کارناتاکا با توجه به بیان گزارش را آغاز کرده است بررسی خانوار در انتخابات-غرفه سطح.

تا سال گذشته کرالا تنها دولت به دیجیتالی پرونده سلامت برای 2.58 کرور ساکنان خود را تحت e-health برنامه. در حالی که NITI Aayog صحبت کرده بود در مورد digitisation از پرونده سلامت و ایجاد یک پایگاه داده ملی از پرونده سلامت بسیاری متحده پرداخت نمی توجه به آن تماس بگیرید. در حال حاضر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض چگونه محزون می خوانی underprepared آنها برای مقابله با یک بیماری همه گیر ادارات دولتی در حال برنامه ریزی برای ایجاد چنین پایگاه داده. کارناتاکا با توجه به بیان گزارش را آغاز کرده است بررسی خانوار در انتخابات-غرفه سطح.

تمرکز در این مورد این است که برای شناسایی شهروندان ارشد و بخش های آسیب پذیر هستند که در معرض خطر با توجه به کوروناویروس. شناسایی ریسک بالا موارد در غرفه سطح کمک خواهد کرد دولت شامل گسترش ویروس و نگه داشتن میزان مرگ و میر پایین است. هنگامی که کسی با شناسایی علائم ویروس غرفه در سطح افسران قادر خواهد بود برای پیگیری در معرض خطر افراد در آن منطقه است. دولت نیز برنامه ریزی به منظور توسعه یک خانواده بهداشت-ارزیابی ریسک نرم افزار. دولت نیاز به حرکت به جلو و digitise این پرونده به عنوان به خوبی. این اطمینان حاصل شود که پزشکان می تواند به درستی ارزیابی و اولویت بندی بیماران آسیب پذیر بیش از دیگران است.

اخبار مرتبط

کارناتاکا شده است اوایل تکان دهنده تا آنجا که بحران-برنامه ریزی نگران است. در مارس 25, زمانی که مرکز اعمال خود را اول مستند کارناتاکا یکی از معدود متحده به آماده تاج و گروه ضربت برای ارزیابی دولت آمادگی. این گروه ضربت پیشنهاد کرد که دولت نیاز به آماده شدن برای یک سناریو که در آن موارد می تواند عبور 80,000. گفته می شود که دولت نیاز 12,000 بیمارستان تخت 9,600 تخت ICU و 4,800 هواکش. این گروه ضربت نیز برآورد نیروی کار مورد نیاز برای بهره برداری از مراقبت های ويژه. هیچ دولت دیگر منتشر کرده است چنین دقیق برآورد مورد نیاز است.

یک خانواده سطح بررسی می تواند یک راه حل عالی برای شناسایی ریسک بالا موارد و برای تعیین سطح گسترش یافته است. بیشتر از آن به عنوان دولت قطعا توانایی برای تست همه. یک تجزیه و تحلیل در این مقاله (بیت.ly/2YXNVl9) یافت می شود که هند نیاز 5.5 کرور تست کیت در ماه ژوئن پایان اگر مورد دو هر ده روز. این به آن معنا است که دولت باید به مقیاس آن تست ظرفیت 4 میلیون آزمون در روز — از آن است که انجام 85,000 در حال حاضر. تنها زمانی که دولت می تواند در شناسایی میزان گسترش آن را قادر به تجزیه و تحلیل و پیش بینی چقدر زیرساخت های آن نیاز به توسعه. در غیر این صورت ما به پایان خواهد رسید تا با بیشتر فن های بیش از مورد نیاز و حتی به عنوان بسیاری از آلوده را دریافت نمی بیمارستان-مراقبت از آنها نیاز است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله