بیماری پیشگیری و کنترل گروه تصمیم گرفته است به اجرای اقدامات کنترل در منطقه شهری از تلويزيون” او به نقل از به نقل از هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست.

این NHC گفت که 712 افراد مبتلا به عفونت بدون علامت بودند تحت آزمایشات پزشکی. این شامل 574 در هوبئی استان و پایتخت آن ووهان.

محلی کمیسیون بهداشت در ووهان گفت: هیچ مورد تایید شده از coronavirus گزارش شد در روز چهارشنبه.

در ضمن ووهان شروع یک کمپین گسترده در روز چهارشنبه برای تست همه از آن بیش از 11 میلیون نفر است.

آزمون تکمیل شود ممکن است در 20 آغاز شد به عنوان یک مقام بهداشتی هشدار داد که چین را به خطر COVID-19 خوشه عفونت ناشی از پراکنده موارد نمی توان نادیده گرفت اگر چه این بیماری همه گیر است که به طور کلی در یک حالت پایدار در کشور در حال حاضر است.

به تازگی گزارش شش تایید داخل کشور منتقل موارد در سرزمین اصلی چین در روز سه شنبه شد همه مربوط به قبل خوشه عفونت آهنگ Shuli یک سخنگوی NHC به رسانه ها گفت اینجا در پکن در روز چهارشنبه.

“ما نیاز به ماندن هشدار و قرار دادن در محل اقدامات به صورت منظم اپیدمی پاسخ قاطعانه جلوگیری از شیوع بیماری های جدید,” دولتی سلامت نیوز به نقل از او عنوان کرد و گفت.

به خوبی به اطلاع عموم تست در ووهان آمد به عنوان یک شگفتی به عنوان آن در حال انجام بود بیش از یک ماه پس از 76 روز مستند برداشته شد از این شهر در 8 آوریل. چین نیز افتتاح شد تا در راه بزرگ در سراسر کشور است.

پکن همچنین اعلام کرد قصد دارد برای برگزاری سالانه مجلس در جلسه شورای ملی در مارس 22.

به عنوان چهارشنبه مرگ و میر در هوبئی که یکی از اولین epicentres ایستاده در 4,512 از جمله 3,869 در ووهان.

هوبئی گزارش کرده است 68,134 تایید COVID-19 موارد در مجموع از جمله 50,339 در ووهان.

در سطح جهانی مرگ و میر از coronavirus رفته تا به 297,197 و بیش از 4.3 میلیون نفر آلوده شده اند توسط COVID-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>