چگونه ناسا را در آینده rovers ممکن است فرار بیگانه تله شن و ماسه

یک دهه پیش ناسا مریخ نورد روح مرده در مریخ پس از آن سوار به تله شن و ماسه. برای ماه ماموریت مدیران بر روی زمین فرستاده دستورات برای مریخ نورد به چرخش چرخ های آن, اما روح هرگز نمی تواند طفره زدن رایگان. زمانی که مریخ در زمستان وارد روح سقوط کرد و سکوت را برای همیشه به خاطر آن پانل های خورشیدی بودند اشاره کرد و دور از آفتاب و پایان یک ماموریت است که تا به حال صرف بیش از شش سال کمک اکتشافات در سیاره سرخ.

محققان در موسسه فناوری جورجیا آمده اند تا با بیشتر استادانه درست شده choreography از حرکات ترکیبی از پیاده روی و نورد است که می تواند کمک به آینده rovers جلوگیری از سرنوشت و حتی اجازه می دهد آنها را به گذشتن بیشتر به چالش کشیدن موقعیتهای به جای رانندگی در اطراف آنها.

“زمانی که شما فقط باید چرخ” گفت: Daniel من گلدمن یک استاد فیزیک در Georgia Tech “که محدودیت توانایی خود را به همه جا بروم.”

گلدمن مطالعات حرکات حیوانات و امر که دانش ساخت روبات از جمله یکی از او و همکارانش توصیف در یک مقاله منتشر شده روز شنبه در علم رباتیک است.

چرخ های مینیاتوری Georgia Tech رور انجام بیش از رول. محققان توصیف یک حرکت است که در آن چرخ های جلو هم زده تا مواد گرانول — دانه خشخاش معلوم کار خوبی برای این نوع آزمایش و جاروب آن را به سمت چرخ های عقب. در همان زمان به چرخ های عقب جابجا شدم به سمت در paddlinglike حرکت هل دادن rover تا شنی شیب.

با این مواد تحت فشار قرار دادند به سمت عقب لندرور شد سطح بیشتر و کمک کرد که این حرکت تا سطح شیب دار است.

این کار بر اساس یک ناسا ماموریت به نام منابع اکتشافی است که برای ارسال یک کاوشگر به مطالعه یخ در یک منطقه قطبی از ماه. یخ است که انتظار می رود به عنوان یک منبع کلیدی برای آینده مستعمره ماه. مولکول های آب را نه تنها به مردم زندگی وجود دارد چیزی برای نوشیدن اما می تواند شکسته از هم جدا را به اکسیژن و هیدروژن است.

ناسا مهندسین ساخته شده است یک نمونه به نام RP15 که شامل تعلیق است که اجازه rover برای بلند کردن چرخ و حرکت آن رو به جلو شبیه به راه شما بلند پای خود را به عنوان شما راه رفتن.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هدف این است که برای ارسال فضانوردان به ماه تا سال 2024 ناسا لغو منابع اکتشافی در سال 2018 و گفت: این مناسب نیست به برنامه فعلی. RP15 بسته بندی شده بود قرار داده و دور.

گلدمن در حال حاضر آغاز شده همکاری با مهندسین ناسا به مطالعه راه های مختلف RP15 ممکن است قادر به حرکت می کند. Siddharth Shrivastava سپس یک دانش آموز دبیرستانی مشغول به کار در گلدمن آزمایشگاه led ساخت یک نسخه مینیاتوری از RP15 که آنها به نام مینی رور.

اتاق تست می تواند در زوایای مختلف کج و دانه خواص دانه خشخاش می تواند تغییر توسط دمیدن هوا از طریق آنها.

Shrivastava در حال حاضر دانشجوی مقطع کارشناسی در Georgia Tech تجربه با حرکات مختلف برای دیدن آنچه که بهترین کار می کرد. “من از نوع فقط با شمردن تعداد زیادی از gaits,” او گفت:.

این نخستین بار نیست که گلدمن بود ٬ تا به حال مشکل بالا رفتن شنی بیگانه تپه. در سال گذشته او ساخته شده است یک شش پا ربات که نگاه تا حدودی مانند یک رور در stilts و دیگری که شبیه یک sidewinder مار.

اما کلید برای زودتر روبات بود که سعی به برهم زدن خاک و جلوگیری از حفر یک سوراخ گیر در. “ما در قانون به نظر می رسید, ‘Do no harm,'” گلدمن گفت. “حفظ مواد جامد به عنوان به عنوان ممکن است به عنوان زمانی که ممکن است.”

مینی رور طرح میتوانست به این فکر گلدمن گفت. “شما را به این غول ظروف سرباز یا مسافر به خصوص با این عقب موتور پارو راه رفتن” او گفت:. “و که ظروف سرباز یا مسافر اگر شما آن را به سمت راست تبدیل به یک مایع خوب است که شما می توانید نوع شنا کردن و خزیدن از طریق آن ما تا به حال انتظار نمی رود.”

این درس می تواند سر به ماه در سال های آینده با منابع اکتشافی دوباره تحت نام های مختلف — رايحههاي بررسی قطبی اکتشاف مریخ نورد یا ادم خائن و بدنهاد — و آزمایشی راه اندازی تاریخ 2023.

چهار چرخ طراحی به اندازه یک ماشین گلف است که تا حد زیادی بر اساس منابع اکتشافی اما ویلیام Bluethmann که منجر به رور توسعه از ادم خائن و بدنهاد و یک نویسنده از علم رباتیک مقاله گفت: تیم خود را خواهد شد به بررسی برخی از این جدیدتر حرکت استراتژی.

تفکر است که این رمان را نقل و انتقال می تواند استفاده شود تنها در موارد اضطراری “که در آن شما گیر کرده در خاک نرم و شما نیاز به عقب بر گردیم در شرکت زمین” Bluethmann گفت.

وجود دارد در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ترکیب نقل و انتقال در rovers دورتر مانند کسانی که کاوش در مریخ است. با moon rover, ماموریت کنترل خواهد شد که در نزدیکی زمان واقعی کنترل با یک تاخیر چند ثانیه بین ارسال یک فرمان و دیدن آنچه که اتفاق می افتد.

اما آن را هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ماموریت مریخ اگر مهندسین قادر به رور فراست به سرعت واکنش نشان می دهند خود را در این رویداد که از آن شروع به سرخوردن و یا غرق شدن به یک شنی شیب.

هنوز گلدمن فکر می کند این تکنولوژی می تواند به ارائه انعطاف پذیری بیشتر به آینده rovers. “این ترکیبی از چرخ و پارو و بلند کردن اجسام اگر توالی درست است که واقعا قدرتمند است,” او گفت:. “دیگر فقط چرخ در پایان از چوب اما آنها در واقع فعال زائده و من فکر می کنم که هیجان انگیز است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>