در اینجا چگونه ووهان برنامه ای برای تست تمام 11 میلیون نفر از مردم خود را برای coronavirus

تست درایو است که به احتمال زیاد به نیاز به بسیج هزاران پزشکی و دیگر کارگران را نشان می دهد حزب حاکم کمونیست را حل و فصل برای جلوگیری از موج دوم از عفونت آن را به عنوان تلاش می کند به راه اندازی مجدد اقتصاد چین است. طرح اعلام شد این هفته پس از ووهان گزارش شش coronavirus موارد شکستن یک خط بیش از یک ماه بدون هیچ گونه جدید تایید عفونت.

این شهر هدف از تست هر ساکن بی نظیر در مقیاس و در سرعت که در آن ووهان ظاهرا قصد دارد به انجام آن.

برخی از کشورها مانند کره جنوبی و آلمان را به شدت تست شده و ترسیم عفونت البته در سطوح بسیار پایین تر از ووهان در تلاش است. در ایالات متحده میزان تست است و هنوز هم به مراتب کمتر از 3 میلیون به 5 میلیون نفر آزمون در هر هفته است که کارشناسان می گویند لازم خواهد بود با خیال راحت به بازگشایی این کشور است.

چنین تست جامع به شمار چالش است. معلوم نیست چگونه ووهان را تهیه خواهد به اندازه کافی تست کیت و پردازش نمونه ها و این که آیا چنین گسترده رویکرد سیستماتیک است که بهترین استفاده از منابع که در شهرستان عفونت ها کم است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد این طرح است.

یک ’10-روز نبرد’? آن بستگی دارد.

گزارش های اولیه پیشنهاد کرده بود که در ووهان شد برنامه ریزی برای آزمون تمام 11 میلیون نفر در کمتر از دو هفته با استناد به یک دولت متوجه است که آن را به نام “10-روز نبرد.”

اما حتی رسانه های دولتی گزارش اذعان کرد مشکل از این کار. این مقام بهداشتی روزانه روزنامه در گزارش روز شنبه که ووهان مقامات را مجبور به انجام حداقل 730,000 آزمون یک روز به پایان ظرف 10 روز حتی پس از به استثنای افرادی که در حال حاضر شده است به تازگی آزمایش شده است.

که چندین بار در زمان تست ظرفیت در ووهان که در این مقاله گفته می تواند انجام 100,000 آزمون در روز تحت شرایط شدید. مقایسه کره جنوبی شد تست 20,000 نفر در روز در 633 سایت در سراسر کشور در ماه مارس فقط پس از آن شیوع داشت به اوج خود رسید. در که نرخ آن به حدود یک سال و نیم به آزمون 11 میلیون نفر است.

یک کارمند که پاسخ تلفن در یک خط تنظیم توسط ووهان شهردار گفت: آزمون انجام خواهد شد در یک تلوتلو خوران. برخی از محلات شروع زودتر از دیگران, اما هر طرح را به پایان برساند تست ساکنان آن در مدت 10 روز این فرد گفت.

ووهان تا کنون سخت ترین ضربه چینی شهر گزارش شده بیش از 50,000 عفونت و 3,800 مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شده است. یکی از عمده هدف از آزمایش خواهد بود برای شناسایی افراد آلوده بدون علائم است که هنوز هم می تواند گسترش ویروس.

با توجه به اعلامیه دولت توزیع شده در رسانه های اجتماعی حداقل هفت محله در ووهان گفت: تست خواهد شروع به چهارشنبه.

“یک نوکلئیک اسید تست است مسئولیت خود را برای خود, خانواده و جامعه” خواندن یک پست از جینان باغ شماره 2 محله کمیته منطقه. “لطفا برای حمایت و همکاری کنند.”

خطوط فرم به عنوان مقامات می گویند ” هیچ کس را ترک پشت.’

برگزارکنندگان این درایو را توزیع آگهی ها و اطلاعیه ها در بلندگوها و رسانه های اجتماعی ترغیب ساکنان به ثبت نام برای تست شکافها در محلات.

در مناطق که در آن درایو را آغاز کرده است و مقامات باید بنا ردیف چادر و راه اندازی میزهای تاشو و مدفوع. رسانه های اجتماعی پست های چهارشنبه نشان داد ده ها تن از ساکنان پوشش تا به بینی یا گلو سواب گرفته شده توسط پزشکی کارگران پوشیدن عینک ایمنی و حفاظتی مناسب.

منطقه اعلامیه مشترک در رسانه های اجتماعی خواست ساکنان به نگه داشتن یک فاصله از یک دیگر و به گسترش این کلمه در مورد تست به منظور “هیچ کس را ترک پشت.”

دولت گفت: اولویت مسکونی ترکیبات با ساکنان پرجمعیت جوامع و محلات با مهاجران روستایی. افرادی که آزمایش شده اند در هفته گذشته نیست و نیاز به آزمایش می شود دوباره. کودکان زیر سن 6 معاف برخی از اعلامیه گفت.

برخی از سردرگمی باقی مانده است. یک بیمارستان ووهان اول دریافت تماس های بسیاری از مردم خواست اگر یک عضو از هر خانواده می تواند آزمایش می شود به جای کل خانواده است که رسانه های دولتی منتشر شده مصاحبه ای با مقامات بیمارستان توضیح داد که چرا برخی از اعضای خانواده می تواند به بیمار در حالی که دیگران سالم بودند.

یک مقام رسمی در یک محله گفت: مجله Caixin که او نمی دانست که آیا به ارسال تمام ساکنان در منطقه خود را به بیمارستان و یا دعوت از پزشکان برای آمدن به محله.

شرکت های در حال عجله برای پاسخگویی به تقاضای ناگهانی.

اواخر ماه گذشته هوانگ Libin یک سخنگوی دولت گفت: چین در حال حاضر می تواند تولید 5 میلیون تست کیت در هر روز است. هنوز شرکت های در حال تقلا برای دیدار با افزایش ناگهانی در تقاضا از ووهان گزارش می گویند.

ژانگ Zheren یک مقام در یک آزمایشگاه تست به نام Adicon آزمایشگاه های بالینی گفت Caixin که شرکت او در برنامه ریزی برای تجهیزات کشتی از شهر هانگژو به ووهان. او انتظار می رود برای افزایش شرکت تست ظرفیت ده برابر او گفت:.

ووهان معاون شهردار Li Qiang گفت: در ماه گذشته که 53 امکانات در این شهرستان است که با هم می تواند رسیدگی روزانه به طور متوسط 46,000 coronavirus آزمون.

کارمند در شهردار hotline گفت: ساکنان به طور معمول خواهد بود قادر به دریافت نتایج آزمون خود را در عرض 48 ساعت.

تست در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس در چین است.

در اوایل هفته از وقوع در ووهان بسیاری از ساکنان تلاش برای آزمایش به دلیل کمبود کیت.

در حال حاضر تست شده است به طور گسترده ای در دسترس در سراسر کشور است. بسیاری از شرکت ها در حال تنظیم برای کارکنان خود را به آزمایش قبل از آنها سر کار. صدها نفر از بیمارستان ها و درمانگاه ها قادر به آزمون مردم و آزمایشگاه می تواند روند نتایج سریع تر.

حتی قبل از ووهان راه اندازی آن توده تست درایو دولت تحت پوشش تقریبا کامل هزینه یک تست در زیر آن پایه پزشکی و بیمه ای طرح.

این بار ووهان ساکنان نیاز به پرداخت با توجه به دولت های محلی اعلامیه و گزارش های رسانه ها. سلامت روزانه مقاله گفت: تست شد که هزینه درایو — که آن را تخمین زده می شود که بیش از 1 میلیارد یوان یا حدود 140 میلیون دلار — به احتمال زیاد خواهد بود منتقله توسط شهرستان.

اما حداقل یک کارشناس فکر می کند این درد نمیخورد.

در حالی که برخی از ساکنان شده اند حمایت دیگران نگران یا عصبانی در مورد خواسته برای پیوستن به صف های طولانی در خارج از منزل و در معرض خطر آلوده شدن. حتی اگر مستند در ووهان برداشته شده بسیاری از ساکنان هنوز انتخاب به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.

یک کارشناس ارشد گفت: آن را غیر ضروری بود برای تست هر ساکن در ووهان با توجه به تعداد کم موارد در این شهرستان است.

وقتی پرسیده شد که در مورد ووهان جدید عفونت وو Zunyou ارشد اپیدمیولوژی چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در مصاحبه ای با تلویزیون دولتی روز شنبه که در مقیاس بزرگ آزمایش باید تمرکز بر روی “کلید مناطق و گروه های کلیدی است.”

“در جوامع بدون عفونت وجود دارد بدون نیاز به صفحه نمایش همه” وو گفت.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>