خوب نقدینگی-رفع منتظر اصلاحات: کمک به MSMEs مهم اما بدون وثیقه احتمال به طور پیش فرض بالاتر

The chunky Rs 3 lakh crore of emergency funding for viable MSMEs, with a 100% backing from the sovereign on the principal and interest, and 12 months of moratorium on repayments, was the need of the hour.دلپذیری, Rs 3 لاخ کرور روپیه از بودجه اضطراری برای دوام MSMEs با 100% حمایت از حاکمیت در اصل و بهره و 12 ماه از مهلت قانونی برای بازپرداخت شد نیاز به ساعت.

اگر MSMEs و NBFCs در حال برطرف نقدینگی است که در راه طبقه متوسط خانوار باید بشدت نا امید FM نمی دهد آنها را از هر گونه معافیت مالیاتی. بزرگ برندگان از Nirmala Sitharaman این اطلاعیه در روز چهارشنبه هستند سیار وزارت امور خارجه discoms که در حال bailed با پول مالیات دهندگان برای بار n ام و که بیش از حد بدون هیچ گونه تعهد به اصلاحات. تاثیر مالی از دور اول و اقدامات تومان 20 lakh کرور بسته مالی بسیار متواضع; مقدار حدود Rs 6 لاخ کرور و یا پس از محرک خواهد بود در ماهیت اعتباری بانک هر چند البته حمایت حاکمیت را تضمین کند.

آن است که به احتمال زیاد بانک مرکزی هند (RBI) خواهد آمد تا برخی از بیشتر طرح—à la LTROs و TLTROs—به کانال Rs 8 لاخ کرور روپیه از پول مازاد که بانک ها در حال نشستن در به بخش های خاص آن را به عنوان در حال حاضر انجام شده است. که فکر بد کردن از کسری مالی برای FY21 در حال حاضر nudging 5.5 درصد و حتی در غیر این صورت دولت نمی تواند این خطر برای شرکت های بزرگ بخش.

اخبار مرتبط

باید منصفانه به FM اگر چه سخاوتمندانه به discoms از هم جدا Sitharaman به خوبی متعادل همدلی با احتیاط. دلپذیری, Rs 3 لاخ کرور روپیه از بودجه اضطراری برای دوام MSMEs با 100% حمایت از حاکمیت در اصل و بهره و 12 ماه از مهلت قانونی برای بازپرداخت شد نیاز به ساعت. برای مطمئن شود, یک تکه بزرگ از این وام ممکن است هرگز بازپرداخت شود و در برخی از نقطه, دولت نیاز به سرمایه گذاری بانک—مالی هزینه های احساس خواهد شد که در آن سال—اما وجود دارد یک مورد قوی برای تلاش برای نگه داشتن این 45 لاخ واحد حلال و صرفه جویی نزدیک به 2 میلیون معیشت.

سازمان دیده بان ویدئو: مودی تومان 20 lakh cr بسته: FM Sitharaman را برای افزایش MSMEs, EPF امداد چشمگیر

بیشتر pertinently ها پرداخت می شود تا پس از بانک ها در حال حاضر اعطای وام به MSMEs در خودکار یک پورتال با تحریم های مصوب در ساعت. تابع بدهی جسم از 20 ، 000 تومان کرور روپیه—به تسهیل توسط دولت’—بسیار سختتر و کمتر احتمال دارد به دلیل این می آید تنها با یک جزئی تضمین; ایده دادن مروج وام برای سرمایه گذاری کسب و کار خود است هرگز خوب است اما این بسیار دشوار است. حتی با کمک در بازاریابی الکترونیکی و یک مزیت در حالی که مناقصه برای مناقصه تا 200 تومان کرور روپیه MSMEs در حال رفتن به پیدا کردن آن آسان است.

به همین دلیل است که آن سخت است برای دیدن این صندوق از بودجه طرح بلند پروازانه خود 50,000 تومان کرور روپیه پای-in-the-sky هدف به صندوق سرمایه سهام تزریق در MSMES را خاموش. اگر دولت در حال رفتن به ارائه اولیه جسم 10 ، 000 تومان کرور روپیه است که پول مالیات دهندگان بعید به بهبود بود. وجود دارد بدون شک آنچه که بخش عمده ای از واحدهای کوچک در این کشور شده اند به شدت کبود—برای اولین بار توسط demonetisation و سپس توسط GST و در حال حاضر با Covid-19 و آن را کاملا امکان پذیر است که دولت views این به عنوان یک سرمایه گذاری در یک بانک رای. اما آن را نمی ممکن است آسان به محتاطانه سرمایه گذاری بیش از تومان به 2000-3000 کرور روپیه است که نمی شود به عطسه در است.

در محیط امروز هر نقدینگی است, خوش آمدید, به خصوص از بانک ها شده اند کاملا ریسک گریز. داده می شود که چگونه آنها شده اند و تمایلی به قرض دادن به ضعیف تر NBFCs و MFIs 20% جزئی تضمین طرح به صورت هدفمند مبلغ 45 ، 000 تومان کرور روپیه ممکن است آهسته را خاموش مگر اینکه RBI ارائه می دهد نوعی از منکر. بودجه در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاری در محصولات مختلف—NCDs و تجاری کاغذ و بانک ها ممکن است مایل به در خطر است. FM باید تبریک گفت برای محدود کردن تضمین چرا که با سطح خطر از 80% وام دهندگان خواهد بود مجبور به ورزش بیشتری در اختیار; اگر بانک ها با اعتماد به نفس از وام آنها را باید وادار به انجام این کار است.

از سوی دیگر وجود یک جسم از 30000 تومان کرور روپیه است که به طور کامل مورد حمایت توسط دولت تضمین می کند. این است که اختصاص داده شده برای سرمایه گذاری در بازار اولیه و ثانویه در معاملات سرمایه گذاری-کاغذ درجه از NBFCs, HFCs و MFIs. انتقادی بانک ها به احتمال زیاد خواسته می شود برای خرید کاغذ—نه فقط از کیفیت بسیار بالا—اما حتی کسانی که فقط در مورد سرمایه گذاری درجه. این است که دولت را هدیه به NBFC, MFI و HFC فضا در یک سطح به وضوح ایجاد یک خطر اخلاقی.

بزرگتر خطر اخلاقی است ایجاد شده توسط بزرگ 90,000 تومان کرور روپیه وام برای discoms خواهد شد که bailed توسط در حال حاضر بیش از حد قوی تر REC و PFC. اگر چه آن را به gencos و IPPs نقدینگی این است که عقب به دلیل مسئولیت شیفت از discoms به PFC و REC; در UDAY بانک ها در زمان خطرات. وام ها را با حمایت دولت های ایالتی اما چگونه قوی این تضمین ها هستند و این که آیا آنها خواهد بود مفتخر است یک سوال جدی داده شده و بسیاری از آنها در یک موقعیت مخاطره آمیز مالی. دولت باید اصلاحات مربوطه SEBs و discoms. اما متاسفانه در این فاصله هر دو PFC و REC به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به حتی قوی تر و خود تاکید کرد ترازنامه را وادار خواهد کرد که آنها را به سرفه کردن نرخ بالاتر در بازار اوراق قرضه. در برخی از نقطه, دولت نیاز به سرمایه گذاری آنها است.

کسانی که بدانم در مورد نخست وزیر صحبت از اصلاحات به هند متکی به خود و به را-در-هند طرح افزایش—یا آنچه که به نام سال 1991 لحظه باید منتظر دور بعدی اطلاعیه ها در این مناطق از زمین و کار و قانون است. چهار فصل با رسیدگی فوری به نقدینگی نیاز دارد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de