قیمت نفت لبه بالاتر در تعجب سهام ایالات متحده در افغانستان کاهش یافته اما تقاضا نگرانی معطل

قراردادهای آتی نفت خام برنت افزایش یافت 6 سنت یا 0.2% $29.25 در هر بشکه در 0045 GMT آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) قراردادهای آتی نفت خام بودند تا 8 سنت یا 0.3% به $25.37 در هر بشکه رسید.

خام سهام در ایالات متحده در حال billowed از اواسط ژانویه در کاهش تقاضای سوخت در سراسر جهان به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

اما ما موجودی نفت خام کاهش یافت 745,000 بشکه به 531.5 میلیون بشکه در هفته به مارس 8, اداره اطلاعات انرژی گفت: آرامش بازار پس از تحلیلگران در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود یک 4.1 میلیون بشکه افزایش دهد.

“ما تجاری نفت خام سهام به طور غیر منتظره ای کاهش یافت و هفته گذشته با اضافه کردن به شواهد رو به رشد است که آمریکا بازار نفت را تصویب کرده است بدترین” اقتصاد سرمایه گفت: در یک توجه داشته باشید.

قیمت ها افزایش یافته است در دو هفته گذشته که برخی از کشورهای آرام coronavirus محدودیت ها و مستندات دادن امید برای یک وانت در تقاضای سوخت.

خلق و خوی در بازار نیز افزایش عمده تولید کننده نفت’ تعهدات به محدود کردن خروجی برای کمک به بازگرداندن عرضه و تقاضا تعادل است.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن از جمله روسیه توافق کردند که در ماه آوریل خود برای محدود کردن تولید 9.7 میلیون بشکه در روز) در ماه مه و ژوئن.

عربستان سعودی عملا رهبر اوپک نیز گفت: این امر کاهش تولید نفت اضافی از 1 میلیون بشکه در روز افزایش به 7.5 میلیون بشکه شروع در ماه ژوئن.

در اروپا تقاضا برای بنزین و دیزل آغاز شده است بازیابی کند به عنوان دولت کاسته coronavirus محدودیت و خودرو افزایش ترافیک در شهرهای بزرگ با توجه به اطلاعات ارائه شده به مهر محل شرکت فناوری TomTom.

با این حال نگرانی ها از موج دوم ممکن است در وزن قیمت جدید کروناویروس موارد پدید آمده در کره جنوبی و چین پس از آنها نرم محدودیت.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de