Covid مستند | 72 درصد از برجسته اعتباری بانک در مناطق قرمز: گزارش

از دسامبر 2019 کلی بانک اعتباری بود در Rs 100.7 لاخ کرور در حالی که سپرده بودند در Rs 132.9 لاخ کرور. (رویترز)

نزدیک به 72 درصد از برجسته بانک اعتباری و 62 درصد از سپرده ها در منطقه قرمز ولسوالی و هر گونه تاخیر در شروع مجدد فعالیت های اقتصادی می تواند تحت فشار قرار دادن وام دهندگان ترازنامه و کیفیت دارایی می گوید: یک گزارش.
وزارت بهداشت و رفاه خانواده است طبقه بندی شده کشور را به سه منطقه — سبز و نارنجی و قرمز (همراه با مهار مناطق در منطقه) بر اساس COVID-19 موارد با سطوح مختلف از فعالیت های اقتصادی در سراسر منطقه.

از دسامبر 2019 کلی بانک اعتباری بود در Rs 100.7 لاخ کرور در حالی که سپرده بودند در Rs 132.9 لاخ کرور.
این برجسته بانک اعتباری بود در Rs 72 لاخ کرور و سپرده در Rs 82.5 لاخ کرور در مناطق با توجه به گزارش های مراقبت از رتبه بندی. سهم اعتبارات بانکی و سپرده ها همچنان باقی می ماند بیشتر یا کمتر مشابه در مناطق قرمز برای سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020 آن را گفت. “به عنوان یک اکثریت هر دو اعتباری و همچنین به عنوان سپرده ها در منطقه هر گونه تاخیر در از سرگیری فعالیت های اقتصادی می تواند فشار بانک ترازنامه و تاثیر اعتباری هزینه های مراقبت” رتبه بندی گفت: در گزارش.

اخبار مرتبط

درون منطقۀ قرمز منطقه غرب حساب برای بزرگترین سهم از اعتبار در 41 درصد و به دنبال آن جنوب (24 درصد) و شمال منطقه (23 درصد) رتبه آژانس گفت. “بمبئی با آن دو منطقه به حساب 72 درصد سهم از منطقه غرب در منطقه قرمز, 30 درصد سهم از کل منطقه قرمز و 21 درصد سهم کلی اعتبار” آن را گفت.

در نارنجی منطقه منطقه جنوب حساب برای بزرگترین سهم از اعتبار برجسته در 43 درصد و به دنبال آن منطقه شمال در 25 درصد است. در منطقه سبز منطقه جنوب حساب برای بزرگترین سهم از اعتبار در 31 درصد و به دنبال آن توسط منطقه مرکزی در 21 درصد و غربی منطقه در 17 درصد است.

به طور مشابه, در منطقه, در منطقه غرب حساب برای بزرگترین سهم از سپرده در 35 درصد و پس از منطقه جنوب در 23 درصد و منطقه شمال در 22 درصد است. این گزارش در ادامه گفت به طور کلی رشد اعتبار در بخش بانکی همچنان ادامه دارد و متوسط با توجه به افزایش ریسک گریزی در سیستم بانکی و ادامه داد: پارکینگ بیش از حد نقدینگی با RBI.

با هیچ بهبود قابل توجهی در اقتصاد همراه با این مستند با توجه به COVID-19 گیر بخش بانکی است که انتظار می رود تا شاهد تاثیر قابل توجهی رتبه آژانس گفت. “این GNPA سطوح در بخش بانکی افزایش می دهد با توجه به ناملایمات در فعالیت های اقتصادی ، میزان NPAs در سیستم می تواند فشار بانک ها برای انتخاب پرتفوی های اعتباری خود را با یک درجه بالاتر از احتیاط در ماه های آینده به آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>