تازه بحران بافندگی هند سایه بانک ها پس از فرانکلین تمپلتون بسته بودجه در ماه گذشته

india shadow banks, franklin templeton, mutual funds, nirmala sitharaman, Credit growth, NBFC, coronavirus, IL&FS Group, banking sectorدر AAA دارای پنج ساله اوراق قرضه از سایه دهندگان افزایش یافت و به هشت سال ،

هند سایه دهندگان رو تازه آشفتگی پس از asset manager فرانکلین تمپلتون بسته بودجه در اواخر ماه گذشته باعث بزرگ دیگر سرمایه گذاران به کمپرسی داران’ بدهی. وجوه متقابل خریداران بزرگ از بانک های غیر مالی شرکت های اوراق قرضه و برخی در حال تلاش برای دیدار با redemptions پس از بزرگترین تا کنون مجبور به بسته شدن بودجه در کشور است. در AAA دارای پنج ساله اوراق قرضه از سایه دهندگان افزایش یافت و به هشت سال ، سه دیگر اقدامات بخش بهداشت و درمان گردآوری شده توسط بلومبرگ نشان داد هیچ بهبودی در ماه گذشته با اندازه گیری سهام 20 شرکت های مالی و شرکت های دیگر ماندن افسرده.

نمرات متصل به هر یک از این اقدامات شده اند محاسبه عادی انحراف از آخرین ارزش شاخص از آن سالانه به طور متوسط. آنها اختصاص داده شده در یک مقیاس از 1 تا 7 با 1 دلالت بر ضعف و 7 نشان دادن قدرت است.

اخبار مرتبط

وجود دارد نصب نگرانی است که این نرخ به طور پیش فرض در هند مارس سنبله پس از بزرگترین اقامت در خانه محدودیت متوقف ساخت و محو مصرف. رشد اعتبار باقی مانده است تنبل با بانک ها, احتکار, پول نقد, بلومبرگ شاخص بانکی نقدینگی نشان داد در ماه گذشته.

“بسیاری از بانک ها را دور مانده از اعطای وام به کوچکتر NBFCs مثل ما برای 18 ماه گذشته” گفت: Kunal مهتا بنیانگذار Arthan مالی Pvt. که دارای تخصص در کسب و کار کوچک مالی در سراسر دوم و سوم ردیف شهرهای هند. وام گریزی عمیقتر بیشتر پس از وقوع به عنوان کسب و کار بسته شدند با توجه به مستند, او گفت:.

مقامات شده اند در تلاش برای ثابت هند سایه-بانک بخش پس از سقوط از عمده زیرساخت های سرمایه IL&FS گروه در سال 2018 است. شرکت های فرم ستون فقرات آسیا سومین اقتصاد آنها به عنوان قرض دادن به هر کس از تجار کوچک به کسب و کار تیتان.

اقدامات دولت

به کمک نقدی گرسنگی سایه دهندگان مقابله با کروناویروس سوخت رکود و تشویق بانک ها به سرمایه گذاری در اوراق قرضه از این سرمایه داران دولت روز چهارشنبه اعلام کرد اقدامات جدید پس از اقدامات انجام شده توسط بانک مرکزی در ماه گذشته در خرید بدهی از سایه دهندگان ملاقات ولرم پاسخ.

دولت باز خواهد شد 300 میلیارد روپیه (4 میلیارد دلار) خط اعتباری غیر بانکی شرکت و به طور کامل تضمین سرمایه گذاری-کلاس اوراق بهادار صادر شده تحت این طرح وزیر دارایی Nirmala Sitharaman روز چهارشنبه گفت:. بیشتر برای کمک به کاهش-رتبه داران دولت را نیز ارائه بخشی از تضمین اوراق قرضه دارای رتبه AA و زیر تزریق یکی دیگر از 450 میلیارد روپیه.

هند غیر بانکی سرمایه داران نیست تنهایی رو به گرما. همسالان جهانی در آمریکا تلاش شد تا فدرال رزرو در ماه گذشته گسترش آن حمایت بی سابقه ای از بازارهای اعتباری شامل بدهی ریسک وام گیرندگان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>