منهتن چهره یک حساب اگر کار از خانه می شود هنجار

شرکت تحقیقاتی Nielsen وارد کرده در یک نتیجه مشابه. حتی پس از بحران گذشته است آن 3,000 کارگران در شهر دیگر نمی خواهد باید در دفتر تمام وقت و در عوض می توانید از خانه کار می کنند, ترین های هفته.

شرکت املاک و مستغلات هلستید دارای 32 شعبه در سراسر شهرستان و منطقه است. اما مدیر اجرایی آن که در حال حاضر انجام کسب و کار بیش از تماس های تصویری است که خانههای گلی خالی کاهش رد پای آن.

منهتن بزرگترین منطقه کسب و کار در کشور و دفتر آن برج بلند شده اند نمادی از این شهر سلطه جهانی. با صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان اداری تجاری مستاجران با توجه به افزایش گسترده اکوسیستم از حمل و نقل عمومی به رستوران به مغازه ها. آنها همچنین funnelled مقدار بسیار عظیمی از مالیات به دولت و خزانه شهرستان.

اما در حال حاضر به عنوان همه گیر برطرف گرفتن آن شرکت با توجه به نه فقط چگونه با خیال راحت به بازگرداندن کارکنان اما آیا همه آنها نیاز به آمده به عقب در همه. آنها مجبور شدند با این بحران به شکل از چگونه به تابع مولد با کارگران عامل از خانه — و به طور غیر منتظره ای متوجه شد که در آن همه بد است.

در صورتی که آنها در حال حاضر بدانم که آیا آن را به ارزش در ادامه به صرف پول زیادی در منهتن گزاف تجاری اجاره. آنها همچنین متوجه است که بهداشت عمومی ملاحظات ممکن است بسته بندی شده محل از گذشته کمتر قابل دوام.

“آیا واقعا لازم است ؟” گفت: دایان M رامیرز مدیر اجرایی هلستید که دارای بیش از 1000 عوامل در نیویورک منطقه است. “من فکر طولانی و سخت در مورد آن. به دنبال به جلو, مردم در حال رفتن به می خواهید به جمعیت به دفاتر؟”

البته مرگ منهتن دفتر بازار پیش بینی شده است برای چندین دهه به خصوص پس از 11 سپتامبر سال 2001 حملات.

صاحبان برج های اداری از جمله دو تا از بزرگترین صاحبخانه در شهرستان Vornado Realty Trust و Empire State Realty Trust گفت: آنها اعتماد به نفس است که پس از این بحران شرکت خواهد ارزش فرد در ارتباطات بیشتر از همیشه. که به خصوص مورد با توجه به نحوه جدا شده برخی از کارگران احساس کرده و پس از خاموش شدن آغاز شد و در ماه مارس صاحبخانه گفت.

تعدادی از کارگران که در واقع ترجیح می دهند در یک دفتر به دلیل فرصت برای تعامل اجتماعی است که یک عامل ناشناخته.

هنوز هم زمانی که گرد و غبار حل و فصل, New York شهرستان می تواند چهره واقعی املاک و حساب.

دیوید کنی رئیس اجرایی در نیلسن گفت: این شرکت قصد دارد برای تبدیل آن به نیویورک دفاتر به تیم جلسه فضاهای که در آن کارگران جمع آوری شاید یک یا دو بار در هفته.

“اگر شما می آیند و کار در میز کار خود را, شما قطعا می تواند انجام دهد که از خانه” Kenny گفت. “ما اجاره است که با توجه و آن را کاملا رانندگی این نوع از تصمیم گیری است.”

“من انجام داده اند در مورد چهره در این,” او اضافه شده است.

بارکلیز, جی پی مورگان چیس و مورگان استنلی بخشی از صنعت بانکداری است که مدت طولانی است که یک ستون از اقتصاد این شهر با بیش از 20 ، 000 کارکنان. در مجموع آنها اجاره بیش از 10 میلیون فوت مربع در نیویورک — تقریبا تمام فضای اداری در مرکز شهر نشویل ،

Jes Staley رئیس اجرایی از بارکلیز بانک بریتانیا گفت که “مفهوم قرار دادن 7000 نفر در یک ساختمان ممکن است یک چیزی از گذشته است.”

این شرکت در حال مطالعه مشاغل خواهد بود که بیشتر سازگار به کار از راه دور, سخنگوی, گفت:, و برخی از کارکنان می تواند نیاز به نشان می دهد تا در فرد تنها بر اساس به عنوان مورد نیاز.

جیمز گورمن, مورگان استنلی, مدیر اجرایی کاهش یافته است یک درخواست برای مصاحبه. اما او بلومبرگ گفت که این شرکت تا به حال “ثابت عمل می کنیم با هیچ رد پای. می گوید که شما یک مقدار زیادی در مورد که در آن مردم باید از لحاظ جسمی.”

Morgan Stanley Global Headquarters building on 1585 Broadway in Manhattan on May 8, 2020. The New York Times

مورگان استنلی جهانی ساختمان ستاد در سال 1585 برادوی در منهتن در 8 مه سال 2020 است. نیویورک تایمز

در اخیر یک ایمیل به کارکنان, جی پی مورگان چیس که تا سال گذشته بوده است, بزرگترین دفتر مستاجر در شهر نیویورک گفت: این شرکت بررسی شد که چگونه بسیاری از مردم خواهد بود و مجاز به بازگشت. بیش از 180,000 تعقیب کارکنان مشغول به کار از خانه.

دیگر شرکت های بزرگ از جمله Facebook و گوگل را تمدید کار از خانه از طریق سیاست های پایان سال, بالا بردن چشم انداز است که برخی ممکن است هرگز به دفتر بازگشت. توییتر که صدها نفر از کارکنان خود در نیویورک در چلسی محله منهتن گفت: همه کارکنان خود در روز سه شنبه است که آنها می توانند کار از راه دور برای همیشه لطفا اگر آنها می خواهند و اگر موقعیت خود را اجازه می دهد تا برای آن.

وارن بافت رئیس برکشایر هاتاوی و یکی از کشور برجسته ترین رهبران شرکت های بزرگ پیش بینی کرد که همه گیر می شود بسیاری از شرکت ها به آغوش کنترل از راه دور کار ترتیبات. “بسیاری از مردم آموخته اند که آنها می توانند به کار در خانه” بافت گفت: به تازگی طی سالانه سرمایه گذاران نشست.

شهر نیویورک در برابر ظهور و قوی تر از تعدادی از فجایع و موانع — 1918 آنفولانزای اسپانیایی رکود بزرگ دهه 1970 و بحران مالی سال 2001 حملات تروریستی است. هر زمان مردم اعلام این شهرستان خواهد برای همیشه لطفا برای تغییر — پس از 9/11 که می خواهید به محل کار و یا زندگی می کنند در پایین منهتن? — اما هر بار prognostications fizzled.

اما در این لحظه احساس می کند قابل ملاحظه ای متفاوت با توجه به برخی از مدیران شرکت های بزرگ.

اقتصاد در یک پایدار nose-dive با بیکاری رسیدن به سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. بسیاری از شرکت ها دچار مشکل مالی است و ممکن است نگاه به کوچک شدن خود را املاک و مستغلات به عنوان یک راه برای کاهش هزینه های.

اساسا اگر اجتماعی فاصله باقی مانده است یک کلید برای سلامت عمومی چگونه می تواند شرکت ها با خیال راحت بپرسید هر کارگر به بازگشت ؟

“اگر شما 2 1/2 میلیون نفر در بروکلین و چرا از آن است که گویا و کارآمد برای تمام کسانی که مردم را به schlep به منهتن و کار هر روز ؟” گفت: Jed Walentas اجرا می شود که شرکت املاک و مستغلات دو درخت مدیریت. “این که چگونه ما استفاده می شود به انجام آن در روز گذشته ، این منطقی نیست در حال حاضر.”

هنوز هم کارگران را بسیار بیشتر از پر کردن cubicles.

اقتصاد کل تولیدات بودند در اطراف گسترده جریان از مردم و از ادارات از ساعت شلوغی برنامه های مترو و اتوبوس و رفت و آمد ریل به ساخت و ساز از ساختمان های جدید به بقای گوشه bodegas. رستوران ها و کافه و فروشگاه های مواد غذایی و مغازه ها بستگی کارگران برای بقای خود.

مالیات املاک و مستغلات ارائه حدود یک سوم از نیویورک درآمد کمک به پرداخت هزینه برای خدمات اساسی مانند پلیس زباله وانت و خیابان تعمیرات. کاهش مالیات بر درآمد را بدتر این شهر بحران مالی و مانع از بازیابی آن.

“من نگران که پول کمتر است که در آینده پس از آن ما می توانید با پرداخت کمتر مالیات و کمتر در خدمات, و آن را تبدیل به یک چرخه معیوب” گفت: Brian Steinwurtzel این شرکت اجرایی در GFP املاک و مستغلات بزرگترین مالک و مدیر كوچك اجاره دفتر و خرده فروشی ساختمان ها در این شهر است.

محله چینی ها در منهتن typifies پیوند میان کارمندان و اطراف محله. در حالی که محله چینی ها در جذب گردشگران بسیاری از رستوران ها و فروشگاه ها تکیه می کنند فقط به عنوان اگر نه بیشتر در کارگران که به طور معمول پور در هر روز از منطقه مالی و در نزدیکی courthouses و شهرداری ساختمان.

“آن چشمگیر نیست به می گویند که ما نمی دانیم که اگر چینی در حال رفتن به اینجا که ما آمده ایم از این” گفت: Jan لی 54 که صاحب دو مخلوط با استفاده از ساختمان در محله از جمله یکی که پدر بزرگ خود را خریداری و در سال 1924.

یکی از سه مستاجران تجاری, یک, آرایش, فروشگاه, پرداخت اجاره از ژانویه تاکنون است. هیچ یک از آنها از جمله دو که قبلا مشغول رستوران ها پرداخت کرده اند ممکن است اجاره. لی حدود 250.000 دلار در لایحه مالیات بر اموال به دلیل در جولای 1 که او نمی تواند استطاعت به پرداخت.

“ما از دست داده اند و میلیون دلار,” او گفت:, “و میلیون ها نفر از سفرهای که مردم مصرف شد به صرف ناهار ساعت در اینجا.”

در Aux Epices یک مالزی و فرانسه اغذیه فروشی و مشروب فروشی در محله چینی ها مه Chau, آشپز و صاحب استفاده می شود برای خدمت به 50 نفر در ناهار بیشتر کارگران از نزدیکی ساختمان های اداری.

روز جمعه او بازگشایی رستوران برای takeout ناهار. هیچ کس نشان داد.

“من تا به حال زمان سخت و من می دانم که من باید یک زمان سخت” Chau گفت.

Mei Cahu, the owner of a restaurant in Chinatown, which recently reopened for takeout lunch in New York on May 11, 2020 but no one showed up. The New York Times

مه Cahu صاحب یک رستوران در محله چینی ها که به تازگی بازگشایی برای takeout ناهار در نیویورک در روز 11 مه سال 2020 اما هیچ کس نشان داد. نیویورک تایمز

صاحبخانه توسعه دهندگان و صاحبان کسب و کار امیدوار بودیم فقط چند هفته پیش که اقتصاد می تواند تا حد زیادی بازگشایی در ماه ژوئن.

اما آنها در حال حاضر واگذار شده است که در اواخر تابستان یا اوایل پاییز به نظر می رسد واقع بینانه تر برای بخشی از بازگشایی در حالی که درست بازگشایی — چیزی که ممکن است شبیه شلوغ نیویورک — نمی خواهد سطح تا زمانی که یک واکسن یا موثر درمان.

هنوز هم برخی از توسعه دهندگان مشکوک هستند که تغییر ناگهانی در محیط های کار تبدیل خواهد شد و دائمی در هر راه قابل توجهی.

آنتونی E Malkin مدیر اجرایی Empire State Realty Trust صاحب ساختمان امپایر استیت و هشت خواص دیگر در منهتن گفت: نیویورک تجدید نظر — متنوع و تحصیل نیروی کار و صنایع بزرگ از جمله رشد سریع تکنولوژی در بخش — که درایو یک جهش اقتصادی و تمایل برای فضای اداری.

“عدم وجود تماس های اجتماعی که از طریق آن مردم زندگی امروز است و نه پایدار” Malkin گفت. “شما می توانید پرداخت صورتحساب از خانه ؟ شما می توانید فرایند چیز از خانه ؟ بله. اما شما می توانید به عنوان یک تیم کار از خانه ؟ بسیار چالش برانگیز است.”

مری ان تای مدیر اجرایی CBRE نیویورک سه جانبه دولت منطقه تجاری شرکت املاک و مستغلات گفت: دفاتر بدون شک تغییر با ترکیبی از کارکنان از راه دور. اما کارگران هنوز هم می خواهید به تعامل چهره به چهره است.

“این طبیعت دفتر کار” تای گفت: با اشاره به کار از خانه ترتیبات.

استیون راث رئیس Vornado Realty Trust یکی از بزرگترین تجاری صاحبخانه در این شهرستان گفت: در یک شرکت درآمد تماس این ماه “ما اعتقاد به کار از خانه را تبدیل به یک روند است که مختل دفتر تقاضا و ارزش املاک. در اجتماعى کردن و همکاری دفتر سنتی است که بلیط برنده.”

اما رانده شده توسط ایمنی و یا ملاحظات مالی — یا هر دو — بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک در حال تجدید نظر در آینده کار می کنند.

سیاره کوچک یک توسعه دهنده نرم افزار در بروکلین گفت: حدود نیمی از نیروی کار آن است که به احتمال زیاد برای ادامه کار از راه دور و حتی پس از شهرستان بازگشایی.

“جهان در حال رفتن به متفاوت خواهد بود زمانی که ما آمده ایم از قرنطینه و عادات ما و چگونه ما استفاده از فضای اداری را کاملا متفاوت خواهد بود” گفت: Gavin فریزر این شرکت اجرایی. “این واقعا زمان این مستند اگر شما خواهد شد به سرعت بخشیدن به آن روند.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de