مودی دولت اعلام 2 ماه رایگان جیره برای 8 کرور مهاجران – بدترین قربانیان COVID-19 بحران

این هزینه مرکز 3,500 تومان کرور روپیه و سود حدود هشت کرور کارگران است.

تحت حمله برای آن اتهام بی تفاوتی برای مضطرب کارگران مهاجر بدترین قربانیان Covid-19 بحران این مرکز در روز پنج شنبه اعلام کرد رایگان دانه برای دو ماه آینده برای تمام مهاجران که اصلا کارت های جیره بندی در ایالات متحده آنها را کار کرده اند. این هزینه مرکز 3,500 تومان کرور روپیه و سود حدود هشت کرور کارگران است.

تصریح می کند که وضعیت اسفبار کارگران مهاجر “کشش در heartstrings” وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: هر یک از آنها خواهد شد تحت عنوان به رایگان برنج یا گندم از پنج کیلوگرم و هر یک از این خانواده ها خواهد شد یک کیلوگرم حبوبات به صورت رایگان.

اخبار مرتبط

در یکی دیگر از ابتکار عمل دولت تصمیم به معرفی یک ملت یک جیره کارت’, را قادر خواهد ساخت که کارگران مهاجر به رسم جیره لوازم در محل کار خود از سهمیه به معنای برای خانواده های خود زندگی می کنند در جاهای دیگر و حتی در سراسر متحده است. این امر در مورد پوشش 67 کرور ذینفع در 23 ایالت یا 83% از سیستم توزیع (PDS) جمعیت اوت و کل کشور در ماه مارس 2021, Sitharaman گفت.

وزیر دارایی اعلام کرد 5,000 تومان کرور روپیه اعتباری ویژه تسهیلات برای فروشندگان خیابانی است که انتظار می رود به سود 50 لاخ مردم است. براساس این طرح هر یک از آنها خواهد بود واجد شرایط برای عرضه اولیه سرمایه در گردش تا 10 ، 000 تومان به سر کسب و کار خود را. وزیر همچنین متعهد 1,500 تومان کرور روپیه برای ارائه 2% بهره کمک هزینه برای پرداخت سریع از Shishu وام که باید حد 50,000 تومان هر زیر مودرا طرح. این کمک خواهد کرد که کوچک-کارآفرینان زمان تا حد زیادی در خانواده های فقیر.

اطلاعیه بودند بخشی از تومان 20-لاخ-کرور امداد بسته های اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در روز سه شنبه به جزر و مد بیش از تاثیر مخرب این بیماری همه گیر. دولت اعلام کرد در حال حاضر دو دوره امداد از جمله تومان 1.7-لاخ کرور بسته مارس 26 که عمدتا متمرکز بر فقیر و آسیب پذیر است.

Sitharaman نیز ذکر شده چند اقدامات مستقیم و غیرمستقیم گرفته شده توسط این مرکز از مستند اعلام شد, برای تسکین درد از کارگران مهاجر. مرکز مجاز متحده به استفاده از, دولت در واکنش به این فاجعه صندوق (SDRF) برای راه اندازی پناهگاه برای مهاجران و ارائه آنها آب و غذا. آن را نیز منتشر شد Rs 11,002 کرور از سهم خود را در پیشبرد به تمام متحده در مارس 3 به تقویت بودجه خود را در امداد رسانی کمک های مالی و تقویت پاسخ های خود را. سه وعده غذا در روز ارائه شد برای ساکنان پناهگاه برای شهری بی خانمان در طول مستند (از مارس 28).

برای آن دسته از کارگران مهاجر که به خانه بازگشت و اشتغال ارائه شد تحت MGNREGS. به عنوان بسیاری از 14.62 کرور نفر-روز کار ایجاد شد تا May 13 که شامل یک هزینه 10 ، 000 تومان کرور روپیه تا کنون این مالی. این علائم 40-50 ٪ در سال در سال در پرش ها از جمله هزینه های وزیر گفت. کارگران نیز به دست آورد از اعلام اخیر به افزایش روزانه نرخ دستمزد به طور متوسط تحت MGNREGA به 202 تومان از Rs 182.

اظهار نظر در تسهیل کارگران مهاجر’ سفر بازگشت به خانه Sitharaman گفت: در حال حاضر حدود یک میلیون از آنها را به عقب رفته اند. راه آهن ارائه شده 806 قطار ویژه برای حمل و نقل کارگران و خود را برای ایالات متحده به ارسال خواسته های خود را برای چنین قطار و پرداخت تنها 15 درصد از هزینه های عملیاتی (مرکز خرس 85 درصد هزینه). تا کنون اوتار پرادش availed از 386 قطار به دنبال بیهار (206), Madhya Pradesh (67), Jharkhand (44) پس او اضافه شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de