مستند کاسته در انگلستان به عنوان تولید ناخالص داخلی قطره 5.8% در ماه مارس

لندن May 13

انگلیس بدترین آمار کشور در اروپا با بیش از 40 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 دیدم آن اقتصاد کوچک توسط یک رکورد 5.8 درصد در ماه مارس به دلیل کامل مستند. اطلاعات رسمی امتیاز نسبت به حتی بزرگتر آمار بیش از چند ماه آینده.

این کشور به طور آزمایشی شروع به کاهش آن coronavirus مستند روز چهارشنبه با برخی از افرادی که نمی توانید شغل خود را در خانه خواست به بازگشت به کار. مردم در تولید و برخی بخش های دیگر بودند که به خواسته بازگشت به کار اگر آنها می تواند.

ماهانه کاهش در تولید ناخالص داخلی احساس می شد و تقریبا در تمام بخش های از این کشور را توقیف رستوران ها و بارها به آن ساختمان سایت ها و کارخانجات و بزرگترین پس قابل مقایسه با پرونده آغاز شد و در سال 1997.

بانک مرکزی انگلیس گفت: هفته گذشته که انقباض اقتصاد در ماه آوریل تا ژوئن دوره می تواند رویکرد 25 درصد و منجر به بزرگترین کاهش سالانه در بیش از سه قرن است.

“ما در حال دیدن یک (یک چهارم از تولید ناخالص داخلی انقباض) در اینجا تنها با چند روز تاثیر از این ویروس پس از آن است که در حال حاضر بله به احتمال بسیار زیاد است که اقتصاد انگلیس را با رکود قابل توجهی در این سال و ما در وسط است که به عنوان ما صحبت می کنند” وزیر دارایی Rishi Sunak گفت.

دولت شل شدن محدودیت ها به تدریج تنها به خاطر ترس از تحریک یک دوم اوج عفونت. نخست وزیر بوریس جانسون, توصیف کرده است این روند به عنوان یک “بینهایت دشوار است” متعادل کننده عمل می کنند.

اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی که در نیمه مستقل دولت هستند چسبیده با یک “ماندن در خانه” پیام برای شرکت ترک انگلستان, پرجمعیت ترین در بریتانیا کشور را به سرب در ارسال برخی از مردم به کار می کنند.

در لندن رفت و آمد قطارها به نظر می رسد شلوغ تر از در هفته گذشته است. بسیاری از مردم عینک ماسک صورت ساخته شده و قابل توجه تلاش برای حفظ فاصله. کارفرمایان مواجه وظیفه دلهره آور از ایجاد محیط امن برای کارکنان. — سازمان

ووهان برای تست تمام 11 میلیون نفر به عنوان موارد جدید سطح

پکن: مقامات در ووهان که در آن ویروس پدید آمده راه اندازی یک کمپین در روز چهارشنبه برای تست همه از آن 11 میلیون نفر پس از یک خوشه از موارد جدید مطرح شده ترس از موج دوم از عفونت. حداقل دو شهر اصلی منطقه تحویل داده اند متوجه این کمپین درب-به-درب و ارسال آنلاین پرسشنامه از طریق جامعه کارگران به دنبال اطلاعات در مورد آزمون های مردم داشته اند و اگر آنها متعلق به گروههای در معرض خطر ساکنان گفت. “برای استفاده از نوکلئیک اسید تست به عنوان یک ابزار نظارت و مطابق امور خارجه کابینه نیاز به گسترش تست ما به انجام تست برای همه ساکنان” را به عنوان هر یک پرسشنامه فرستاده شده به ساکنان منطقه Wuchang که دارای جمعیت حدود 1.2 میلیون نفر است.

بنگلادش می بیند 1,162 موارد در 24 ساعت

داکا: تعداد coronavirus موارد در بنگلادش افزایش یافت و به 17,822 پس از 1,162 نفر در شدیدترین تک-بعد پرش آزمایش مثبت برای COVID-19 در 24 ساعت گذشته, با توجه به داده های دولت در روز چهارشنبه. یکی دیگر از 214 بيمار ترخيص شده از بيمارستان در همان دوره آوردن چوب خط حساب کردن از بهبود به 3,361, DGHS اضافی مدیر کل Nasima سلطانه گفت: در جلسه رسانه.

اروپا بازگشایی با احتیاط

  • اتحادیه اروپا تحت فشار قرار دادند برای امن بازگشایی مرز.
  • اسپانیایی را حفظ مرزها بسته به اکثر مسافران از خارج از کشور تا ماه ژوئیه.
  • آلمان را شل کنید برخی از کنترل مرز از روز شنبه.
  • فرانسه را حفظ کنترل مرز با آلمان تا ژوئن 15.
  • ایتالیا به بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de