BJP می گوید Mamata بانرجی سونیا گاندی قرار دادن سیاست بیش از مهاجران را متهم به مخالفت با مسدود کردن Shramik قطار ویژه

migrant workers trains, shramik special trainsBJP را Sambit Patra سرزنش کرده کنگره و Mamata بانرجی برای مهاجران گلایه. او گفت که این کشورها گفت که این کشورها باید طرد خود مردم است. (فایل عکس PTI)

کارگران مهاجر قطار: این Bharatiya Janata Party (BJP) را متهم به کنگره-حکومت متحده و Mamata بانرجی دولت از اعطای مجوز به Shramik قطار ویژه خود را برای ورود متحده است. پرداختن رسانه ها در اینجا, حزب, سخنگوی Sambit Patra گفت که این مرکز در حال اجرا است قطار ویژه به کشتی مهاجران به خانه برگشت اما این مایه تاسف است که چند متحده در حال پذیرش نیست آنها.

Patra توضیح داد که برای اجرای یک Shramik ویژه قطار تصویب مورد نیاز است از منشاء دولت و دولت به اوج خود رسید, اما, West Bengal, Chhattisgarh, Jharkhand و دیگران هستند و نه اجازه دادن.

اخبار مرتبط

“کارگران مهاجر که در جاده ها می تواند رسیدن به روستاهای بومی خود به راحتی اما آن اتفاق می افتد نیست. چرا ؟ چون چند متحده آمریکا-حکومت متحده و TMC هستند اولویت دادن به سیاست به جای کمک به آنها,” او گفت:.

Patra گفت که مهاجران هستند که در مواجهه با فشار بیشتر از ایالات مانند West Bengal, Jharkhand, Chhattisgarh و راجستان. او گفت که این کشورها باید طرد خود مردم است.

“برای اجرای یک Shramik بیان شما نیاز به کسب اجازه از دولت – از منشاء دولت و دولت که در آن نهفت. من غمگین هستم به اطلاع شما است که از جایی که این قطار به سرچشمه دادن اجازه اما متحده دریافت این قطار در حال دادن, اجازه,” او گفت:.

Patra گفت که اوتار پرادش و بیهار دولت انجام داده اند یک کار ستودنی خود را به مردم از شهرهای مختلف. او گفت: “در اوتار پرادش یوگی Adityanath دولت اجازه به 487 قطار برای ورود به دولت است. مهاجران نقطه از اوتار پرادش قادر به بازگشت به خانه های بومی خود به دلیل یوگی Adityanath دولت در اعطای مجوز.”

“از Nitish کومار دولت در بیهار اجازه داده است به 254 قطار برای ورود به دولت است. اما مخالف این Mamata بانرجی مجاز است تنها 9 قطار برای ورود به دولت” Patra گفت.

“کنگره-حکومت Chhattisgarh دولت اجازه ورود به تنها 10 قطار,” او گفت:, و اضافه کرد که David Soren دولت در Jharkhand که برخوردار از حمایت کنگره اجازه داده است تنها 48 قطار برای ورود به دولت از شهرستانها متفاوت است.

سرزنش کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی و Mamta بانرجی برای مهاجران گلایه کرد و گفت: “احترام سونیا و Mamata جی, رهبران خود را انجام می دهند سیاست و زبان عموم اما چرا دولت اجازه می دهد که اجازه دسترسی به قطار ؟ با وجود MHA و Piyush Goyal مداخله Mamata است نه برداشتن گام. این است دلیل که چرا مهاجران رنج می برند در جاده ها است.”

“Mamata و سونیا مسئول مهاجران گلایه,” او گفت:. “آن را نمی خواهد به اشتباه می گویند برخی از کشورهای خاص حکومت توسط کنگره را طرد خود مردم” Patra thundered.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de