Coronavirus موارد در پاکستان عبور بیش از 36000; ساعت می گوید کشور بیشتر در معرض فقر و گرسنگی

اسلام آباد May 14

پاکستان است که بیشتر در معرض فقر و گرسنگی از coronavirus ناشی مستند و مهم است که برای حفظ تعادل بین نیازهای بهداشتی و مشکلات مالی مردم, نخست وزیر, عمران خان گفت: حتی به عنوان تعدادی از COVID-19 نفر در پاکستان افزایش یافت به 36,717 و مرگ و میر به 788.

خان به ریاست یک نشست ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) برای بحث در مورد آخرین وضعیت همه گیر در کشور است.

پرداختن به جلسه خان گفت: این مهم است که برای حفظ تعادل بین نیازهای بهداشتی و مشکلات مالی مردم است.

“ما جمعیت است که بیشتر در معرض فقر و گرسنگی از مستند. ما باید تصمیم گیری با نگه داشتن در ذهن زمین واقعیت در مورد مشکلات مردم,” او گفت:.

خان گفت: اتخاذ اقدامات ایمنی کلید برای مبارزه با این بیماری است اما به جای مجبور اجرای این مردم باید حساس به اتخاذ آنها. در این جلسه همچنین در مورد موضوع باز حمل و نقل و میادین خرید اما هیچ تصمیم گرفته شد در دو موضوع.

بعد خان توییتی که NCOC بررسی کشور coronavirus وضعیت طی 20 جلسه متوالی.

“در این جلسه صورت گرفت در عمق بررسی از تخت های موجود پنکه و دیگر امکانات پزشکی در بیمارستان در نظر داشتن پیش بینی ممکن است گسترش از #Covid-19 و ارائه اطلاعات. هدف از معاینه کامل از امکانات موجود بود برای سنجش ظرفیت بیمارستان” دفتر نخست وزیر گفت.

در این جلسه همچنین بررسی پیشرفت در اجرای دستورالعمل های عملیاتی استاندارد و دستورالعمل در سطح استان.

نخست وزیر خان پیوست رهبران جهان خواستار “مردم واکسن” برای مبارزه با کروناویروس.

نخست وزیر ترکیه به نقل از نخست وزیر عنوان کرد و گفت: “ما باید با هم کار کنند به ضرب و شتم این ویروس است.”

تاکید بر نیاز به ادغام منابع او اضافه کرد که “هیچ رهبر می توانید بقیه آسان است تا هر فردی در هر ملت است قادر به دسترسی به یک واکسن رایگان”.

تعداد تایید COVID-19 نفر در پاکستان افزایش یافت به 36,717 در روز پنج شنبه. پنجاب گزارش 13,561 موارد سند 14,099, خیبر-پختونخوا 5,423 بلوچستان 2,239 فتح کرد گرفته شد اسلام آباد 822 گلگت-بلتستان 482 و پاکستان-کشمیر تحت اشغال 91 موارد است.

نخست وزیر خان را به شرکت در یک جلسه به طور سازمان یافته تحت COVID اکشن پلت فرم جهانی اقتصاد (WEF) رادیو پاکستان گزارش شده است.

به عنوان مستند بود کاسته پاکستان از سر گرفته شد فعالیت های تجاری با ایران در تافتون پس از دو دروازه تجارت بودند بازگشایی شد که بسته شد دو و نیم ماه پیش با توجه به شیوع کروناویروس. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de