ماهاراشترا چشم به گسترش مستند در COVID-19 نقاط تا مارس 31

coronavirus, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, coronavirus in India, coronavirus cases in India, coronavirus toll India, coronavirus transmission rate in India, coronavirus reproduction rate, coronavirus trend in India, COVID-19, coronavirus studies in India, coronavirus in karnataka, karnataka coronavirus toll, karnataka coronavirus casesامکان گسترش محدودیت در این مکان ها مورد بحث قرار گرفت در طول یک جلسه به ریاست وزیر Uddhav Thackeray در روز پنج شنبه.

این ماهاراشترا دولت در روز پنج شنبه ابراز قصد خود را برای گسترش تا مارس 31 مستند در بمبئی شهری منطقه (MMR), Pune Solapur, Aurangabad و ملگن که به عنوان ظهور COVID-19 نقاط مهم در دولت, یک مقام ارشد گفت: در روز پنج شنبه. امکان گسترش محدودیت در این مکان ها مورد بحث قرار گرفت در طول یک جلسه به ریاست وزیر Uddhav Thackeray در روز پنج شنبه.

“دولت ابراز قصد خود را برای گسترش این مستند در MMR, Pune Solapur, Aurangabad و ملگن شهر در Nashik منطقه تا مارس 31. دولت نظر منتقل خواهد شد به این مرکز در نوشتن” این مقام گفت. “در بقیه امور خارجه دستورالعمل مرکز اجرا خواهد شد زمانی که آنها اعلام کرد قبل از این مستند 3.0 به پایان می رسد در مارس 17,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

معاون وزیر Ajit Pawar منابع آب وزیر جیانت Patil توسعه شهری وزیر Eknath Shinde صنایع Mnister Subhash دسای درآمد وزیر Balasaheb Thorat و PWD وزیر Ashok Chavan با حضور در این جلسه به ریاست وزیر.

این COVID-19 شمارش در ماهاراشترا تا چهار شنبه شب بود در 25,922 و تعداد مرگ و میر در 975 با بمبئی به تنهایی حسابداری برای 15,747 موارد و 596 مرگ و میر. در سراسر کشور خاموش کردن که برای اولین بار اجرا در مارس 24, تمدید شده است دو بار در آوریل 14 و ممکن است 4.

مرحله سوم به پایان خواهد رسید و در مارس 17. در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت در روز سه شنبه نخست Ministet نارندرا مودی گفت: وجود خواهد داشت یک چهارم مرحله از مستند که خواهد بود بسیار متفاوت از قبل سه فاز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>