آکسفورد coronavirus واکسن یافت محافظ در میمون کوچک مطالعه

این یافته های اولیه که قرار نیست دقیق بررسی توسط دانشمندان دیگر به نظر می رسد قبل از مطبوعات و سرور bioRxiv در روز پنج شنبه.

انگلیسی, داروسازی AstraZeneca ماه گذشته اعلام کرد که تا به حال همکاری با محققان در آکسفورد واکسن و Jenner, موسسه که در حال توسعه واکسن.

بر اساس این گزارش برخی از میمون ها با توجه به تک شات از واکسن توسعه آنتی بادی علیه این ویروس در عرض 14 روز و تمام توسعه محافظ آنتی بادی در عرض 28 روز قبل از اینکه در معرض دوزهای بالایی از ویروس.

پس از قرار گرفتن در معرض این واکسن به نظر می رسد برای جلوگیری از آسیب به ریه ها نگه داشته و این ویروس از ساخت نسخه هایی از خود را دارد اما این ویروس هنوز هم به طور فعال به تکرار در بینی.

استفان اوانز استاد از پیامدهای ارزشیابی عملکرد در دانشکده بهداشت لندن و پزشکی گرمسیری گفت: میمون داده بودند “بسیار قطعا” خبر خوبی است.

“این یکی از موانع به تصویب آکسفورد واکسن و آن پاک است آن را به خوبی به او گفت:” در ایمیل و نظر.

اگر چه موفقیت در میمون ها دیده می شود به عنوان یک گام کلیدی بسیاری از واکسن است که از میمون ها در آزمایشگاه در نهایت موفق به محافظت از انسان است.

ایوانز گفت: یک کلید پیدا شد به خصوص اطمینان بخش – که وجود دارد هیچ مدرکی دال بر ایمنی بدن-افزایش بیماری است که در آن به جای حفاظت در برابر ویروس واکسن در واقع باعث می شود این بیماری بدتر است.

“این قطعی نظری نگرانی برای یک واکسن علیه SARS-CoV-2 و پیدا کردن شواهدی برای آن در این مطالعه بسیار دلگرم کننده است.”

ماه گذشته محققان بریتانیایی آغاز شده دوز داوطلبان انسانی با واکسن در ایمنی محاکمه و آن را یکی از تنها تعداد انگشت شماری رسیده اند که نقطه عطف. به عنوان از آوریل 13, 1,000 مردم باید واکسن دریافت محققان گفتند.

دیگر واکسن در آزمایشات انسانی شامل کسانی مدرن توسط شرکت Pfizer Inc و BioNTech SE و چین CanSino بیولوژیک, Inc.

در سطح جهان وجود دارد که بیش از 100 آزمايش واکسن در حال توسعه برای مبارزه با کروناویروس جدید که تا کنون آلوده 4.39 میلیون نفر و کشته 296,847.

یک واکسن محافظت مردم از coronavirus می تواند در نهایت همه گیر اما پیدا کردن یکی که با این نسخهها کار و تولید به مقادیر کافی است یک چالش بزرگ است.

به طور معمول می توانید آن را تا 10 سال به منظور توسعه یک کار واکسن اما ضرورت این بیماری همه گیر است منجر به شتاب جدول زمانی و برخی از مقامات برآورد یک کار واکسن می تواند در دسترس برای استفاده به عنوان اوایل به عنوان در پاییز امسال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>