مخابرات این انجمن در مخالفت با حرکت به تنظیم ابر ارائه دهندگان خدمات

COAI, DoT, coronavirus pandemic, telecom department, telecom operators, telecom sectorایجاد یک چارچوب قانونی نمی افتد در ambit از تلگراف عمل و Trai عمل به عنوان ابر ارائه دهندگان خدمات (CSPs) نمی تواند به عنوان طبقه بندی اپراتورهای مخابراتی.

مخابرات و فن آوری اطلاعات انجمن از جمله Nasscom و اپراتورهای تلفن همراه ارتباط از هند (COAI) را به مخالفت با پیشنهاد مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) برای راه اندازی یک مرجع نظارتی برای ابر ارائه دهندگان خدمات به عنوان این امر تاثیر منفی رشد صنعت است. علاوه بر این انجمن ها احساس می شود که ایجاد یک چارچوب قانونی نمی افتد در ambit از تلگراف عمل و Trai عمل به عنوان ابر ارائه دهندگان خدمات (CSPs) نمی تواند به عنوان طبقه بندی اپراتورهای مخابراتی.

عمده CSPs در هند عبارتند از Amazon Web Services, Microsoft Azure, VMware, Google compute engine Netmagic, Red Hat, Salesforce و Zoho.

اخبار مرتبط

آن را باید به ذکر است که Trai صادر کرد, مشاوره, مقاله در 23 اکتبر 2019 به دنبال نظرات از سهامداران در خصوص ثبت نام از یک صنعت بدن برای CSPs و چه باید ضوابط و شرایط یکسان است.

مشاوره کاغذ صادر شد و پس از وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه) به دنبال توصیه برای همین از Trai. زودتر به نقطه در ماه دسامبر سال 2012 تا به حال به دنبال Trai توصیه های گسترده ای از جنبه های محاسبات ابری. تنظیم کننده به طرح های پیشنهادی در ماه اوت سال 2017 که شامل حقوقی و چارچوب قانونی برای خدمات ابر.

اما آخرین مشاوره مقاله irked فناوری اطلاعات (IT) به عنوان بخش آن است که دیده می شود به عنوان یک لایه در دستور وزارت الکترونیک و IT (Meity). طبق این انجمن صنعت Nasscom این CSPs در هند باید به قوانین و مقررات توسط نقطه و یا Trai به طور مستقیم یا غیر مستقیم. Nasscom گفت: اگر هر یک از مقررات اضافی مورد نیاز است باید آن را از چپ به Meity.

“مشاوره توسط Trai همپوشانی با مقررات دامنه Meity,” Nasscom گفت: در پاسخ به مشاوره مقاله. آن اضافه شده وجود دارد قوانین موجود و مقررات حاکم بر CSPs در هند مانند آن عمل می کنند, قانون حمایت از مصرف کننده و آینده قوانین حفاظت از داده ها. انجمن گفت: هر گونه مقررات به نوبه خود تنها به صدمه زدن به دولت هند گل سرسبد ‘دیجیتال هند’ برنامه و هدف ایجاد یک $1 تریلیون دلار اقتصاد دیجیتال تا سال 2025.

در میان چیزهای دیگر, صنعت بدن مورد نیاز خواهد بود برای تحمیل اجباری کد رفتار در CSP اعضا مطابق با دستورالعمل ها و یا سفارشات صادر شده توسط نقطه و ارائه اطلاعات به نقطه یا Trai در تقاضا. انجمن ها احساس می کنند که “به جای ترویج یک خود نظارتی رویکرد توسعه صنعت اعضای خود چنین ثبت شده, صنعت, بدن تاثیر منفی رشد ابر خدمات صنعت”.

اما با وجود این مخالفت از بخش Trai جلو رفتم و انجام یک خانه باز بحث و گفتگو در تاریخ 28 فوریه این سال است. در طول این بحث تقریبا کل صنعت احساس می شود که وجود دارد بدون نیاز به برای هر بدن برای تنظیم CSPs.

در نامه ای مشترک توسط انجمن های صنعت Nasscom, COAI, ITI و ACTO به Trai آن در خواست شده است که نگرانی هایی باید در نظر گرفته شود قبل از دادن توصیه به نقطه.

انجمن ها گفت: آنها به نمایندگی از اعضای یک صنعت با پتانسیل رشد و است که کمک به دیجیتال هند است. تخمین زده می شود که ابر صرف در هند رشد خواهد کرد در 30 ٪ در سال برای رسیدن به $7.1-7.2 میلیارد دلار تا سال 2022. در سال 2019 هند ابر عمومی خدمات ثبت و رتبه سوم بالاترین نرخ رشد در سطح جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de