Fauci هشدار می دهد: بیشتر مرگ و اقتصاد آسیب اگر ما بازگشایی بیش از حد سریع

واشنگتن May 13

دولت ایالات متحده بالا بیماری های عفونی متخصص صادر کند هشدار سهشنبه که شهرها و ایالات متحده می تواند “را به عقب برگردانید” و دیدن بیشتر Covid-19 مرگ و میر و آسیب های اقتصادی به طور یکسان اگر آنها را بلند coronavirus stay-at-home سفارشات بیش از حد سریع — یک تضاد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را هل می دهد به سمت راست یک سقوط آزاد اقتصاد است.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل” دکتر Anthony Fauci هشدار داد یک کمیته مجلس سنا و ملت به عنوان بیش از دو دوجین متحده شروع به بلند کردن مستندات خود را به عنوان اولین گام به سوی بهبود اقتصادی.

مشاوره از Fauci و دیگر مقامات دولتی کلیدی — تحویل توسط چشمگیر, گاهی اوقات بی دست و پا تلفنی — در تقابل با رئیس جمهور که خواستار در تظاهرات از دولت دستور داد محدودیت و اصرار دارد که “روز به روز ما در حال ساخت گام های فوق العاده ای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن که انتخاب مجدد بستگی دارد به درجه قابل توجهی در اقتصاد ایران تا خود را به اداره ثبت با ویروس روزانه.

تأکید جدی از این بیماری همه گیر است که به کنگره و کاخ سفید Fauci و دیگر کارشناسان شهادت از خانه های خود. رئیس کمیته لامار الکساندر ریاست این جلسه از مطالعه در کابین خود در تنسی گرچه برخی از اعضای کمیته حضور داشتند در فرد در یک طرز مرموزی خالی کاپیتول هیل مجلسی نقاب و نشستن 6 فوت از هم جدا.

تنش در ایجاد توازن میان امنیت مردم از این ویروس است که هنوز هم جای تعجب پزشکان را با اب زیر کاه راه آن می تواند کشتن در برابر شدید اقتصادی خرید اینترنتی است که در بسیاری از کشورهای دیگر بیش از حد.

بیشتر عفونت ها و مرگ اجتناب ناپذیر است که مردم دوباره شروع به جمع آوری اما چگونه آمادگی جوامع برای مهر کردن آن جرقه تعیین خواهد کرد که چگونه بد ارتجاعی است Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

حرکت بیش از حد به سرعت و به “عواقب می تواند واقعا جدی است,” او اضافه شده است. این نه تنها می تواند “برخی از درد و رنج و مرگ است که می تواند اجتناب شود بلکه حتی می تواند شما را در جاده ها و سعی کنید به بهبود اقتصادی.”

با بیش از 30 میلیون نفر بیکار در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن شده است فشار متحده به بازگشایی شده است.

اخیر آسوشیتد پرس بررسی مشخص شد که 17 متحده را برآورده نمی کنند یک کلید کاخ سفید معیار برای شل شدن محدودیت — 14 روز رو به پایین مسیر در موارد جدید و یا تست مثبت نرخ. در عین حال بسیاری از کسانی که شروع به بازگشایی و یا در حال انجام آن است.

از 33 متحده است که تا به حال 14 روز رو به پایین, مسیر 25 تا حدی باز شده و یا در حال حرکت به بازگشایی در روز AP تجزیه و تحلیل یافت. کشورهای دیگر که باید دیده نمی شود 14 روز کاهش بسته باقی می ماند با وجود ملاقات با برخی از معیار.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این هفته “ما ملاقات لحظه ما غالب” در افزایش و بهبود ویروس, تست سناتور جمهوریخواه در این پنل بودند به طرز محسوسی کمتر خوش مشرب.

عدم تست به گل نشسته از ما پاسخ از آغاز زمانی که یک آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از فرار به مشکلات متعدد. یوتا سناتور میت رامنی گفت: ما ممکن است در نهایت پیشی تست رهبر کره جنوبی اما این کشور به مراتب کمتر مرگ و میر به دلیل آن شروع به تست اولیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “تست تزار” Adm. برت Giroir گفت: ما می تواند انجام حداقل 40 میلیون به 50 میلیون آزمون در ماه سپتامبر است. که کار کردن به بین 1.3 میلیون تا 1.7 میلیون آزمون در روز است. دانشگاه هاروارد محققان گفته اند که ما باید انجام 900,000 توسط این جمعه به منظور ایمن بازگشایی شده است. — AP

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de