نیوزیلند پرده NZ$50 میلیارد COVID-19 طرح بازیابی

Wellington May 14

نیوزیلند پرده برداری از یک رکورد NZ$50 میلیارد دلار (30 میلیارد دلار) هزینه های بسته بندی در روز پنج شنبه برای احیای اقتصاد آمار بیماری همه گیر کوروناویروس اما هشدار داد که ممکن است به اندازه کافی برای متوقف کردن هزاران نفر از از دست دادن شغل و کسب و کار بستن.

این بودجه عظیم محرک اقتصادی که شامل میلیاردها دلار بر روی زیرساخت های بهداشت و درمان, مسکن و دستمزد یارانه طرح مجموعه صحنه را برای نخست وزیر Jacinda protocol wine studio مجدد انتخابات به عنوان مرکز-چپ دولت به دنبال تحکیم حمایت پیش از سپتامبر نظرسنجی.

Protocol wine studio گفت: اولویت بود برای جلوگیری از بیکاری گسترده و شرح داده شده در این بسته به عنوان یک “شغل” بودجه.

NZ$50 میلیارد دلار صرف خواهد شد بیش از چهار سال دوره پیش بینی است و بیش از هر نیوزیلند دولت تا کنون صرف شده در بودجه است.

“هیچ چیز در مورد این زمان در تاریخ ما معمول است و بنابراین نه باید پاسخ ما بود” protocol wine studio گفت: نمایندگان مجلس در یک سخنرانی در پارلمان.

پیش بینی های اقتصادی منتشر شد با بودجه بازیگران عکس ترسناک برای سال های آینده با بیکاری دیده می شود خونتان به حدود 10 درصد در ماه ژوئن از 4 ٪ در حال حاضر.

تاریکی چشم انداز می آید به عنوان همسایه استرالیا به گزارش روز پنج شنبه رکورد ماهانه مشاغل زیان حدود 600,000 در ماه آوریل است.

نیوزیلند هزینه به معنی بدهی بینی بالون به NZ$200 میلیارد دلار برای سال 2024 از NZ$76 میلیارد دلار در ماه دسامبر را پیش بینی. عامل کسری بودجه برای سال مالی پایان ماه ژوئن سال 2020 در حال حاضر انتظار می رود به 9.6 درصد از تولید ناخالص داخلی به خوبی در 0.3% هوا در ماه دسامبر. کسری بودجه است که انتظار می رود به طور متوسط 9.3% در طول دو سال آینده.

“وجود خواهد داشت یک کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی و افزایش قابل توجهی در نرخ بیکاری” وزیر دارایی اعطای رابرتسون گفت: در سخنرانی خود.

تولید ناخالص داخلی برای سال 2020 دیده می شد کاهش 4.6% اما به تدریج بهبود توسط 2022.

“امروز بودجه تحویل یک حمایت اقتصادی بسته بود که حتی عظیم تر از حد انتظار فوق العاده ای پاسخ به زمان فوق العاده ای گفت:” مایکل گوردون اقتصاددان ارشد در Westpac.

بازیابی رود

رتبه بندی شرکت S&P گفت: در یک تبصره بودجه نشان داد یک ضربه قابل توجهی به نیوزیلند منابع مالی در چند سال آینده قبل از به آرامی در حال بهبود است.

“ما انتظار داریم نیوزیلند اقتصاد برای بازیابی سریع تر از بودجه فرض با کمک سریعتر کاهش مستند محدودیت از عهده گرفت در بودجه” آژانس گفت.

رابرتسون گفت: این اقدامات به ارمغان بیاورد نرخ بیکاری به سطح فعلی خود را از 4.2 درصد در ماه ژوئن 2022. او تخمین زده بسته را ذخیره کنید 140,000 شغل بیش از دو سال است.

نخست وزیر protocol wine studio را به دست آورد جهانی ستایش برای رهبری در میان همه گیر در این کشور ضبط تنها 21 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در میان کمترین عوارض در جهان است.

اما او چهره یک کار دشوار راه اندازی مجدد $200 میلیارد اقتصاد است که وابسته به تجارت و گردشگری با رشد انتظار می رود به طور قابل توجهی آهسته و صدها هزار شغل را از دست دادند.

او کاسته برخی از سختی مستند اقدامات این هفته به دلیل افزایش فشار از منتقدان که گفته بودند فلج کننده کسب و کارهای کوچک و صدمه زدن به اقتصاد است.

مخالفان اصلی حزب ملی ناودان بودجه گفت: آن را فاقد هر گونه جزئیات چگونه پول می تواند صرف و آنچه در آن دست یابد.

“کیوی را قربانی کرده اند بسیار از طریق محدودیت های اعمال شده از مستند ما جمعی تلاش کرده اند تا کنون به خوبی کار می کرد در حال حاضر ما نیاز به اقتصاد ما استارت دوباره” رهبر مخالفان سیمون پل گفت.

دولت گفت: آن را خواهد ساخت 8,000 خانه های جدید برای حمایت از بخش ساخت و ساز و ایجاد 11,000 شغل در پروژه های زیست محیطی. این برنامه به صرف NZ 4 میلیارد دلار در حمایت از کسب و کار و تمدید آن زمان دستمزد یارانه طرح برای یکی دیگر از هشت هفته. ایسنا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>