آسیا سهام مبارزه به عنوان coronavirus گونه های آمریکا و چین روابط

نگرانی در مورد درگیری بین دو اقتصاد بزرگ در جهان تحت الشعاع اقتصادی چین داده ها نشان داد که این اقتصاد است که به تدریج در دوره نقاهت بعد از شوک از شیوع کروناویروس.

با چین برای اولین بار به استراحت مستندات جهانی سرمایه گذاران از نزدیک به تماشای آن برای سرنخ در مورد چگونه طولانی تقاضا را به گزاف گویی به عنوان کشورهای دیگر شروع به سهولت خود را ضد ویروس اقدامات است.

شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن شد و کمی تغییر و با سود در استرالیا جبران می افتد در هنگ کنگ است.

در ژاپن شاخص Nikkei 0.3% در حالی که سرزمین اصلی چین سهام نیز علامت پایین تر است.

شاخص S&P500 آتی غوطه ور 0.15% پس از شاخص را به دست آورد 1.15% قبلی روز دوره نقاهت بعد از یک هفته کم است.

در حالی که بسیاری از تحلیلگران در نظر گرفته افت طبیعی به عنوان یک اصلاح پس از یک سریع رالی از اواسط ماه مارس آنها نیز به طور فزاینده ای نگران ما-روابط چین به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش چین برای بیماری که به کشته شدن بیش از 85,000 آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حاکی از وخامت بیشتر روابط خود را با چین بیش رمان کروناویروس گفت که او هیچ علاقه ای به صحبت کردن با رئیس جمهور چین در حال حاضر.

او رفت تا آنجا که نشان می دهد او می تواند حتی قطع روابط با جهان و دومین اقتصاد یک روز پس از ایالات متحده فدرال صندوق بازنشستگی تاخیر در سرمایه گذاری در سهام در پی کاخ سفید فشار است.

“ایالات متحده-چین بزرگترین تم برای بازار سال گذشته است. از آن خواهد شد یک نگرانی بزرگ اگر درگیری میان پلیس و معترضان فراتر از تجارت گفت: Takeo Kamai سر اعدام در CLSA.

چین تولید صنعتی افزایش 3.9% در ماه آوریل سال جاری بیش از انتظارات برای یک 1.5 درصد افزایش و گسترش برای اولین بار در این سال در جهان به عنوان دومین اقتصاد به آرامی پدیدار از آن coronavirus مستند.

اما خرده فروشی ضعیف باقی مانده است به عنوان نرخ بیکاری افزایش یافت.

“در کل اقتصاد چین در حال بهبود و تولیدات صنعتی و ارقام نشان می دهد تولید ناخالص داخلی می تواند مثبت در آوریل-ژوئن گفت:” وانگ Shenshen ارشد استراتژیست در Mizuho اوراق بهادار.

“اما نگرانی ها در مورد آمریکا و چین روابط وزن در بازار.”

در بازار ارز دلار steadied نزدیک به سه هفته اخیر به چین و آمریکا تنش و نگرانی در مورد موج دوم coronavirus عفونت لرزاند سرمایه گذاران.

در آسیا ارزهای اصلی شد کمی تغییر با یورو تغییر در $1.0806 و ین در 107.19 در هر دلار.

قیمت نفت مخلوط شد پس از دستاوردهای بزرگ یک روز زودتر زمانی که آژانس بین المللی انرژی (IEA) پیش بینی کرد میزان ذخایر نفتی خواهد شروع به کوچک شدن در نیمه دوم سال 2020 پس از افزایش در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس کاهش تقاضای سوخت.

نفت خام ایالات متحده آتی 0.4% بالاتر در $27.67 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>