کروناویروس در Madhya Pradesh: 131 جدید COVID-19 موارد در ایندور; شمارش افزایش می یابد به 2,238 دفاع کرد گرفته شد

Coronavirus in Madhya Pradesh, COVID-19 cases in indore, COVID-19 containment zones,latest news on coronavirus cases in madhya prdaeshگذشته 19 روز مرگ و میر ناشی از این بیماری در منطقه باقی ماند تا زیر پنج درصد است. (بازنمودی تصویر: یعنی عکس)

به عنوان بسیاری از 131 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در ایندور گرفتن مجموع تعداد این موارد در Madhya Pradesh منطقه به 2,238 دفاع کرد گرفته شد یک مقام بهداشتی گفت: در روز پنج شنبه. علاوه بر 58 ساله تسلیم به این بیماری در سه شنبه افزایش مرگ و میر در منطقه به 96 ارشد پزشکی و سلامت افسر Praveen Jadia گفت.

او گفت: 131 بیشتر مردم آزمایش مثبت برای coronavirus در منطقه در 24 ساعت گذشته, بالا بردن آن شمارش به 2,238 دفاع کرد گرفته شد از 2,107. تا کنون 1,046 بیماران مرخص شده پس از بهبودی او گفت:, و اضافه کرد که به عنوان در حال حاضر وجود دارد 1,096 فعال موارد در منطقه است که بدترین ضربه COVID-19 در دولت است.

اخبار مرتبط

این COVID-19 مرگ و میر در این منطقه که می افتد در منطقه بود در 4.29 درصد در روز پنج شنبه صبح. گذشته 19 روز مرگ و میر ناشی از این بیماری در منطقه باقی ماند تا زیر پنج درصد است. به رغم اعمال مقررات منع رفت و آمد پس از مارس 25 عفونت ویروسی همچنان به گسترش در این شهر که دارای جمعیت بیش از 30 لاخ.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

این شهرستان دارای بیش از 300 COVID-19 مهار مناطق پوشش مورد 8.25 لاخ شهروندان از مناطق شهری است. پرسید: درباره شکایت از تخلف از مستند هنجارها در مناطق پر جمعیت و در صورتی که تشدید COVID-19 ترساندن در Indore Jadia گفت: نیاز است که به شدت اجرای قوانین در این محلات.

هر چند فاز سوم از مستند در حال رفتن برای پایان دادن به در مارس 17, دولت های محلی است که در هیچ خلقی را به سهولت محدودیت با توجه به وضعیت فعلی. منطقه جمع آوری Manish سینگ در حال حاضر گفت که مردم باید از نظر ذهنی آماده برای گسترش مستند تا پایان ماه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>