ترغیب اعتباری جریان مرکزی برای اولین tranche از بسته محرک

Any real enhancement of the fiscal component of the package might necessitate additional debt creation for the Centre or the RBI stepping in to monetise part of the debt.هر واقعی بهبود بخش مالی از بسته ممکن است ضروری بدهی های اضافی برای ایجاد مرکز یا RBI پله به monetise بخشی از بدهی.

به عنوان حتی غیر متعارف نقدینگی اقدامات انجام شده توسط RBI در طول چند هفته گذشته نیست د-مسدود شدن اعتبار خط لوله حد دولت به دنبال استفاده از بخش زیادی از آن اضافی مالی شلیک جمع آوری شده از طریق یک شدید بدهی مسیر به سهولت جریان نقدینگی در سراسر کلیدی عوامل اقتصادی.

آسیب پذیر ترین در همه گیر-ضربه اقتصاد یعنی MSMEs ضعیف تر NBFCs و HFCs, MFIs املاک و مستغلات شرکت برق discoms, LLPs حرفه ای فاقد درآمد ثابت دولت به پیمانکاران و کم-درآمد کارگران در unorganised بخش می توانید ببینید متوسط به تاثیر معنی دار را در هارد خود را-ضربه مالی به لطف کشت از مراحل اعلام شده توسط وزیر دارایی Nirmala Sitharaman در روز چهارشنبه.

اخبار مرتبط

اضافی پشتیبانی مالی ریشه دوانده در آخرین مراحل بسیار کوچکتر از نزدیک تومان 6 لاخ کرور که اعتبار و سایر تسهیلات با هدف خروج پول بیشتر با کسب و کار و افراد مانند EPF/TDS/TCS برجسته سریعتر بازپرداخت و پرداخت های مختلف حق برای کسب و کار اضافه کردن به. یک مقدار عادلانه از مانور مالی اتاق – جزئیات هزینه rejig – در دسترس است با دولت است. وجود دارد اما مقدار اضافی مالی فضایی با آن داده شده است که Rs 4.2 لاخ کرور روپیه اضافی در بازار استقراض پرده برای FY21 خواهد بود تقریبا مساوی به احتمال زیاد کمبود درآمد در سال است.

هر واقعی بهبود بخش مالی از بسته ممکن است ضروری بدهی های اضافی برای ایجاد مرکز یا RBI پله به monetise بخشی از بدهی.

سازمان دیده بان ویدئو: مودی تومان 20 lakh cr بسته: FM Sitharaman را برای افزایش MSMEs, EPF امداد چشمگیر

از جمله آخرین tranche و Rs 1.7 لاخ کرور PM Garib Kalyan بسته اعلام کرد و بلافاصله پس از انتشار در سراسر کشور مستند دولت در حال حاضر پرده برداری حمایت از اقتصاد به لحن تومان 7.5 لاخ کرور. اگر نزدیک به 4.5 تومان لاخ کرور از افزایش نقدینگی توسط RBI اضافه شده است پشتیبانی می شود Rs 12 لاخ کرور ترک اتاق را برای دیگر Rs 8 لاخ کرور کمک.

وقتی پرسیده شد که در مورد اندازه مالی بخشی از محرک و چگونه این خواهد بود که تامین مالی گفت: این امر می تواند روشن “پس از من پایان تمام اطلاعیه ها در بخش های مختلف تراشه ها جای دادند”. با توجه به این که دولت تغییر استقراض برنامه, او گفت:, “این است که به وضوح یکی از راه های که در آن ما همچنین انتظار برای تامین مالی بسته”.

MSMEs که باید 30 درصد سهم در ارزش اقتصادی ایجاد شده و به مراتب سهم بیشتری در ایجاد شغل بیشتر شد خطاب زیادی به عنوان وزیر آمد با اولین مجموعه از جزئیات پر اب و تاب ‘تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته’ نخست وزیر در روز سه شنبه.

با دولت ارائه 100% تضمین اعتبار پوشش ویژه Rs 3,00,000 کرور پنجره ‘وثیقه آزاد اتوماتیک وام های در دسترس خواهد بود به MSMEs تلاش برای راه اندازی مجدد کسب و کار. اورژانس خط اعتباری که بیشتر آن به هر حال می شده اند وجود دارد در دوره عادی خواهد شد که علاقه دربسته در محیط و باز می شود تا اکتبر سال 2020 است. همچنین با کمک یک 4000 تومان کرور روپیه پشتیبانی – احتمالا از بودجه 20 ، 000 تومان کرور روپیه تابع بدهی تسهیلات تمدید خواهد شد به تاکید MSMEs.

وزیر همچنین اعلام کرد 50,000 تومان کرور روپیه سهام تزریق امیدوار کننده MSMEs از طریق ‘صندوق سرمایه” با اعمال نفوذ به احتمال زیاد بودجه مبلغ سرمایه گذاری از 10 ، 000 تومان کرور. یک نسخه از MSME معیارهای انتظار می رود که اجازه می دهد تا هزاران واحد به ادامه برای لذت بردن از همه فن حریف مزایای استفاده از برچسب بدون اینکه فکر خود را رشد می اندازه.

برای NBFCs اضافی 75,000 تومان کرور روپیه ارائه شده در قالب تضمین و جزئی-افزایش اعتبار برای کاهش رتبه شرکت یک حرکت است که افزایش ظرفیت استقراض خود را. این مرحله نمی خواهد هر گونه فوری تاثیر مالی به عنوان هزینه چنین تضمین اضافه کردن به مشروط بدهی.

موجود جزئی تضمین اعتبار طرح که تحت آن بانک دولتی خواهد بود قادر به خرید بالا-دارای ترکيبی از دارایی های مالی-صدا NBFCs و HFCs – با مقدار کلی تضمین بودن محدود به از دست دادن تا 10 درصد از ارزش منصفانه دارایی های خریداری شده توسط بانک ها و یا 10 ، 000 تومان کرور روپیه (هر کدام کمتر است –تمدید خواهد شد برای پوشش استقراض از قبیل اولیه صدور اوراق قرضه/مقالات تجاری از جمله شرکت. 20% از دست دادن در حال حاضر خواهد شد به عهده دولت است.

برای مبارزه برق discoms که بیش از حق به gencos در حال حاضر عظیم 80,000 تومان کرور روپیه تازه خط اعتباری از 90,000 تومان کرور روپیه است که داده شده توسط دولت اجرا PFC-REC. در حالی که این وام ها دوباره تضمین شده توسط حاکمیت آن است که روشن نیست که آیا و چه مقدار از وام دهندگان قرض گرفتن برای این است. این اقدامات با هدف کمک به پیمانکاران و شرکت های املاک و مستغلات و مالیات دهندگان.

در حالی که بانک ظاهرا باقی مانده ریسک گریزی و ترجیح می دهند به پارک وجوه خود را با RBI را معکوس مخزن تسهیلات از قرض دادن به نیازمندان کسب و کار گفت: وزیر جدید برای تضمین وام را تشویق بانک ها به قرض دادن به شدت. “بانک ها مردد به وام. وام شده اند تحریم, اما بسیاری از مشتریان درخواست کرده اند بانک ها به پرداخت وام تا قفل پایین برداشته شده است. به این دلیل است که بانک ها بودند پارکینگ نقدینگی اضافی با RBI از طریق معکوس مخزن,” او گفت:.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>