پس از Gulabo Sitabo Vidya Balan-starrer Shakuntala Devi می شود منتشر شده در سایت آمازون نخست تصویری!

Shakuntala Devi, Shakuntala devi movie, shakuntala devi 2020 movie, vidya balan, amit sadh, sanya malhotra, human computer, mathematician shakuntala devi, gulabo sitabo, titles on prime vide, new titles on prime video, prime video latest updates, ponmagal vandhal, penguin, law, biryani, sufiyum sujatayumاین فیلم همچنین ستاره سانیا Malhotra از Dangal شهرت و Jisshu Sengupta.

خبر خوب برای آمازون نخست تصویری مشترکین! Vidya Balan را Shakuntala Devi به زودی در نخست تصویری! یک روز پس از آن اعلام شد که آمیتا باچان و, Ayushmann, را Gulabo Sitabo خواهد بود منتشر شده آمازون نخست تصویری در ژوئن OTT پلت فرم در زمان به توییتر در روز جمعه اعلام کرد که Vidya Balan-starrer Shakuntala Devi همچنین می تواند راه اندازی به صورت دیجیتالی. اما هیچ تاریخ انتشار رسمی اعلام شده است در حال حاضر.

بازیگر Amit Sadh است که نقش کلیدی در این فیلم همچنین در توییتی اعلام کرد و گفت که او “هیجان زده” است که فیلم تیم قادر خواهد بود برای سرگرم کردن بینندگان حتی در طول بهداشت جهانی بحران.

اخبار مرتبط

این تصمیم آمده است به احتمال زیاد با توجه به این واقعیت است که COVID-19 همه گیر است منجر به بسته شدن موقت از سالن سینما و سالن های سینما در سراسر کشور به منظور جلوگیری از گسترش ویروس

این فیلم همچنین ستاره سانیا Malhotra از Dangal شهرت و Jisshu Sengupta در نقش مهم با توجه به گزارش های خبرگزاری PTI.

Shakuntala Devi کارگردانی و نوشته شده توسط آنو منون است biopic در رکورد جهانی گینس برگزاری ریاضیدان بود که شناخته شده به عنوان کامپیوتر بشر برای او استثنایی ذهنی محاسبه قابلیت های. فیلم تولید شده توسط Vikram Malhotra و Sony Pictures شبکه محصولات.

با توجه به منون هیچ کس نمی تواند به تصویر بکشد عقل و دانش و شوخ طبعی از ریاضیدان بهتر از بلن. او بیشتر به نقل از توافق هسته ای عنوان کرد و گفت که Shakuntala Devi تا به حال بی نظیر شور و شوق برای ریاضی و زندگی او جلوتر از زمان خود را در شرایط خود.

این فیلم برنامه ریزی شده بود برای ضربه زدن به صفحه نمایش بزرگ در مارس 8, اما این برنامه لغو شد با توجه به همه گیر.

جدا از Gulabo Sitabo و Shakuntala Devi پنج فیلم در چهار جنوبی زبان هندی نیز منتشر خواهد شد در آمازون نخست تصویری با توجه به فیلم تجارت تحلیلگر Komal Nahta. فیلم تامیل Ponmagal Vandhal تلوگو فیلم پنگوئن کانادا فیلم های زبان قانون و بریانی و همچنین Malayalam film Sufiyum Sujatayum منتشر خواهد شد به طور انحصاری در OTT پلت فرم در سراسر جهان Nahta توییتی. این نشان می دهد که روند انتشار عناوین به طور مستقیم بر روی OTT سیستم عامل است که با ابتلا به جنوب هند با فیلم صنایع پایین جنوب عجله به اطمینان حاصل شود که آنها نیز می تواند در رسیدن به بینندگان خود را در طول همه گیر و نه در نهایت از دست دادن مخاطبان به حالت دیگر از سرگرمی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>