بنگلادش شرکت Z&Z می گوید: آن پارچه می تواند کشتن coronavirus در عرض دو دقیقه

علاوه بر تجهیزات حفاظت فردی PPE یا ماسک و لباس محافظ پارچه را می توان مورد استفاده برای ایجاد لباس Anol رحمان ارشد مدیریت نام تجاری در Z&Z, گفت: در حالی که راه اندازی آن را به طور رسمی در یک کنفرانس مطبوعاتی در داکا گلشن در روز پنج شنبه.

Virologist Dr Nazrul Islam از مؤسسه فناوری نورنبرگ گفت: bdnews24.com او شنیده بود از یک پشه ساخته شده با مواد شیمیایی اما هرگز چنین شنیده پارچه ای است که می تواند کشتن ویروس.

“اگر آنها (Z&Z) را ابداع پارچه ای که مواد شیمیایی مورد استفاده در پارچه باید بررسی شود برای اولین بار به دانستن در مورد عوارض جانبی آن بر روی انسان است.”

این شرکت گفت: درمان پارچه است و هیچ اثر جانبی بر روی انسان اما نه تماس مقامات بهداشتی برای محاکمه.

آن گفت که در حال حاضر به دست آمده گواهی انطباق از یک آزمایشگاه مورد تایید سازمان بهداشت جهانی است. آن را نیز دریافت سفارش از ایالات گروه از خاورمیانه برای 500,000 ماسک صورت ساخته شده از پارچه است.

یک عنصر شیمیایی است که می تواند کشتن coronavirus در عرض 120 ثانیه استفاده شده است به منظور توسعه پارچه Anol گفت: bdnews24.com. او حاضر به فاش کردن جزئیات بیشتر گفت: آن کسب و کار خود بود ،

“اما آن را افشا خواهد شد بعد,” او گفت:.

Z&Z رسمی گفت: آنها کار کرده بود با دو آزمایشگاه های مختلف در سوئیس برای اطمینان از پارچه های بهره وری به کشتن coronavirus.

بوده است و در آزمایش های مختلف coronaviruses مانند سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (سارس) و نتایج حاصل شده اند “عالی”.

اما پارچه آزمایش شد برای رمان coronavirus به عنوان آن نیاز به ژنوم فرهنگ برای این ویروس به طور رسمی به نام SARS-Cov-2 برای تست.

این شرکت خواهد شد تماس با وزارت بهداشت به بحث در مورد توابع از پارچه آن را به عنوان آماده است برای راه اندازی محصول در سطح جهان است.

قیمت پارچه خواهد بود 15 تا 20 درصد بالاتر از عادی ، آن آغاز خواهد شد به کمتر موثر در کشتن ویروس پس از 20 تا 30 شسته Anol گفت.

پارچه معرفی شده به عنوان “coronavirus قتل پارچه” اندکی “تاج بلوک”. یک اصطلاح فنی “ضد کرونا درمان پارچه” نیز استفاده شده است به معرفی این محصول می باشد.

این شرکت در حال حاضر به دریافت گواهی انطباق از انگلستان صدور گواهینامه و بازرسی محدود در لندن برای بازارهای اروپایی و مقامات در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

Mushtuq حسین سابق افسر ارشد علمی در دولت در کنترل بیماری آژانس IEDCR گفت که او نمی تواند اظهار نظر در مورد پارچه قبل از انجام آزمون بر روی آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>