گردباد نیروهای خطرناک تخلیه در ویروس-آمار فیلیپین

مانیل May 14

قدرتمند گردباد آمار مرکزی فیلیپین روز شنبه مجبور پیچیده و مخاطره آمیز برای تخلیه ده ها هزار نفر در حال حاضر ماندم, به در خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

حداقل 200 ، 000 نفر زندگی می کنند در مناطق ساحلی و یا شل و ول و خانه ها در این استان در نزدیکی جایی که طوفان به نام طوفان کرد, ساخته, ریزش زمین با بادهای شدید و باران های سنگین.

ده ها میلیون نفر زندگی می کنند بیشتر به همراه گردباد را در راه است که انتظار می رود به آن را در نزدیکی پرجمعیت پایتخت, Manila.

به دلیل دوقلو تهدید طوفان و ویروس تخلیه مراکز در مرکز فیلیپین را فقط قبول نیمی از ظرفیت خود را و آسمان را مجبور به پوشیدن facemasks.

خروش مردم و فضای محدود ميانگين مقامات خواسته اند 47 بزرگ کلیساها در منطقه به قبول مردم در حال فرار گردباد است که برای اولین بار از فصل.

“ما غرق خواهد شد بنابراین ما در حال گسترش ما تخلیه شامل کلیساها” گفت: Cedric Daep فاجعه ارشد در مرکزی, Albay استان است.

کرد بسته بندی gusts تا 190 کیلومتر در ساعت و همچنین خیس باران است که می تواند باعث جاری شدن سیل و رانش زمین ملی آب و آژانس گفت.

مناطق در گردباد مسیر تحت سطوح مختلف از ویروس قرنطینه و در عین حال بسیاری از مردم به ماندن در خانه برای جلوگیری از عفونت است.

فیلیپین گزارش شده 772 مرگ و میر و 11,618 موارد این ویروس هر چند تعداد اعتقاد بر این است بالاتر با توجه به محدود تست.

توفان هستند خطرناک و مخل بخشی از زندگی در فیلیپین مجمع الجزایر که می شود آمار به طور متوسط 20 طوفان و توفان در هر سال.

طوفان قرار داده و میلیون ها نفر از مردم در فاجعه مناطق مستعد در یک حالت ثابت فقر و چرخه بازسازی است.

گردباد Kammuri که آمار فیلیپین در اوایل دسامبر آسیب دیده و یا نابود 484,000 خانه ها و ایجاد بیش از یک میلیون نفر برای فرار و با توجه به اجتماعی وزارت رفاه.

در ماه ژوئیه سال 2019 مطالعه توسط Manila مبتنی بر بانک توسعه آسیا گفت: شایع ترین طوفان lop یک درصد اقتصاد فیلیپین با آنهایی که قوی تر برش اقتصادی خروجی نزدیک به سه درصد است.

این کشور مرگبارترین گردباد در رکورد فوق العاده بود طوفان هایان که در سمت چپ بیش از 7,300 مردم مرده و یا از دست رفته در سال 2013. — AFP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de