بازار اوراق قرضه تشویق G-sec حراج پست اضافی استقراض اعلام

Market participants say that anticipation of announcements from the Reserve Bank of India (RBI) in regard to the absorption of additional government borrowing is keeping the bond market optimistic.شرکت کنندگان در بازار می گویند که پیش بینی اطلاعیه بانک مرکزی هند (RBI) با توجه به جذب اضافی استقراض دولت است نگه داشتن بازار اوراق قرضه و خوش بینانه است.

اولین دولت مرکزی اوراق بهادار حراج پس از اعلام اضافی استقراض دولت شاهد پاسخ مناسب و معقول از بازار اوراق قرضه در روز جمعه با دولت در مدیریت قرض 4000 تومان کرور روپیه بیشتر نسبت به ابلاغ مبلغ 30000 تومان کرور.

شرکت کنندگان در بازار می گویند که پیش بینی اطلاعیه بانک مرکزی هند (RBI) با توجه به جذب اضافی استقراض دولت است نگه داشتن بازار اوراق قرضه و خوش بینانه است.

اخبار مرتبط

روز جمعه دولت به حراج گذاشته سه بهادار — اوراق قرضه بلوغ در 2024, 2033 و 2050 — به قصد بالا بردن تعداد 30000 تومان کرور. از این مقالات بلوغ در 2033 و 2050 دیدم مناقصه بیش از سه برابر اطلاع مقادیر 11,000 تومان کرور روپیه و 7,000 تومان کرور روپیه بود. باند فروشندگان می گویند که قطع بازده نیز در خط با بازار انتظارات است. عملکرد در معیار جدید اوراق قرضه بسته شد در 5.78% در روز جمعه.

Siddharth Shah رئیس خزانه داری در STCI اولیه فروشنده گفت FE بازار انتظار شده است که RBI اعلام خواهد شد اقدامات مربوط به جذب اضافی قرض گرفتن و نگه داشتن امید ، “خوش بینی است که منعکس کننده در بازده و همچنین در G-sec حراج که در آن دولت موفق به قرض گرفتن بیش از مطلع مقدار. قطع بازده نیز رفته است بیش از حد بالا است. بازار اوراق قرضه انتظار دارد که بانک مرکزی باید اقدامات پیشگیرانه برای جذب کل اضافی استقراض اعلام شده توسط دولت” شاه گفت.

شرکت کنندگان در بازار بر این باورند که با وجود بزرگ مالی بسته به ارزش تومان 20 lakh کرور اعلام کرد, واقعی, پول نقد, outgo ممکن است در درون مرزهای اضافی استقراض اعلام شده توسط دولت است. هفته گذشته دولت اعلام کرد که تجدید نظر ناخالص قرض گرفتن هدف برای FY21 در Rs 12 لاخ کرور که به معنی اضافی تومان 4.2 لاخ کرور خواهد بود قرض گرفته شده در این سال است. کارشناسان بر این عقیده هستند که بانک مرکزی باید اعلام اقدامات که منجر به جذب یک تکه خوبی از این بیشتر قرض گرفتن.

Vijay شارما اجرایی ارشد و معاون رئیس جمهور در PNB Gilts گفت: پول نقد واقعی outgo مربوط به سال مالی بسته باید به خوبی در داخل اضافی استقراض اعلام شده توسط دولت است. “ما انتظار داریم RBI به انجام OMO خرید به لحن تومان 3 لاخ کرور و این یک تخمین محافظه کارانه. در حال حاضر آن است که این امید که بازار اوراق قرضه مثبت است. هر گونه تاخیر در کوتاه مدت توسط بانک مرکزی در اعلام این اقدامات گرفته خواهد شد منفی بازار” شارما گفت.

روز جمعه RBI داده ها نشان می دهد که بانک مرکزی به خرید اوراق بهادار دولتی یک تکه از آن است که انتظار می رود به خزانه از طریق عملیات بازار باز (OMOs) آشکار خریدهای تومان ارزش 1.2 لاخ کرور از آغاز ماه آوریل این سال مالی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>