سازمان ملل متحد کارشناسان اقتصادی تگرگ PM مودی ‘چشمگیر’ تومان 20 lakh کرور بسته محرک برای احیای اقتصاد ضربه coronavirus

UN economic,narendra modi, modi stimulus package, Nirmala Sitharaman,indian economy, coronavirus lockdown, WESP, GDP,COVID19 cases,gdp growth rate,نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد عظیم جدید مشوق های مالی در بالای قبلا اعلام بسته های ترکیبی از محرک تومان 20 lakh کرور (260 میلیارد تومان). (یعنی عکس)

داعش کارشناسان اقتصادی را مورد ستایش قرار داد به عنوان “قابل توجه” Rs 20 lakh کرور بسته محرک بزرگترین تا کنون در میان کشورهای در حال توسعه اعلام کرد هند برای احیای اقتصاد این کشور است که به شدت ضربه توسط coronavirus باعث lockdown.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد عظیم جدید مشوق های مالی در بالای قبلا اعلام بسته های ترکیبی از محرک تومان 20 lakh کرور (260 میلیارد تومان).

اخبار مرتبط

در حالی که راه اندازی این وضعیت اقتصادی جهان و چشم انداز (WESP) گزارش به روز رسانی در چهارشنبه رئیس اقتصادی جهانی نظارت شعبه حمید رشید در جمع خبرنگاران گفت: پاسخ به یک سوال که بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط دولت هند روز سه شنبه “بسیار خوش آمدید توسعه است.”

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

او گفت: Rs 20 lakh کرور بسته است که 10 درصد از هند تولید ناخالص داخلی است و بزرگترین تا کنون در کشورهای در حال توسعه به دلیل اینکه اکثر کشورهای در حال توسعه شده است نورد از بسته های محرک که بین 0.5 درصد و 1 درصد از تولید ناخالص داخلی.

“هند بسته های مشوق بسیار بزرگ است. و همچنین هند بازار مالی داخلی و ظرفیت زیادی برای پیاده سازی که بزرگ بسته محرک,” او گفت:, و اضافه کرد که تاثیر بسته خواهد بستگی دارد طراحی محرک.

مگا تومان 20 lakh کرور بسته محرک شامل قبلا اعلام اقدامات برای نجات مستند-اقتصاد کتک و تمرکز بر معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک نیز به عنوان مشوق هایی برای تولید داخلی.

این ترکیب بسته به حدود 10 درصد از تولید ناخالص داخلی آن در میان قابل توجه ترین در جهان پس از بسته های مالی اعلام شده توسط ما است که 13 درصد از تولید ناخالص ملی ژاپن است که بیش از 21 درصد از تولید ناخالص داخلی.

کاردانی امور اقتصادی افسر تجزیه و تحلیل اقتصادی و سیاست تقسیم وزارت امور اقتصادی و اجتماعی (EAPD/سازمان ملل متحد DESA), Julian Slotman گفت PTI در مصاحبه ای که به اندازه هند بسته محرک است “چشمگیر” و به نظر می رسد به یک اندازه است که کمک خواهد کرد که برای بازار و اطمینان به افزایش مصرف داخلی است. اما در همان زمان که مردم به سادگی قادر خواهید بود به صرف شما نمی توانید انتظار رشد اقتصادی به طور ناگهانی جادویی دوباره ظاهر می شود.

تمجید دولت هند برای اجرای دقیق مستند در حالی که تعداد COVID19 موارد نسبتا پایین و گفت: در برخی از نقطه آن خواهد بود اجتناب ناپذیر به تدریج کاهش محدودیت اما هشدار داد که می تواند منجر به عفونت افزایش در کشور است.

“خوشبختانه در هند دولت مرکزی عمل بسیار قاطعانه در اجرای ملی مستند” زمانی که تعدادی از ویروس موارد نسبتا پایین و “به نظر می رسد که کند شدن روند گسترش این بیماری تا حدودی” او گفت:.

“قاطع مهار اقدامات کاملا انتقادی لازم و قوی مستند حیاتی در هند? او گفت:, و اضافه کرد که مدت زمان این مستند نیز می تواند از لحاظ اقتصادی امکان پذیر است. “این است که با قرار دادن فشار زیادی بر اقتصاد هند و البته نامتناسب صدمه زدن به مردم هستند که بیشترین آسیب پذیر و ضعیف است.”

او گفت که در هند, اولویت باید با توجه به کاهش عدم قطعیت برای اولین بار به طوری که مردم در نهایت می تواند بیرون رفتن و صرف دوباره. او خواست دولت هند به اعمال حداکثر احتیاط در کاهش این مستند گفت: این کشور باید “نه شتاب هر چیزی بی ارزش. وجود دارد راه به تدریج لغو محدودیت,” او گفت:.

او افزود که با بخش غیررسمی در هند مستند است به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار زنان و کارگران مهاجر.

در همین حال سازمان ملل متحد روز چهارشنبه کاهش و هند را پیش بینی نرخ رشد تولید ناخالص داخلی به 1.2 درصد در 2020-21 به عنوان COVID19 همه گیر نابسامانی اقتصاد جهانی است.

در WESP گزارش, به روز رسانی, سازمان ملل متحد, DESA گفت که تولید ناخالص داخلی جهانی است که هوا به قرارداد به شدت با 3.2 درصد به عنوان COVID-19 همه گیر سراسری در جهان به شدت محدود کردن فعالیت های اقتصادی و افزایش ابهامات و رها کردن یک رکود نهان پس از رکود بزرگ.

“در مجموع اقتصاد جهانی انتظار می رود که به از دست دادن دلار آمریکا تقریبا 8.5 تریلیون در خروجی در سال 2020 و 2021 نزدیک به پاک کردن تجمعی خروجی دستاوردهای چهار سال گذشته” این گزارش گفت:.

رشد اقتصادی هند است که هوا به سرعت به 1.2 درصد در مالی جاری یک وخامت بیشتر در حال حاضر از کاهش رشد 4.1 درصد در سال 2019. هند که رشد 6.8 درصد در سال مالی 2018, پیش بینی است برای بازیابی و ساعت 5.5 درصد نرخ رشد در سال 2021.

بررسی های اقتصادی منتشر شده در روز قبل وزیر دارایی Nirmala Sitharaman ارائه بودجه اتحادیه برای 2020-21 در فوریه 1, حال پیش بینی رشد تولید ناخالص داخلی از 6-6.5 درصد از 5 درصد برآورد 2019-20.
“ملی مستند در هند برای مثال انتظار می رود به کاهش رشد اقتصادی فقط 1.2 درصد بسیار پایین تر از در حال حاضر ناامید کننده رشد اقتصادی در سال 2019” این گزارش گفت:.

با وجود قابل ملاحظه ای کاهش نرخ رشد 1.2 درصد و هند هنوز دوم سریعترین رشد اصلی اقتصاد در جهان پس از چین است.

با توجه به تخمین در این گزارش هند و چین تنها دو اقتصاد در جهان هستند که به بینی کوچک در سال 2020 حتی اگر نرخ رشد قابل ملاحظه ای آهسته. در حالی که هند می تواند clock 1.2 درصد رشد تولید ناخالص داخلی چین برآورد شده است برای ضبط 1.7 درصد نرخ رشد.

همه کشورهای جهان از جمله ایالات متحده (-4.8 درصد) و ژاپن (منفی 4.2 درصد) اتحادیه اروپا (منفی 5.5 درصد) و انگلستان (-5.4 درصد) پیش بینی شده به کوچک شدن این سال است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>