کروناویروس در ماهاراشترا: Gadchiroli باقی می ماند هوشیار به حفظ COVID-19 رایگان برچسب

Maharashtra, coronavirus casesa in Maharashtra, Gadchiroli covid 19 free tag, covid 19 cases in gadchiroli, Vidarbha region, latest news on coronavirus outbreakماهاراشترا است و در مجموع 36 مناطق. Gadchiroli واقع بیش از 900 متر از بمبئی در دولت Vidarbha منطقه و داشتن جمعیت حدود 12 لاخ است نه گزارش یک COVID-19 مورد است. (یعنی عکس)

دولت از Gadchiroli است که تنها منطقه تا کنون دست نخورده توسط این معضل از coronavirus در ماهاراشترا در حال حاضر بیشتر مراقب باشند تا اطمینان حاصل شود آن را حفظ منطقه سبز برچسب شده است. مقامات آگاه است که اگر در همه هر COVID-19 مورد می آید به نور در منطقه آن را از خارج می آیند و از این رو آنها را افزایش تلاش و از نزدیک نظارت بر کارگران مهاجر برای ورود به خاک.

ماهاراشترا است و در مجموع 36 مناطق. Gadchiroli واقع بیش از 900 متر از بمبئی در دولت Vidarbha منطقه و داشتن جمعیت حدود 12 لاخ است نه گزارش یک COVID-19 مورد است.

اخبار مرتبط

“اگر در همه هر (مثبت) مورد در اینجا می آید, آن را از خارج از منطقه در حال حاضر. بنابراین ما به شدت نظارت بر کارگران که در حال ورود به منطقه محدود. ما که فوق العاده دقیق از افرادی که از عدم مهار مناطق از مکان هایی که گزارش داده اند که بیشتر موارد Gadchiroli جمع دیپاک singla sv (sv) گفت: توافق هسته ای بیش از تلفن. Singla sv (sv) گفت: نزدیک به 18 ، 000 کارگران وارد خاک Gadchiroli از همسایه مناطق مانند ناگپور و چندراپور و کشورهای مانند Telangana, آندرا پرادش Madhya Pradesh و Chhattisgarh پس از آوریل 1. این افراد مجاز به ورود به منطقه تنها در صورتی که دارای گواهی های پزشکی طبق هنجارها و نگهداری می شدند تحت نهادی قرنطینه با توجه به دستورالعمل, او گفت:, و اضافه کرد که کارگران اجازه ورود به روستاهای بومی خود به طور مستقیم.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

“ما با تشکیل گرم samitis (کمیته) از sarpanch, talathi (درآمد افسر) گرم sevaks محلی برای نگه داشتن یک ساعت مچی و افرادی که از خارج در حال قرنطینه در مدارس برای 14 روز دوره singla sv (sv) گفت.

تقریبا 2500 کارگران مهاجر فرستاده شده اند به خود بومی متحده مانند اوتار پرادش, Bihar, Madhya Pradesh, Chhattisgarh و مناطق دیگر در ماهاراشترا از Gadchiroli تا به حال, او گفت:.

مقامات منطقه قبلا (قبل از مارس 1) قرنطینه 18,000 به 20 ، 000 نفر در سراسر کشور پس از مستند اعلام شد, singla sv (sv) گفت:, و اضافه کرد که خود را قرنطینه دوره است. دولت های منطقه اجازه داده است بازار در منطقه باقی می ماند باز از ساعت 7 صبح تا 5 بعد از ظهر با محدودیت های خاصی و در شرایط اجتماعی حفظ فاصله.

“ما نه اجازه می دهد رویدادهای عمومی” این مقام گفت. به عنوان چهارشنبه, Maharashtra گزارش 25,922 موارد مثبت و 975 مرگ و میر — بالاترین در کشور است. بمبئی در کشور است که تا کنون گزارش شده بیشترین تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de