دولت اعتباری ارائه می دهد تضمین تومان 3-لاخ-کرور وام

credit guarantee, MSME, Covid-19 outbreak, Nirmala Sitharaman, NBFC, EEPC India, SME, Kotak Institutional Equities اعلام شش گام برای حمایت از MSMEs وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: این مرکز همچنین تسهیل سهام تزریق 50,000 تومان کرور روپیه به این کسب و کار است که قابل دوام و نیاز به برخی از handholding. (یعنی عکس)

دولت را به ارائه تضمین کامل به بانک ها برای ارائه Rs 3 لاخ کرور خودکار به عنوان وثیقه وام به میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) که حساب هنوز استاندارد آن را به عنوان در نظر دارد به نقد گرسنگی کسب و کارهای کوچک را از آستانه سقوط در پی Covid-19 شیوع. به عنوان بسیاری از 45 لاخ واحد می توانند رزومه فعالیت های کسب و کار و حفاظت از مشاغل.

اعلام شش گام برای حمایت از MSMEs وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: این مرکز همچنین تسهیل سهام تزریق 50,000 تومان کرور روپیه به این کسب و کار است که قابل دوام و نیاز به برخی از handholding. یک صندوق سرمایه با یک جسم از 10 ، 000 تومان کرور روپیه خواهد بود برای این منظور ایجاد شده. به طور مشابه دولت ارائه خواهد شد جداگانه طرح تاکید کرد MSMEs که سود 2 لاخ از آنها. آن را ارائه Rs4,000 کرور به عنوان سهم خود را به راه اندازی یک تضمین اعتبار و اعتماد است که خواهد شد و سپس به آن تضمین به بانک ها. مجموع بدهی های تابع از Rs20,000 می تواند گسترش تحت این برای چنین کسب و کار تاکید کرد.

اخبار مرتبط

در حالی که این اقدامات کمک خواهد کرد که کاهش نقدینگی گلایه از MSMEs برخی از مدیران صنعت می گویند که عدم وجود هر گونه پشتیبانی مالی به جزر و مد در طول فوری مسائل آزار دهنده از پرداخت دستمزد و بهره در وام های موجود می آید به عنوان یک ناامیدی. آنیل Bhardwaj, دبیر فدراسیون, هندی, Micro & شرکت های کوچک و متوسط گفت: “اگر دولت می خواهد MSMEs به گرفتن وام بیشتر و پرداخت هزینه برای این که واحدهای خود را بسته باقی ماند آن را فقط با فشار آنها را به سوی دام بدهی که از آن بسیار دشوار خواهد بود به بهبود است.”

سازمان دیده بان ویدئو: مودی تومان 20 lakh cr بسته: FM Sitharaman را برای افزایش MSMEs, EPF امداد چشمگیر

به عنوان وثیقه وام های دولت ارائه خواهد شد اضطراری خط اعتباری به MSMEs از بانک ها و NBFCs تا 20 درصد از کل اعتبار برجسته که از مارس 29. وام گیرندگان با به Rs 25 کرور برجسته و 100 تومان کرور روپیه سالانه گردش مالی واجد شرایط خواهد بود. اين وام را داشته باشد 4-سال تنور با توقف 12 ماه در بازپرداخت مبلغ اصلی. بهره پوش خواهد شد و این طرح می تواند availed تا اکتبر 31.

Neverheless تضمین طرح ارائه خواهد شد یک مقدار فشار مورد نیاز برای اعتبار پرداختي به MSMEs.

“خطر ابتلا به اعتبار فرهنگ رو به وخامت باقی خواهد ماند monitorable به عنوان بانکداران را بدون پوست در این بازی و از این رو adhoc پرداخت ممکن است با افزایش خطر است. هیچ فوری سبقت گرفتن است که انتظار می رود توسط دولت” Crisil Reearch گفت. “ناخالص وام های بد در MSME بخش در FY21 ممکن است پایین تر از قبل پیش بینی شده اما اجرا خواهد شد خطر افزایش پست moratoriums. 20 ، 000 تومان کرور روپیه برای تاکید MSMEs نیز یک گام در مسیر درست با توجه به این که GNPAs در حال حاضر در حال افزایش است. تومان 50,000 کرور صندوق سهام ممکن است هر گونه تاثیر معنی دار و دور از ذهن طرح است.”

Sharad کومار Saraf, رئيس جمهور, رئيس جمهور از صادرکنندگان بدن FIEO گفت: بسته ارائه شده از یک تقویت کننده دوز برای کسب و کار به خصوص MSMEs که رو فشار با اختلالات عمده در عرضه زنجیره ای. راوی Sehgal رئیس مهندسی کالاهای صادرکنندگان بدن EEPC هند گفت: اقداماتی مانند حمایت از بازار الکترونیکی ارتباط برای MSMEs به ترویج به عنوان یک جایگزین برای نمایشگاه ها و نمایشگاه ها به خوبی فکر کمک به صادر کنندگان.

در اخیر گزارش Kotak نهادی سهام گفت: تنها 7 درصد از شرکتهای کوچک و متوسط مورد بررسی فکر آنها خواهد بود قادر به زنده ماندن برای بیش از سه ماه اگر کسب و کار خود باقی مانده بسته شده است. در حالی که حدود 97 درصد از شرکت های مورد بررسی را پرداخت کارکنان خود حقوق و دستمزد برای مارس به عنوان بسیاری از 34 درصد از شرکتهای کوچک و متوسط می گویند که آنها قادر نخواهد بود به پرداخت پرداخت آوریل و مه حقوق (در صورت عدم مداخله دولت).

به این ترتیب بیش از نیمی از شرکتهای کوچک و متوسط گزارش شده در یک سال در سال کاهش در درآمد در FY20 این Kotak گزارش می گوید با بیش از 30 درصد گزارش درآمد افت بیش از 10٪. این به وضوح نشان می دهد که بنگاههای کوچک و متوسط که در حال حاضر در مشکل عمیق دیدم ثروت خود را شاقول بیشتر پس از همه گیر آمار آنها سخت است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>