شرکت سانوفی برای سرعت بخشیدن به اروپا COVID-19 واکسن پس از دسترسی مدیر عامل prioritises ما preorders

نیویورک May 14

فرانسه داروسازی سانوفی SA گفت: این کار با تنظیم کننده های اروپایی برای سرعت بخشیدن به دسترسی به یک پتانسیل coronavirus واکسن در اروپا پس از آن اجرایی پیشنهاد آمریکایی ها به احتمال زیاد دریافت واکسن ،

این شرکت در بیانیه ای گفت که در حال حاضر در مذاکرات با اتحادیه اروپا و دولتهای فرانسه و آلمان به منظور تسریع منطقه ای توسعه واکسن.

شرکت سانوفی که پاستور بخش تاسیس سابقه تولید واکسن آنفلوانزا دارای تیمی با رقیب گلاکسو Plc ماه گذشته به آمده تا با یک نامزد آن امید آماده خواهد شد در سال آینده. این شرکت دریافت حمایت مالی از پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) از ایالات متحده, وزارت بهداشت و درمان.

با توجه به پشتیبانی از بردا دوز تولید شده در ایالات متحده انتظار می رود برای رفتن به ایالات متحده بیماران یک چشم انداز است که نگرانی در اروپا است.

“دولت آمریکا حق دارد به بزرگترین preorder چون سرمایه گذاری در گرفتن خطر” سانوفی مدیر عامل Paul Hudson گفت: در مصاحبه با خبرگزاری بلومبرگ روز چهارشنبه.

با توجه به بلومبرگ هادسون گفت که ایالات متحده انتظار دارد که برای دریافت آن دوز از این واکسن برای اولین بار.

“ما بسیار تشویق به دیدن بسیج کمیسیون اتحادیه اروپا بیش از گذشته هفته کاوش مشابه اقدامات است که می تواند در تسریع هر دو واکسن های توسعه و دسترسی به جمعیت اروپا,” سانوفی گفت: در آن بیانیه است.

این شرکت گفت که باقی مانده از آن واکسن ظرفیت تولید را پوشش اروپا و بقیه جهان است.

ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de