مستند 4.0: دولت دهلی نو نشان می دهد, مرکز, مغازه در بازار, مراکز مجاز به باز کردن در فرد حتی اساس

delhi lockdown, delhi lockdown relaxation, coronavirus, lockdown 4.0تاکسی با مسافران ممکن است مجاز به فعالیت در دهلی نو. (عکس)

مستند 4.0 به روز رسانی: دولت دهلی نو در روز پنج شنبه ارائه یک پیشنهاد به مرکز مستند تسهیلات پست مارس 17 و پیشنهاد باز کردن بازارها و مجتمع های خرید و بهره برداری از اتوبوس و مترو خدمات با سخت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

دولت پیشنهاد کرده است بهره برداری از فعالیت های ساخت و ساز در سرمایه های ملی و جنبش کارگران در دهلی نو اجازه داده می شود منابع در دولت گفت: PTI.

اخبار مرتبط

تاکسی با مسافران اجازه خواهد داشت به آنها گفت:, و اضافه کرد که در اتوبوس, 20 مسافر به احتمال زیاد مجاز به سفر تحت سخت اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

Coronavirus هند آخرین به روز رسانی

“دولت پیشنهاد کرده است که با باز کردن بازارهای مجتمع و مراکز باید اجازه داده شود در دهلی نو. اما مغازه های درگیر در غیر موارد ضروری در خرید مجتمع و مراکز باید مجاز به عمل در فرد حتی بر اساس” یک منبع گفت.

در دو-سه روز دولت خواهد آمد با یک روش عملیاتی استاندارد اجازه می دهد تا فعالیت های اقتصادی از دوشنبه در سرمایه های ملی.

این مستند در سراسر کشور تحمیل شد از مارس 25 به 14 آوریل سپس تمدید آوریل 3 و دوباره به مارس 17 برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus

پیش از آن در روز, وزیر, Arvind Kejriwal گفته بود که های مختلف فعالیت های اقتصادی خواهد بود مجاز در این شهرستان از مارس 18 بر اساس تصمیمات گرفته شده توسط این مرکز در مستند آرامش است.

پرداختن به رسانه های آنلاین جلسه گفت: اکثر مردم پیشنهاد کرد که مدارس, barber, مغازه, آبگرم, سالن سینما, سالن و استخرهای شنا باید باز نمی شود ارسال مارس 17 و باید وجود داشته باشد فقط محدود بهره برداری از مترو خدمات.

در روز سه شنبه Kejriwal به دنبال پیشنهادات خود را از Delhiites در مستند تسهیلات پست مارس 17 و از آنها خواست تا خود را برای ارسال دیدگاه 5 ساعت در روز چهارشنبه.

در طی یک ویدئو کنفرانس به ریاست نخست وزیر نارندرا با رئیس وزرای کشورهای مختلف در دوشنبه Kejriwal گفته بود محرومیت مهار مناطق فعالیت های اقتصادی باید اجازه داده شود به سر در سرمایه های ملی.

اتوبوس و تاکسی و خودرو-rickshaws باید مجاز به فعالیت در این شهرستان است اما با اجتماعی-دورى او گفت: در طول آنلاین جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.

“در این کشور از جمله دهلی نو بسته شده گذشته یک و نیم ماه با توجه به کروناویروس ناشی مستند. آن را آسان برای بستن اما ما باید به کار بسیار سخت برای باز کردن اقتصاد است. ما معمولا فراموش کار سخت است. زمان های آینده بسیار دشوار است” Kejriwal گفت.

رئیس جمهوری گفت: دولت دریافت کرده بود بیش از 5 لاخ پیشنهادات از Delhiites در مستند تسهیلات پست مارس 17 و بسیاری از آنها را پیشنهاد اکید اقدام علیه کسانی که با پوشیدن ماسک و نقض اجتماعی-فاصله هنجارهای.

“فعالیت های مختلف اجازه خواهد داشت در دهلی نو از شنبه بر اساس مرکز تصمیم گیری در مستند آرامش است. اما مطمئن است که ما باید به دنبال اجتماعی-فاصله به شدت” Kejriwal گفت.

“ما نیز پیشنهادات خود را از بازار انجمن ها و بسیاری از آنها را به حمایت از باز شدن بازار در روز های فرد حتی بر اساس.برخی از افراد گفت: مراکز می تواند باز با اجازه دادن به باز کردن یک سوم مغازه,” او گفت:.

برخی از پیشنهادات در حمایت از بسته شدن از هتل ها اما بیشتر از آنها حمایت افتتاح رستوران که از طریق صفحه اصلی-تحویل مواد غذایی و دور از امکانات می توان مجاز, او گفت:.

Kejriwal گفت: مردم باید پیشنهاد لغو محدودیت در جنبش بین 7 ساعت و 7 هستم, گفت: آن را نمی تحقق هر هدف.

آنها حمایت محدودیت در حرکت شهروندان ارشد بیماران قلبی زنان باردار و کسانی که داشتن co-morbidities.

او گفت: مردم نیز پیشنهاد افتتاح پارک که در آن آنها می توانند انجام یوگا و انجام ورزش است.

نخست وزیر نارندرا مودی به تازگی خواسته متحده به ارسال طرح های پیشنهادی خود را در مورد آنچه آنها می خواهند پست مارس 17, زمانی که مرحله سوم از مستند به پایان می رسد Kejriwal گفت.

وزیر گفت: او تصمیم گرفت به دنبال پیشنهادات خود را از مردم در مستند تسهیلات به جای آماده سازی دهلی نو پیشنهاد نشستن در یک تهویه مطبوع اتاق.

در روز سه شنبه Kejriwal تا به حال ساخته شده روشن است که مستند نمی تواند برداشته شود به طور کامل با توجه به این که شهرستان ضبط شد که تعداد زیادی از coronavirus موارد روزانه.

با توجه به دولت 4,76,000 پیام واتساپ 10,700 ایمیل, 39,000, تماس, جدا از 22,700 پاسخ در Change.Org دریافت شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>