برچسب قرمز تاکید بر اهمیت محبت در TVC

The campaign has been conceptualised by Ogilvyمبارزات انتخاباتی شده است conceptualised توسط Ogilvy

در یک زمان از افزایش نگرانی ها در اطراف coronavirus و نیاز به حفظ اجتماعی فاصله بروک پیوند برچسب قرمز – چای با نام تجاری از Hindustan Unilever محدود راه اندازی کرده است یک کمپین تاکید بر اهمیت محبت در طول این زمان دشوار است. Conceptualised توسط Ogilvy جدید TVC لمس بر منفعل دشمنی که ما اغلب مشاهده حاکم در جامعه در طول این زمان.

TVC قطاری از این جنبه از طریق آشکارا precautious که هشدار همسر خود را در برابر هر گونه تماس با همسایه خود که به تازگی از بیمارستان. شوهر می ایستد اصلاح شده خود را به عنوان او می رسد به همسایه در یک عمل محبت در حالی که حفظ تمام پروتکل های ایمنی. با توجه به شیوا Krishnamurthy, معاون رئیس جمهور – چای و مواد غذایی, پدرم, ما می تواند اجتماعی متصل حتی در حالی که ما از لحاظ فیزیکی دور’ در این پیام که بروک پیوند برچسب قرمز می خواهم برای انتقال از طریق این فیلم جدید. “بروک پیوند برچسب قرمز هدف این است که به هند فراگیر تر. مجموعه در زمان امروز این فیلم در عین حال یکی دیگر از اعدام از ما به مدت طولانی در حال اجرا Swad Apnepan Ka, کمپین,” او اضافه شده است.

اخبار مرتبط

با آن کمپین جدید با نام تجاری تلاش برای شکستن این ننگ را از طریق یک پیام ساده است که گفته بودن به تنها ماندن’ است همان چیزی که به عنوان ‘،’ اجتماعی فاصله است که نیاز به ساعت اما پارانویا در افراد باعث می شود آنها را به عمل در مد Kainaz Karmakar و Harshad by sat, مدیر ارشد خلاق افسران Ogilvy هند شفافی. “این اغلب منجر به طرد فرد مبتلا به Covid19. نه تنها نشانی از او و یا او را مجبور به مقابله با بیماری بلکه ننگ و رد.”

دفعات بازدید: همچنین: Kellogg را خواستار مصرف کنندگان به جست و خیز صبحانه در طول مستند

دفعات بازدید: همچنین: نوبل بهداشت در آخرین کمپین آگاهی در بی اختیاری ادراری

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn و Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>