ناهار خوردن در رستوران’ درآمد به طور نصف: Crisil تحقیقات

بمبئی و دهلی شورای ملی مقاومت حساب برای نزدیک به 50 درصد از کل سازماندهی رستوران بازار است.

این سازمان ناهار خوردن-در بخش از صنعت رستوران ممکن است درآمد خود را کاهش حد 40-50% در سال مالی جاری به عنوان مصرف کنندگان بعید است به بازگشت به رستوران پس از مستند برداشته شده است با توجه به گزارش اخیر توسط Crisil پژوهش است. با توجه به تقاضای کم و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای رستوران ها را به کار گیرند در 25-30 ٪ از سرویس ماهیانه در سطح 45 روز پس از قفل خارج شده است.

با محدودیت در تجمعات و حرکت به احتمال زیاد تمدید دوباره در بمبئی و دهلی نو-سرمایه های ملی منطقه محدودیت هایی در ناهار خوردن-ins در این مناطق ادامه خواهد داد و یا آنها ممکن است اجازه داده شود به این عمل تنها در پایین سطح خدمات در این گزارش گفت:. بمبئی و دهلی شورای ملی مقاومت حساب برای نزدیک به 50 درصد از کل سازماندهی رستوران بازار است.

اخبار مرتبط

منظور حجم کل سازمان یافته رستوران بخش را آغشته به 90% در طول مستند با سفارشات آنلاین برای رستوران ها نیز با داشتن منقبض 50%-70%. سفارشات آنلاین ممکن است, اما, انتخاب کنید تا در دراز مدت به مشتریان در حال انتظار برای خودداری از ناهار خوری.

از ناهار خوردن-در بخش حساب برای 75 ٪ از کسب و کار در سازمان بخش آنلاین تحویل/غذای آماده می سازد تا بقیه. کم استفاده سطوح به احتمال زیاد سریع صنعت به منظور کاهش هزینه های ثابت از طریق خروجی بسته شدن شغل و حقوق و دستمزد کاهش تحلیلگران گفت: در گزارش. با توجه به شرکت برآورد هزینه های ثابت حدود 30-35 درصد از درآمد تولید شده توسط این بخش است.

Rs 1.5-لاخ کرور سازماندهی کسب و کار رستوران استخدام نزدیک به 40 لاخ آشپزخانه و رستوران کارگران طبق برآورد توسط Crisil پژوهش است. “هنگامی که این محدودیت ها برداشته رستوران را مجبور به دوباره کاری خود را به مدل های کسب و کار و غلبه بر چالش های عملیاتی. با مصرف کنندگان تبدیل بیشتر سلامت و بهداشت و پروتکل ها در رستوران ها و زنجیره تامین نیاز به بهبود مادی که افزایش هزینه” گفت: Anjali Nathwani مدیر دانشیار در Crisil پژوهش است.

کاهش در رستوران درآمد خواهد شد به نوبه خود تاثیر باغبانی کشاورزان لبنی تولید مواد غذایی و تامین کنندگان و تدارکات و تحویل همکاران. Unorganised تولید مواد غذایی که بسیاری از آنها قرار گرفتن در معرض بالا به رستوران بخش خواهد بود ضربه سخت ترین با توجه به کاهش شدید در عمده این تقاضا مالی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>