دلقک بازدید هندی پناهگاه به طور خلاصه به رشته مهاجران خنده

میلیون ها نفر از کارگران مجبور به ترک شهرهای بزرگ و شهرستانها پس از از دست دادن شغل خود را به دلیل هند در سراسر کشور مستند که با هدف مهار گسترش این رمان coronavirus.

بسیاری دیگر مانده اند قرار داده و قادر به بازگشت به روستاهای بومی خود به عنوان قطار و اتوبوس تا حد زیادی زمین را متوقف کند.

“اگر در خانه ماندن ما می تواند بسیار ناراضی و یا خیلی غمگین و تاکید کرد پس از آن سطح خود را از استرس (باید) بسیار بالا” گفت: Judd Agarwal پزشکی دلقک و مشاور است که بازدید از پناهگاه در پایتخت دهلی نو است.

“من فکر نمی کنم من خیلی می ترسم ابتلا به عفونت من بیشتر ترسم از:” اگر من قادر به آنها را به خنده؟’.”

در اخیر بعد از ظهر که ترس بی اساس است.

Agarwal یک زن 34 ساله جامعه شناس آموزش و خواهر, خواهر, Khushboo, یک فعال بافته راه خود را از بین تشک در یک سرپناه موقت در دهلی نو مجموعه ورزشی مسکن برخی از 650 نفر است.

پوشیدن بینی قرمز دلقک, روشن, کلاه گیس و شلوار بلوند, آنها خوشحال کودکان با فشردن بینی خود را با یک حلقه زدن به حولا و رقص محبوب بالیوود آهنگ.

پدر و مادر بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک نیز خوشحال است.

“برای مدت کوتاهی ذهن من است احساس کمی رایگان است منحرف و من فکر کردن در مورد مشکلات من گفت:” Susheela Kumari که می آید از ایالت شمالی اوتار پرادش است.

او با استفاده از آهن لباس اما کار را متوقف کرده است و از آنجا که مستند است و او سرگردان در پناهگاه با خانواده اش.

تحت مستند از اواخر ماه مارس هند گزارش شده بیش از 81,000 تایید موارد COVID-19 در میان آن 1.3 میلیارد جمعیت با بیش از 2600 مرگ و میر.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>