نیوزیلند به بازگشایی مراکز کافی نت ها از پنج شنبه به عنوان ویروس محدودیت کاسته

اقیانوس آرام کشور قفل شده بود برای بیش از ماه در “سطح 4” محدودیت های که کاسته توسط یک شکاف در اواخر ماه آوریل است. آن را همچنان به اجرای دقیق اجتماعی اقدامات بسیاری از شهروندان و کسب و کار کمک به جلوگیری از گسترده جامعه گسترش ویروس.

نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: مبهوت حرکت به “سطح 2” محدودیت به این معنی خرده فروشی و رستوران ها و سایر فضاهای عمومی از جمله زمین های بازی می توانید از بازگشایی پنج شنبه.

مدارس می توانند باز از دوشنبه آینده در حالی که میله تنها می تواند بازگشایی از 21 مه protocol wine studio گفت. تجمعات محدود خواهد شد و به 10 نفر.

“نتیجه این است که در 10 روز زمان ما را بازگشایی اکثر کسب و کار در نیوزیلند و زودتر از بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان” protocol wine studio یک کنفرانس خبری گفت.

“اما که متناسب با طرح ما – go hard, رفتن زود هنگام – بنابراین ما می توانیم اقتصاد ما در حال حرکت دوباره دیر و بنابراین ما دریافت سود اقتصادی از گرفتن سلامت ما پاسخ درست است.”

کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به فاصله فیزیکی و سخت اقدامات بهداشتی در محل.

هوایی نیوزیلند اعلام کرد این امر رزومه هفت مسیرهای داخلی هنگامی که به کشور وارد می شود هشدار سطح 2.

مسافرت های بین المللی را نمی توان به عنوان مرز بسته باقی خواهد ماند به جز بازگشت زلاند جدید.

این اقدامات می تواند مورد بررسی دوباره در دو هفته protocol wine studio گفت.

دولت قصد دارد به معرفی یک قانون جدید است که به مقامات اجازه می دهد برای به اجرا درآوردن فاصله فیزیکی و کنترل تجمعات مردم پس از سوالات مطرح شده در مورد قانونی بودن مستند قوانین.

سه مورد جدید از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus را تایید کرد روز دوشنبه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

موارد – دو بیمارستان پرستاران و یکی مربوط به خارج از کشور سفر به نیوزیلند کل تایید COVID-19 عفونت به 1,147 وزارت گفت که 93% از همه تایید شده و احتمالی موارد بهبود یافته اند.

دولت را به پرده بودجه سالانه خود را در روز پنج شنبه و هشدار داده است این کشور را اجرا کسری مالی برای سال در حالی که بدهی را افزایش می دهد به سطوح فراتر از اهداف قبلی به دلیل حمایت اقتصادی اقدامات است.

Protocol wine studio تحت فشار بوده است به سهولت مستند اقدامات با مخالفان اصلی حزب ملی گفت: آنها نگهداری می شدند برای بیش از حد طولانی فلج چندین کسب و کارهای کوچک و صدمه زدن به اقتصاد است.

مردم که نمی تواند آن را به مراسم عروسی و مجالس ترحیم و یا حتی بازدید از عزیزان تا به حال نیز نامیده می شود در دولت به سهولت محدودیت هر چه زودتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de