سهام در تمرکز: Biocon, Indiabulls, املاک و مستغلات, PFC, REC میان سهام به گراز موردتوجه امروز

Bicon, Indiabulls real estate, stocks to watchدکتر ردی آزمایشگاه اطلاع داده است که آن را دریافت کرده است ایجاد گزارش بازرسی (EIR) از غذا و داروی آمریکا (FDA)

جذاب آتی و تجارت بود که کمتر در 9,245 در سنگاپوری ارز نشان می دهد ضعیف شروع برای BSE Sensex و جذاب 50 روز پنج شنبه. خارجی سرمایه گذاران نهادی (FIIs) به فروش سهام به ارزش تومان 283.43 کرور در حالی که داخلی سرمایه گذاران نهادی (DIIs) خریداری سهام به ارزش تومان 232.65 کرور در net اساس در روز چهارشنبه با توجه به موقت اطلاعات موجود در ملی بورس (NSE). “جهانی ضعف و اولین دور از محرک اطلاعیه های در حال تشویق با توجه به بازارهای بنابراین ما انتظار داریم ضعیف باز کردن. شکست از عبور از مقاومت کلیدی از 9500 سطوح دیروز و هفتگی انقضای بیشتر خواهد شد افزایش نوسانات” Vikas جین ارشد پژوهش تحلیلگر تکیه اوراق بهادار گفت.

این سهام باقی می ماند و در عمل امروز در تجارت

اخبار مرتبط

Biocon, Indiabulls املاک و مستغلات: Aavas سرمایه داران Biocon, بین نژادهای Indiabulls, املاک و مستغلات, اسکورت Manappuram سرمایه گذاری, Mahindra Lifespace و تاتا محصولات مصرفی در میان 18 شرکت است که میله میله به اعلام راهپیمایی خود را از درآمد سه ماهه امروز.

دکتر ردی آزمایشگاه: شرکت اطلاع داد که آن را دریافت کرده است ایجاد گزارش بازرسی (EIR) از غذا و داروی آمریکا (FDA) برای آن فرمولاسیون Srikakilum کارخانه واقع در منطقه ویژه اقتصادی (SEZ) در آندرا پرادش.

PFC REC: دولت اعلام کرده است که یک وام تازه از 90,000 تومان کرور روپیه از طریق PFC-REC برای نجات دولت-اجرای برق شرکت های توزیع (discom) که به نوبه خود نیز کاهش مطالبات برق شرکت های تولید.

NBFCs, HFCs, MFIs: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرده 30000 تومان کرور نقدینگی تسهیلات برای NBFCs, HFCs و MFIs. در بالا از آن 45,000 تومان کرور نیز اعطا شده است و به صورت جزئی تضمین اعتبار طرح برای NBFCs.

شرکت املاک و مستغلات: دولت Force majeure قابل استفاده برای پروژه های ثبت شده در و یا قبل از 25 مارس. آخرت suo موتور تمدید 6 ماه داده شده است در تاریخ اتمام پروژه از این پروژه ها در نتیجه تمدید ثبت نام و تاریخ اتمام پروژه های املاک و مستغلات تحت RERA داده شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>