مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او نمی خواهید به صحبت کردن با یازدهم در حال حاضر می تواند حتی کاهش چین روابط

در مصاحبه با فاکس کسب و کار شبکه پخش در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او بسیار نا امید با چین شکست برای مهار این بیماری است و این بیماری همه گیر به حال بازیگران پال بیش ژانویه معامله تجاری با پکن است که او قبلا مورد ستایش قرار داد به عنوان یک دستاورد بزرگ است.

“آنها باید هرگز اجازه ندهید این اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین من یک معامله تجاری و در حال حاضر من می گویم این را احساس نمی کند همان به من. جوهر بود به سختی خشک و طاعون آمد. و آن را احساس نمی کند همان به من.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را بستم تمدید یازدهم با چه کسی رئیس جمهور ایالات متحده گفته است بارها و بارها با او یک رابطه خوب است.

“اما من فقط در حال حاضر من نمی خواهم به صحبت می کنند به او” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این مصاحبه که ضبط شد در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد یک سناتور جمهوری خواه پیشنهاد که ما ویزا رد شود به دانش آموزان چینی درخواست خود را به مطالعه در زمینه های مرتبط با امنیت ملی مانند محاسبات کوانتومی و هوش مصنوعی است.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما می تواند انجام دهد. ما می تواند کارهایی انجام دهد. ما می تواند قطع کامل ارتباط” او پاسخ داد.

“در حال حاضر اگر شما چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ شما می توانید ذخیره کنید $500 میلیارد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با اشاره به برآورد ما سالانه واردات از چین, که او اغلب اشاره به عنوان پول از دست داده.

سخن گفتن جلب تمسخر از هو Xijin سردبیر در رئیس از چین با نفوذ جهانی بار تلخیص که با اشاره به تهمت های بسیار انتقاد نظرات در ماه گذشته در مورد چگونه COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس ممکن است درمان شود.

“این رئیس جمهور یک بار پیشنهاد COVID-19 بیماران تزریق مواد ضد عفونی کننده” هو ” در توییتر. “به یاد داشته باشید این و نمی خواهد شما را شگفت زده هنگامی که او گفت که او می تواند قطع تمام روابط با چین است.”

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin گفت: شبکه فاکس کسب و کار چین نیاز به ارائه اطلاعات بسیار بیشتری در مورد کوروناویروس و تهمت بود بررسی گزینه های خود را.

“رئیس جمهور نگران است. او با بررسی همه گزینه های خود را. بدیهی است که ما بسیار نگران تاثیر این ویروس بر روی اقتصاد آمریکا شغل, سلامت آمریکا و رئیس جمهور در حال رفتن به انجام همه چیز را برای محافظت از اقتصاد و محافظت از کارگران آمریکایی” Mnuchin گفت.

“این یک مشکل است و موضوع پیچیده و رئیس جمهور ساخته شده است که بسیار روشن او می خواهد اطلاعات بیشتر. آنها اجازه نداد ما در آنها نمی اجازه دهید ما را در درک آنچه که قرار بود و آمریکا باید به درک تمام حقایق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را حامیان جمهوری خواه را متهم به پکن از عدم هشدار جهانی به شدت و دامنه شیوع کروناویروس و خودداری اطلاعات در مورد اولین موارد است. این بیماری همه گیر را برانگیخته تیز رکود جهانی و تهدید و تهمت نوامبر دوباره انتخابات شانس.

ایالات متحده شده است سخت ترین ضربه گیر با توجه به داده های رسمی.

چین اصرار دارد آن شده است شفاف و در میان به طور فزاینده ای تلخ مبادلات دو طرف باید در مورد آینده ایران.

مخالفان تهمت باید گفت که در حالی که چین بسیار به پاسخ بیش از شیوع بیماری او به نظر می رسد به دنبال منحرف کردن توجه از انتقاد بیش از پاسخ به بحران است.

US President Donald Trump points to a

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتیاز به یک “ساخته شده در ایالات متحده آمریکا” ثبت نام او به عنوان تورهای تجهیزات پزشکی توزیع کننده اونز & جزئی در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در آلن تاون پنسیلوانیا, ایالات متحده, مارس 14 سال 2020 است. ایسنا

‘خطرناک پهلوانان’

اسکات کندی واشنگتن مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی فکر می کنم تانک به نام مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات “خطرناک پهلوانان دروغین اند.”

“اجتناب از ارتباطات است نه یک استراتژی موثر برای حل یک بحران است که نیاز به همکاری جهانی. و قطع روابط اقتصادی را به شدت آسیب اقتصاد آمریکا,” او گفت:.

مایکل Pillsbury یک چین تحلیلگر که مشغول به کار به عنوان یک مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن به رویترز گفت به اعتقاد او رئیس جمهور نگران بود که چین نه تنها می خواستم به مذاکره مجدد فاز 1 معامله اما همچنین نشده بود اهداف نشست در خرید از ایالات متحده است.

او گفت که با توجه به آمار و ارقام ذکر شده توسط China Daily, چین, خرید از محصولات ما در چهار ماه اول سال جاری 3 درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است. “این یک خبر خوب برای کاهش کسری تجاری و یا کمک به اقتصاد ما بهبود می یابند از coronavirus بحران,” او گفت:.

تحت فاز 1, توافقنامه تجارت پکن متعهد به خرید حداقل 200 $میلیارد دلار اضافی به ما کالا و خدمات بیش از دو سال در حالی که واشنگتن به توافق عقب تعرفه بر کالاهای چینی در مراحل.

چین در زمان برخی از گام های بیشتری به سمت این اهداف در پنجشنبه خرید ما روغن سویا برای اولین بار در نزدیک به دو سال و صادر آداب و رسوم اعلامیه اجازه می دهد واردات از ما جو و زغال اخته.

یک مدیر اجرایی, از, چینی, دولت, کشاورزی, تجارت خانه COFCO گفت: چین راه اندازی شد برای سرعت بخشیدن به خرید از ما مزرعه کالا برای اجرای فاز 1 معامله است.

جهانی بار در روز پنج شنبه گفت پکن به دنبال compartmentalise افزایش تنش ها با واشنگتن است.

“(چین) هنوز هم امیدوار است که اقتصادی و مسائل مربوط به تجارت خواهد بود نه سیاسی چرا که خوب است برای هر دو طرف” آن را به نقل از لی یونگ معاون رئیس کمیته های تخصصی از چین, انجمن تجارت بین الملل عنوان کرد و گفت.

در حالی که ما سازمان های اطلاعاتی باید گفت coronavirus به نظر نمی رسد ساخته دست انسان و یا اصلاح ژنتیکی شده, رد یک نظریه ترویج شده توسط برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه خود که در چین متوقف باید آن را در منبع آن است.

“این که آیا آن را از آزمایشگاه و یا از خفاش ها این همه از چین آمد و آنها باید متوقف شود آن را,” او گفت:.

“آن را از کنترل خارج شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de