‘Gulabo Sitabo’ تاریخ انتشار: آمیتا باچان, Ayushmann, starrer مجموعه 12 ژوئن برتر جهان در آمازون نخست تصویری

Gulabo Sitabo, Gulabo Sitabo release date, Amitabh Bachchan, Ayushmann Khurrana, Amazon Prime Video, gulabo sitabo on amzaon prime, Shoojit Sircar,covid 19 caseکارگردان Shoojit Sircar از لکنو-مجموعه طنز را شروع جریان از 12 ژوئن در سراسر جهان است. “Gulabo Sitabo” یک دمدمی داستان دو لزج مکر روباه — موجر و مستاجر — در یک بازی یک پیش گیری. (یعنی عکس)

این رسمی است. آمیتا باچان و, Ayushmann, starrer “Gulabo Sitabo” عنوان شده است به صورت مستقیم دیجیتال انتشار در آمازون نخست تصویری سازندگان اعلام کرد در روز پنج شنبه.

کارگردان Shoojit Sircar از لکنو-مجموعه طنز را شروع جریان از 12 ژوئن در سراسر جهان است. “Gulabo Sitabo” یک دمدمی داستان دو لزج مکر روباه — موجر و مستاجر — در یک بازی یک پیش گیری.

اخبار مرتبط

یک Rising Sun, فیلم, تولید فیلم آماده بود برای یک آوریل آزادی اما با توجه به coronavirus ناشی از خاموش شدن فیلمسازان تصمیم به مسیر دیجیتال. Sircar گفت که او خوشحال است که این فیلم به قلم مکرر همکار Juhi Chaturvedi را در نهایت آزادی است.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

“من خوشحال هستم که در نهایت من می توانم به جلو قرار دادن فیلم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. به عنوان به زودی به عنوان داستان پخته شد من می خواستم به آن را در خدمت. این شرایط پیش بینی نشده همه ما باید برای رفتن از طریق آن” کارگردان گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه. این فیلم برای اولین بار مستقیم دیجیتال آزادی برای Sircar.

“من هرگز تجربه بر روی یک پلت فرم دیجیتال بنابراین این اولین بار است که ما در حال انتشار یک فیلم در یک streamer. آن را بسیار هیجان انگیز به عنوان دیجیتال در حال رفتن به آینده,” او اضافه شده است.

مدیر قبلا به کارگردانی باچان در “طراح جنایی” (2015) در کنار دیپیکا پادوکن و عرفان خان و megastar گفت: dramedy است “باید برای خانواده ها در خانه”.

“من تا به حال یک زمان فوق العاده کار با من بسیار با استعداد شرکت ستاره Ayushmann,. حتی اگر ما به طور مداوم bantering در این فیلم این بوده است که لذت کار کردن با او را برای اولین بار. “این خانواده سرگرم کننده دارای قدرت قطع در سراسر مرزهای جغرافیایی و ما را خوشحال و برای ‘Gulabo Sitabo’ به مخاطبان در سراسر جهان” باچان در بیانیه ای گفت.

“Gulabo Sitabo” نیز reunites Khurrana با Sircar پس از سال 2012 آمار “Vicky Donor” بود که بازیگر را برای اولین بار در بالیوود.

Khurrana گفت: این یک “ویژه فیلم” برای او برای بسیاری از دلایل. “از آن ساخته شده من دوباره با مربی من Shoojit دا و پس از ‘Vicky Donor’. هر آنچه که من امروز به خاطر او و من خوشحال هستم که او به من یک بخشی از چشم انداز خود را دوباره.

‘Gulabo Sitabo نیز مرا می بیند به اشتراک گذاری صفحه نمایش فضا با آقای آمیتا باچان برای اولین بار و آن را در یک لحظه آن را از یک رویا به حقیقت می پیوندند برای من,” او گفت:.

Sircar گفت: در حالی که برخی از فیلم ها ممکن است به “همان مسیر” از streamers در طول COVID-19 گیر تئاتر تجربه است که در اینجا به ماندن بگیرید. هر دو سالن سینما و سیستم عامل های دیجیتال ادامه خواهد داد به همزیستی او اضافه شده است.

“تجربه تماشای ‘Gulabo Sitabo’ در آمازون خواهد بود کمتر از تماشای فیلم در سینما. من تو را دیدم ‘رم’ که به طور مستقیم منتشر شده یک پرچم در حال اهتزاز در سال 2018 و سپس به تماشای ‘به دزد دوچرخه” و “Pather Panchali’ و که به من که خیلی سینمایی و پا زدن وقتی دیدم این فیلم بر روی یک پلت فرم دیجیتال.”

تولید کننده رونی Lahiri گفت: این فیلم قبلا برنامه ریزی شده بود منتشر شد سال گذشته به تعویق افتاده بود که آنها می خواستند برای رفتن به طبقه با Sircar بعدی کارگردان, “سردار Udham Singh” فیلمی با بازیگر ویکی Kaushal.
به عنوان تیم تمرکز بر روی یک پروژه در یک زمان “Gulabo Sitabo” تا به حال به صبر برای یک پنجره آزادی, او گفت:.

“ما در حال حاضر آماده است اما متاسفانه تمام این وضعیت اتفاق افتاده است. با هر سناریو دشوار همیشه وجود دارد یک مسیر رو به جلو است که به پیدا کردن. ایده این است برای انطباق با این وضعیت. همیشه وجود دارد یک موضوع از اولویت اما شرایطی وجود دارد که فراتر از کنترل ما” Lahiri گفت.

این تهیه کننده گفت: آنچه مهم است این است که بینندگان را به دیدن این فیلم صرف نظر از پلت فرم.

“برای ما این هیجان انگیز است که حداقل این فیلم آماده است و بسیاری از مردم آن را ببینید. و چه بهتر پلت فرم از آمازون که در حال رفتن به رفتن در سراسر 200 مناطق در سراسر جهان. آن را مانند یک برتر جهان به طوری که بیشتر مردم آن را تماشا کنید. برای ما بزرگتر عشق زمانی است که مردم به دیدن فیلم” Lahiri گفت.

خواستار “Gulabo Sitabo” به عنوان “یکی از مهم ترین” فیلم Sircar گفت: انتشار فیلم مستقیم دیجیتال با انگیزه بود “صرفا با انتخاب”.

“زمانی که من ارائه شد و درخواست رونی برای انتشار دیجیتال آن صرفا توسط انتخاب (که ما برای آن رفت) در این لحظه. من یک تازه تازگی به این فیلم است. من زندگی با داستان برای دو-سه سال است. من وقتی یک فیلم را, من همیشه احساس می کنم آن را باید رسیدن به مخاطبان به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او توضیح داد.

Vijay Subramaniam مدیر و سر محتوای آمازون نخست تصویری و هند گفت: آنها خوشحال هستند به طور انحصاری برتر یکی از مورد انتظار ترین فیلم سال “Gulabo Sitabo” در streamer.

“آزادی جهانی ‘Gulabo Sitabo’ نخست تصویری در بیش از 200 کشور و منطقه خواهد شد اطمینان از حداکثر برسد و دید برای این فیلم نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان” اضافه شده Gaurav گاندی مدیر و کشور و مدیر آمازون نخست تصویری هند است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>