مغلوب ساختن پیشی جستن تعجب آور هدف در جنگ در رسانه ها: صدای امریکا

واشنگتن May 14

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن’ تا به حال بسیاری از اهداف خود در جنگ علیه رسانه ها اما شاید هیچ کدام تعجب آور تر از صدای امریکا, ارجمند ما بودجه نهاد ایجاد شده در طی جنگ جهانی دوم به پخش اخبار مستقل و ترویج ارزش های آمریکایی به جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و حامیان او را متهم به خروجی “ننگین” گزارش و در حال حاضر هل دادن سخت به نصب خود را انتخاب و برای اجرا به سازمان دولتی که مسئول نظارت بر آمريکا و وابسته به آن است.

که نبرد است که در مورد به ضربه کنگره حزبی که در آن خطوط کشیده شده در میان یک بحث است که می تواند تاثیر قابل توجهی بر آینده جهانی پخش.

کمیته روابط خارجی سنا برنامه ریزی شده بود به رای پنج شنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد به سر ما آژانس برای رسانه های جهانی اجرا می شود که فردا و رسانه های رادیو آزاد آسیا رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی و کوبا متمرکز رادیو مارتی.

که رای به تعویق افتاد, اما, اواخر روز چهارشنبه با توجه به دموکراتها اعتراض نشانه ای از کینه حلق آویز بیش از آن. جمهوریخواهان کنترل کمیته است که هنوز هم انتظار برای پیشبرد نامزدی هنگامی که آن را قادر به گرفتن آن است.

دموکرات ها که از ترس نامزد محافظه کار فیلمساز و مربی سابق مایکل بسته به نوبه خود می تواند سازمان را به یک برگ برنده تبلیغاتی ماشین بودجه با بیش از 200 میلیون دلار در سال در پول مالیات دهندگان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است mused در مورد تمایل خود را برای کنترل خروجی رسانه ها. بسته است را رد کرد و نگرانی او اجازه می دهد که به اتفاق می افتد اما اخیر دیوانگی پرسیده است: کسانی که نگرانی.

این تف تاسف است که بسیاری از کسانی که به تماشای این مسئله از نزدیک از جمله برخی از کسانی که USAGM و فردا نیاز به اصلاحات و به خصوص به عنوان تغییرات در این سازمان حاکم بر قوانین بعدی آن مدیر قادر خواهد بود برای دور زدن هیئت مدیره خود را در ساخت پرسنل و تصمیم گیری های سیاست.

“همه از این است که انحراف از آنچه من فکر می کنم مشروع بحث در مورد آنچه در آن باید نقش” تام کنت سابق آسوشیتد پرس ویرایشگر که در ادامه به رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی ،

“این نیاز به روشن شود که آیا ایران نقش مدافع دموکراسی و ارزش های آمریکایی به طور کلی و یا اینکه آیا آن را قرار است به یک روابط عمومی عامل برای رئیس جمهور و وزارت امور خارجه در مورد مسائل جاری.” کاخ سفید نیست, پاسخ به سوالات در مورد بسته نامزدی یا فردا بحث.

دموکراتها اعلام کرد, اعتراض, به, بسته, با یکی از همکاران سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور استیو Bannon, مرکز, در بخش, در امتناع خود را برای پاسخ به سوالات خود را در مورد قبلی معاملات کسب و کار.

هنوز بیداد بیش از صدای امریکا و اخیر خود را پوشش چین را از دست داده و coronavirus همه گیر است که به احتمال زیاد از ویژگی های برجسته. آن را تبدیل به یک سنگ محک در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت به انتقاد مقامات چینی برای شیوع و منحرف انتقاد از ایالات متحده در پاسخ به 2020 انتخابات ریاست جمهوری گرم.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را به مدت طولانی مشاهده فردا با سوء ظن در مورد آن را به عنوان یک عنصر از یک “دولت عمیق” در تلاش برای خنثی کردن سیاست های خود را.

اما این خصومت پشت سر هم باز در 9 آوریل هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباطات مشاور دن Scavino ارسال شده فردا داستان در مورد چین به حساب رسمی توییتر با نظر “مالیات دهندگان آمریکایی پرداخت برای چین بسیار خود تبلیغات از طریق دولت ایالات متحده تامین می شود صدای امریکا! رسوایی!!” داستانی که فردا ارسال شده — در مورد بلند کردن اجسام از مستند در چین در شهر ووهان که در آن جدید کروناویروس اولین بار ظاهر شد در واقع یک آسوشیتد پرس گزارش — اما روز بعد یک مقام کاخ سفید انتشار متهم فردا با استفاده از پول مالیات دهندگان “به صحبت می کنند در رژیم های اقتدارگرا.” مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در چند روز بعد در تماس تلفنی با بی بی پوشش “نفرت انگیز” و خواستار آن است که سنا تایید بسته است.

فردا مدیر آماندا بنت اخراج بازگشت. “یکی از تفاوت های بزرگ بین بودجه عمومی رسانه های مستقل مانند صدای امریکا و تحت کنترل دولت رسانه ها این است که ما برای نشان دادن همه طرف از یک موضوع و در واقع موظف به انجام این کار توسط قانون به عنوان مندرج در چارتر صدای آمریکا,” او گفت: در مارس 10, بیانیه.

اما فردا را نظارت می ماند سکوت.

یک نماینده از وزارت امور خارجه که دارای یک صندلی در USAGM هیئت مدیره توصیه این سازمان برای جلوگیری از انجام هر کاری به تایید بنت پاسخ آن را با توجه به سه نفر آشنا با این موضوع. و یک مارس 14 مجازی جلسه USAGM هیئت مدیره آمد به هیچ نتیجه گیری در مورد چگونگی و یا اگر به پاسخ با توجه به آن دسته از افرادی که مجاز به بحث در جلسه علنی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود.

“همه USAGM شبکه ها از جمله بی بی, می دانم که آنها پشتیبانی کامل از آژانس” آژانس در حال حاضر مدیر عامل اعطای ترنر گفت: در یک ایمیل بیانیه ارائه شده به AP.

“ما ادامه خواهد داد برای خدمت به مردم آمریکا با ماندن درست به ما ماموریت — اطلاع رسانی در تعامل و ارتباط ما با مخاطبان در حمایت از آزادی و دموکراسی است. بنت در ضمن ارسال یک توجه داشته باشید از تشویق به فردا کارکنان در دوشنبه اصرار آنها را به باقی می ماند حرفه ای میان آنچه که او به نام “ناراحت کننده” موشکافی.

“این نوع از موشکافی اما ناراحت کننده ممکن است همچنین یک فرصت عالی برای ما,” او نوشت: در این یادداشت یک کپی از آن به دست آمده توسط AP. ”

“مشکل بار تماس بگیرید و ما بهترین های ما خودشان — به کوشش ما تعهد به اخلاق حرفه ای روزنامه نگاران است که ما می دانیم همه ما هستند.” — AP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>