بنزین و دیزل دیدن قیمت عمده سقوط در بازار عمده فروشی; سوخت و قدرت WPI کاهش این مقدار

wpi, wholesale price inflation, wholesale market, inflation in aprilقیمت بنزین و دیزل کاهش یافت و نزدیک به 15 درصد در بازار عمده فروشی در ماه آوریل سال 2020 است.

پایین قیمت های نفت خام و در سراسر کشور مستند چراغ بنزین و دیزل به دریافت ارزان تر و نزدیک به 15 درصد در ماه مارس سال 2020 است. بزرگترین رکود در قیمت مشاهده شده در گروه سوخت و نیرو که ارزان تر شد با 10 درصد در این ماه گفت: در بیانیه ای که توسط وزارت بازرگانی و تجارت. قیمت سوخت و برق کاهش 1.76 درصد در ماه قبل است. حرکات قیمت از بسیاری از مقوله های دیگر نمی تواند تاسیس شود با توجه به این مستند و محدود معاملات محصولات در بازار عمده فروشی.

نرخ تورم بر اساس WPI غذایی کاهش شاخص از 5.49 درصد در ماه مارس به 3.60 درصد در مارس سال 2020 است. این اعداد موقت و تجدید نظر خواهد شد توسط دولت گفت: Sriram Iyer تحلیلگر ارشد پژوهش در تکیه اوراق بهادار. از سقوط در قیمت عمده فروشی مواد غذایی به ارمغان آورده است خوش بینی در بازار و نشان می دهد که پیاده روی در قیمت های خرده فروشی موقت است.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: ‘چشمگیر’! مودی اقتصادی بسته می شود سازمان ملل متحد ستایش بالا; top کارشناسان و تگرگ تومان 20 lakh cr محرک

تورم مواد غذایی نمایش داده واگرا روند در عمده فروشی و خرده فروشی سطح در ماه مارس سال 2020 است. کاهش در WPI تورم مواد غذایی دلگرم کننده است و نشان می دهد که تعداد سنبله در خرده فروشی مواد غذایی نرخ تورم تا حد زیادی رانده اختلال مربوط به این مستند گفت: Aditi Nayar اصلی اقتصاددان ICRA. سبزیجات عمده راننده نزولی در عمده فروشی مواد غذایی نرخ تورم در ماه آوریل سال 2020 نشان می دهد که خود را فاسد شدنی طبیعت در میان نامشخص تقاضا در طول این مستند شامل نرمال فصلی چشم انداز مثبت دیده می شود با افزایش درجه حرارت او اضافه شده است.

در ضمن قیمت عمده فروشی سیب زمینی و پیاز باقی مانده را در آسمان. WPI تورم برای سیب زمینی ایستاده بود به 59 درصد در سال در حالی که پیاز بود در 73 درصد در سال. حتی به عنوان RBI فرماندار Shaktikanta دس گفته بود که RBI نمی تواند ایجاد چشم انداز تورم تا همه چیز به حالت عادی بازگشت آن این باورند که قیمت مواد غذایی ممکن است به دلیل برخی از محصولات غذایی در حال فاسد شدنی نبود سردخانه و امکانات مستند و حمل و نقل محدودیت.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>